خیلی تنهام

۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ صبح توسط amanda-69.)
ارسال: #2191
RE: خیلی تنهام
ساعت 12:32 دقیقه و من همون حالت بیقراری که گفتی بهم دست داده ، اومدم واتساپ و تلگرام چک کردم ، دیدم نه خبری نیست، هرکی تو فکر و حال خودشه.
اتفاقا من موقعهایی که بیرون از خونم انقدر خوشحالم که سرم تو گوشی نیست.
واسه همینم اصلا دلم نمیخواد بیام خونه.
منم نه میشه گفت خیلی بیکارم ، نه خیلی شلوغ.
این چشم انتظاری و چشم دوختن به گوشی بعضی وقتا منو از کار و زندگی میندازه.
نمیدونم باید چیکار کرد.
امیدوارم کسی به این تاپیک سر بزنه و کمکمون کنه.

حتی مورد داشتم انقد این حس بیقراری شدید بوده که نصف شب هم چندیم بار پاشدم و چک کردم که ببینم پیامی اومده یا نه
نقل قول
 سپاس شده توسط *نازخاتون*
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #2192

خوب کتاب بخون چه اشکالی داره این عادت به گوشی هست نه بی قراری

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، *نازخاتون*
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۵۰ صبح
ارسال: #2193

(۱۵-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ عصر)'*نازخاتون*' نوشته است:  نه میشه گفت بیکارم نه میشه گفت شلوغ. نه شاغلنیستم به اونصورت پاره وقت کارآموزی میشه گفت هستم گاهی دانشگاه پیش استادام برا درس. ولی خب اتفاقا سرم شلوغ هم باشه حس تنهاییم بیشتر نشون میده خیلی کم پیش میاد ولی حالت انفجاری داره. روزا بیرون باشم اینطوری نیستم ولی شبا خونه باشم اینطوری میشم. منم دقیقا همینی گفتی از خودم بدم میاد. خسته و کلافه میشم.شده شبا کارام میمونه منم کلا از قبلش کلافه هستم.

بچه ها واقعا دوستانه میگم ، خیلی جالبه که من یهو بیخواب شدم و اومدم این تاپیک و حرفاتونو خوندم ، برید عضو این کانال بشید ، تودوره هاش شرکت کنید و حال خودتونو خوب کنید ، بهترین دوست دنیا رو پیدا میکنید که اسمش خانم مالایی هست ، کانال آموزش گام به گام قانون جذب مال فیروزه امیر مالایی
Jazzbf

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، amanda-69 ، heven ، bh56 ، hadis sh
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #2194

اگه خیلی نارحتید مال بیکاری هستش. ولی خوب هر ادمی نیاز به دوست و رفیق و همسر در زندگی داره که البته علتش اینها هم میتونه باشه یعنی شما اگه یه کار خوب و تمام وقت هم که داشته باشید باز نیاز به همسر و همدم در زندگی دارید هیچ چیز نمیتونه جای این رو پر کنه و همچنین هر ادمی نیاز به روابط اجتماعی داره که میتونه اون رو از طریق حضور در محیط های اجتماعی تامین کنه . میتونید در کلاسهای هنری یا انجمن ها و ان جی او ها عضو شید و از این طریق این نیاز رو تامین کنید و برای خودتون از این طریق دوستان زیادی پیدا کنید. دوست عزیز دیگه الان دوست خوب و صمیمی و رو راست خیلی کم پیدا میشه سعی کنید بهترین ها رو پیدا کنید وبه همین حداقل ها اکتفا کنید شاید دیگه نباشه اون دوستی که خیلی صادق و بی شیله پیله باشه که شما بتونی باهاش درد دل کنی و لی خب دیگه چه میشه کرد خصوصیات جامعه اس دیگه. من همین نو عروس که میسام و به بچه ها کمک میکنم یه جو.ری این حس داشتن روابط اجتماعی رو ارضا میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، amanda-69 ، heven ، K.L.S
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #2195
شری جون.
جالب قضیه اینجاست که من فکر میکردم این تاپیک کم بازدیده ، ته دلم گفتم خداکنه شری جون مسیرش بخوره و جواب بده ، دقیقا هم همونطور شد.

چون طرز فکرتو خیلی دوس دارم.
ممنون بابت معرفی کانال.

جوجه خوشگله جون.
خیلی خوب گفتی نیاز به همدم و همسر و .....
خوشحال شدم که کسیو دیدم که اینطوری فکر میکنه.
خدای نکرده من جلو یکی از اطرافیانم اینطوری بگم، خیال میکنن من گدای شوهرم، یا حس ترحم و دلسوزی دارن.
ولی بخدا من الانش هم که مجردم احساس خوشبختی و خوشحالی دارم و دارم زندگیمو میکنم ولی خب منکر اینو نمیشم که نیاز به جنس مخالف از نوع همسر دارم و دوس دارم انرژی و خوشحالی و خوشبخیتمو با کسی تقسیم کنم و بهش انرژی مثبت بدم.
در مورد دوست هم خیلی موافقم.
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، heven ، K.L.S ، sherioshahab
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #2196

جلو کسی نمیخاد بگی چون امروز روز آدم دلسوز و مهربون کم پیدا میشه.بدتر میزنن تو سرت اگه به کسی بگی (ببخشید اینو گفتم ها)ولی خواستم قضیه رو کاملتر روشن کنم ولی آدم باید دلش خودش برا خودش بسوز ه تا وقتی هم مجردی سعی کن یه جوری تحمل کنی و نارحتی نکن بابت مجرد بودنت
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، K.L.S
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #2197
آفرین دقیقا ، قسمت اول حرفت هزارتا لایک داره
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، K.L.S
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ عصر توسط sherioshahab.)
ارسال: #2198

(۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۰۱:۳۹ عصر)'amanda-69' نوشته است:  شری جون.
جالب قضیه اینجاست که من فکر میکردم این تاپیک کم بازدیده ، ته دلم گفتم خداکنه شری جون مسیرش بخوره و جواب بده ، دقیقا هم همونطور شد.

چون طرز فکرتو خیلی دوس دارم.
ممنون بابت معرفی کانال.

جوجه خوشگله جون.
خیلی خوب گفتی نیاز به همدم و همسر و .....
خوشحال شدم که کسیو دیدم که اینطوری فکر میکنه.
خدای نکرده من جلو یکی از اطرافیانم اینطوری بگم، خیال میکنن من گدای شوهرم، یا حس ترحم و دلسوزی دارن.
ولی بخدا من الانش هم که مجردم احساس خوشبختی و خوشحالی دارم و دارم زندگیمو میکنم ولی خب منکر اینو نمیشم که نیاز به جنس مخالف از نوع همسر دارم و دوس دارم انرژی و خوشحالی و خوشبخیتمو با کسی تقسیم کنم و بهش انرژی مثبت بدم.
در مورد دوست هم خیلی موافقم.

وای عزیزم چقدر خوشحال شدم ، ببین پس حتمااا این نشونه رو جدی بگیر ، برو پی اش ، دیگه صد در صد مطمئن شدم دیدن پیامت یه معجزه بود و حتما باید تو این راه قرار بگیری و نتایج درخشان بگیری ، ممنون از نظر لطفی که بهم داری بووووووس

آهان از اونجایی که دنیای آدما مزخرف شده ، کاش بتونی یه هاپو بگیری ، حقیقتا دنیای حیوونا پر از آرامش و عشقه ، شاید یکی از دلایل کم وابسته بودن من همین حامی بودنمه ، به هر حال بهترین دوستای دنیان ، مخصوصا هاپوها که ری اکشنشون هم بالاست

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، amanda-69
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #2199

سلام شری جان
منم الان یهو اومدم این تاپیک
تا هستین میخواستم بپرسم شما در مورد مالتیز هم اطلاعات دارین؟

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab
۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #2200

(۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ عصر)'B and I' نوشته است:  سلام شری جان
منم الان یهو اومدم این تاپیک
تا هستین میخواستم بپرسم شما در مورد مالتیز هم اطلاعات دارین؟

سلام عزیزم ، مثلا چه جور اطلاعاتی ؟ راستش زیاد تو نخ نژاد و این چیزا نیستم و اطلاعاتم در حد همون چیزای توی نت هست ، کلا هم توصیه ام اینه زیاد دنبال نژاد یا خرید هاپو نباش ، چون یجورایی ظلمه ، موردای واگذاری یا حمایتی خیلی زیادی هستن ، که میتونی با گرفتنشون واقعا کمکشون کنی ، اگر دوست داشتی پیام خصوصی بده برای واگذاری راهنماییت کنم

نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، yalda r
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام