خیلی تنهام

۹-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #2181
RE: خیلی تنهام
بحث فقد مجرد یا متاهل بودن نیست
بعضی وقتا حتی ازدواجم میکنی همسرت خیلی خوبه با شخصیت با وجدان کاری مهربون ولی باز ادم احساس تنهایی میکنه
چون اون چیزی رو که رویاشو داشت عملی نمیشه درواقع زندگی متاهلی انقد سختی داره انگاری زن تنها تر میشه بخصوص که مرد مجبور باشه مدام کار کنه

خدایا کمک کن فرداهام از دیروزام بهتر بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، لومانا ، lili_61 ، yalda r
۹-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #2182
من فک میکنم هر آدمی تو زندگیش احساس تنهایی می کنه . یه جورایی فطرت آدم هست
حالا این تنهایی رو ربط میده به نداشتن عشق، نداشتن دوست، خلاصه نداشتن یه شخص
یا تو اون لحظه دلش می خواد واقعا کسی در کنارش باشه و معمولا از جنس عشق
به کسی اعتماد بکنه، تکیه بکنه و حرف بزنه و طرف مقابل گوش بکنه. نه نصیحت بکنه نه موعظه . فقط گوش کنه و درک بکنه. و اگه درک هم نکرد به روش نیاره.
من مجرد بودم گاهی احساس تنهایی می کردم الان هم متاهلم باز هم گاهی احساس تنهایی می کنم
اما تو مجردی فشار کمتری نسبت به الان می کشیدم چون انتظارم رفته بالا و وقتی تامین نمیشم کلافه میشم. حالا این تامین نشدن به این دلیل نیست که همسرم آدم خوبی نیست. میتونه دلیلش تفاوت جنس زن و مرد و آدمها با هم باشه. اینو میخوام بگم که به منظور فرار از تنهایی ازدواج نکنید. یکی از هدفاتون از ازدواج تنها نموندن باشه.
من 28 سالگی ازدواج کردم.تا این سن هم با کسی دوست نشده بودم کسی هم بهم پیشنهاد نداده بود Big Grin منم گاهی میگفتم آخه چرا کسی منو دوست نداره.ولی الان باعث افتخارمه که برای اولین بار فقط با همسرم آشنا شدم اونم فقط برای ازدواج. همه اطرافیان من بلا استثنا ازدواج کرده بودن و بچه داشتند. خوب این به من اثر میذاشت اما نه اونقدر که بخوام احساس ناامیدی یا شکست بکنم. حسابی از زندگی که داشتم لذت میبردم و شاکر خدا بودم و به دنبال پیشرفت بودم.و یا اینکه از ازدواج متنفر باشم. اتفاقا برعکس من هر روز و هر شب از خدا همسری شایسته خواستمBig Grin و میدونستم یه همسر خوب نصیبم میشه. و همین طور هم شد.
زندگی ما آدمها دست خودمونه. دست خواسته های خودمون. اونی که میره تو خودش و دوست نداره از حالت افسردگی در بیاد بیرون یا دست گذاشته رو دستش و میگه نمیشه و نمیتونم هیچ وقت موفق نمیشه. چون اصلا به خودش باور نداره. خودشو گم کرده نمیخواد هم پیدا بکنه. حالا هی تو تلنگر بهش بزن . اون برای خوب نشدن حالش کلی بهانه داره. من خودم چن تا از این موردا داشتم واقعا هم براشون وقت گذاشتم ولی اونا تحول رو نخواستن و گفتن تو درک نمیکنی نمیشه Undecided در حالی که همه آدما تو زندگیشون مشکل دارن. برای این دوستان فقط باید از خدا براشون کمک خواست از خدا خواست که بیدارشون کنه و پشتشون باشه. همونطور که درکنار ما هست.
به نظر من تنهایی آدما با وجود بودن آدمای زیاد تو اطرافشون به این دلیل هست که دل خدا براشون تنگ شده. موقع تنهایی فقط با خدا حرف بزنین و درد دل کنین و ازش تشکر کنین و ازش بخواهین هر چی که دوست دارین.موقع از خدا خواستن قناعت نکنین خدا رو از صمیم قلب باور کنین و بهش اعتماد بکنین.

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
 سپاس شده توسط narshin ، azar20 ، heven ، abrisham68 ، آریسان ، دل پاك ، nafasjan ، **LIDA** ، RI RA ، yalda r
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۲۶ عصر توسط marcopolo.)
ارسال: #2183

ایا فکر می کنید افسرده شده اید؟ (راهکارهای مقابله با افسردگی

بدانید شما تنها نیستید.
از پنجره بیرون را نگاه کنید.
از هر ۵ نفر، یک نفر مانند شماست.

بدانید آدم های شاد هم ممکن است برخی از مواقع، افسردگی را تجربه کنند.
هر از دست دادنی ممکن است ما دچار افسردگی کند.

در صورت امکان نقاشی، خطاطی، پیاده روی، شنا، کوه پیمایی یا حتی آواز خواندن را امتحان کنید.

با مشورت پزشک از مکمل های آهن و ویتامین دی، ویتامین ائی، ویتامین ب1و امگا 3 استفاده کنید.

برای رفع بی خوابی
مصرف شکر ، نوشابه ، قهوه و کافیین را ٦ ساعت قبل از خواب متوقف کنید و از دمنوش های گیاهی استفاده کنید.

مدیتیشن و یوگا و ریلکسیشن را انجام دهید.

در صورت لزوم با صدای بلند گریه کنید.

با احساس افسردگی خود صحبت کنید و ببینید به شما چه می گوید.
احتمالا همین گفتگو می تواند به راه حل خروج از افسردگیتان کمک کند.
لباس هایی با رنگ روشن بپوشید که به شما اعتماد به نفس بهتر و عزت نفس بالاتری می دهند.

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #2184

منم همیشه تنهام 

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #2185
(۹-تير-۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ عصر)'*نازخاتون*' نوشته است:  
(۲۳-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ عصر)'Afshan78' نوشته است:  یکی از دوستای من خیلی تنهاست 35 سالشه هنوز با هیچ پسری دوس نشده و بی دلیل هم خاستگاراش رو رد کرد الان دیگه افسردگی شدید گرفته به زور با خودم میبرمش باشگاه و به زور میکشونمش بیرون ولی واقعا خودمم خسته شدم روحیش خوب نمیشه خودمم نزدیک عروسیمه استرس زیاد دارم پیش مشاور فرستادمش بازم خوب نشد من چی کار کنم براش؟

امیدوارم توی این چند ماه یه تغییراتی کرده باشن.
ما که نه دوستی داریم که به فکرمون باشه و نه خواستگارامونو بیخودی رد می کنیم.
بنظرم هر کسی به یه روشی توی مسیری قرار گرفته که اگر همه اش محکوم به تنهایی نباشه ولی اکثر جوانی اش را در بر گرفته.
منم دیگه از چشمم افتاده بخواد برام خبری بشه.سعی کردم از همین الان قبولش کنم تا این که بخوام تا ده سال دیگه در کابوس اینکه ای خدا پس من کی این تغییر رو در زندگیم دارم امروز؟ فردا؟ پس فردا؟ سال دیگه؟ چند سال دیگه؟ و یا هرگز؟
خیلیا هستن سنشون به بیست نرسیده ازدواج می کنن خیلی ها قبل 25 و خیلی ها هم تا 30 ولی خیلی ها هستن که این اتفاق هرگز براشون رخ نمی ده.و هیچ وقت سایه ی یک مرد و بودن در زندگی مشترک و تجربه تشکیل خانواده و مادر شدن را نمی چشند.
خیلیا رو می شناسم که تو سن من دیگه ازدواج کرده بودن یا در شرف مراسم ازدواجشون بودند. ولی خب من تو این سن به چشم خیلیاشون یا بچه ام و یا هیچی.

دارم کم کم خودمو مجاب می کنم از ازدواج بدم بیاد دیگه بهش فکر نکنم تا این که بخوام غصه دار تنهایی ام باشم.  چون این غمی که در تنهایی ایجاد میشه بیشتر سم هست تا نوشدارو.

مگه چندسالته نازخاتون؟
عزیزم به خدا اعتماد کن
برو یه سر تاپیکای مشکلات با شوهر رو بخون اینجا و نی نی سایت میفهمی هیچ کار خدا بی حکمت نیست

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marall
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #2186
درست میگین.
منم خیلی وقت ها خودمو مجاب کردم. حالا من نه. کلا من نوعی. خیلی ها مثل من هستند.
یعنی همه ی ما اگر ازدواج می کردیم به این مصائب دچار میشدیم؟
اگر اینجور هست و ازدواج مشکل و پر از دردسر هست چرا بقیه با ذوق و شوق ازدواج میکنند؟ البته اینا سوال نیست. من منظورم اینه که ما هم قابلیت خوشبخت شدن و حس های خوب زندگی رو میتونیم بچشسم. از هزار نفرمون چند صد نفر و از کل زندگی بخشیش شیرین هست نیست؟
اما خب رخ نداده دیگه. چکارش میشه کرد؟
ما هم نمیتونیم در این فرایند کاری کنیم جهت تغییر. چون واقعا خدا نخواد هیییچ اتفاقی نمیفته. حتی خیییلی وقتا اونی که بخوای نیست

موقته فقط وفقط درد و دله لطفا نقل قول نشه که این حرفا هم از ذهن ادم میره هم از اینجا پاک میشه ممنون

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط ایلین1366 ، amanda-69 ، MH:) ، RI RA
۱۱-مهر-۱۳۹۷, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #2187
بعضی وقتا فک میکنیم که بقیه شانس اوردن که تو ازدواج یا دوستی موفق بودن اما شاید عده خیلی کمی این طوری باشن که همین ها هم اگه بخوان تو زندگی موفق بمونن باید تلاش کنن ولی اکثرا میبینم چه قد از نظر اخلاقی امادن برای با هم بودن
دخترایی که ازدواج میکنن یا دوست پیدا میکنن و موفقن چن تا ویزگی دارن
ارامش- اعتماد به نفس -خونسردی
حسادت ندارن -غرورشون متعادل این خیلی خیلی مهمه نه مغرور نه اینکه هیچ غروری نداشت باشین
تطاهر نمیکنن خودشونن در هر لحطه
محبت کنید حتی به غریبه ها و حیوانات تا همیشه یادتون بمونه
یکی ام اینکه هرچی از طرفتون انتطار دارین اول در خودتونم ایجاد کنید تا موقعیتش براتون پیش بیاد مثلا تحصیلات بالا میخواین خودتونم تحصیلاتتون بالا ببرین یا حتی ازنطر اخلاقی اکثرا به این شکله
و با کسی که با معیاراتون زیاد فاصله داره ازدواج نکنین یا دوس نشید تا اونجا که میتونید صبر صبر کنید تا اونی که نزدیک معیاراتونه و به دلتون میشینه بیاد
روحیتون شاد نگه دارید با کار مناسب ورزش هنر
کتابای روانشناسی و خودسازی و ۰۰۰۰ از نویسنده های معروف دنیا نگرشی تازه به ادم میده
مدیتیشن و تصویر سازی مثلا صویر اینکه الان دستت تو دست همسرت به چهره هم نگاه میکنید چه حسی دارید این طوری دوباره حساتون زنده کنید
باربارا دی انجلس میگه چه اشکال داره خودتون خواسگاری کنید حتی توی امریکاشم اگه گداشت رفت یعنی مناسبت نبوده
یا سر صف متلا وایسادی از یکی خوشت اومده خودت سر صحبت باز کن بگو مثلا لباستون چه قد قشنگ
امیدوارم کمکتون کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، جوجه خوشگله ، سراب ، Rosee
۱۵-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ عصر توسط *نازخاتون*.)
ارسال: #2188
سلام.
آقا من نمیدونم چرا اینطوری شدم. گاهی دست خودم نیست میخوام با یکی حرف بزنم گپ مززنم. این دوره زمونه هم که همه چی شده چت. دوستامو چت دارم باهاشون ولی دیگه نمیشه بیشتر از حدی باهاشن حرف زد، متاسفانه دوست صمیمی و آنچنانی خوب ندارم بخوام 24ساعت بهش وصل باشم.
کلافه میشم. به این نتیجه رسیدم شاید فقط من اینجوریم پرحرف هستم. بقیه شاید احساس اینچنینی داشته باشن ولی نه مثل من. خلاصه خسته شدم. چکار میشه کرد. دوست دارم حرف بزنم درد و دل کنم گپ بزنم. دیوانه شدم. یه رفیق یا عشق هم نداریم دلمون خوش باشه بهش.

مدام میرم تو نت میچرخم همش چک میکنم نرم افزارهای مثل تلگرام یا واتس یا مثلا اینستا، منتظرم جایی گروهی یا دوستی پیام بفرسته، بیقرار شدم. لطفا نقل قول نکنید دو تا پستمو که بعدش پاکشون کنم. اگر تونستین بهم کمک کنید بگید چکار کنم روانی شدم رسما

من و خدا
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #2189
شرایطت چیه؟ منظورم اینه دانشجویی یا شاغلی یا .....؟
من معمولا وقتی بیکار هستم اینطوری میشم. حس بیقراری که گفتی رو کاملا درک میکنم.
بعد به خودم میام و میبینم که چی ، تا کی منتظر بمونم، سریع خودمو با یه کاری مشغول میکنم، بعضی وقتها از شب قبل برنامه میریزم برای فردا و تمام وقتمو پر میکنم که بی قرار نباشم...
اصلا مشکلت به نظرم پر حرفی نیست ، همون تنهایی و بیکاری میتونه باشه.
من بعضی وقتا دیگه انقد الکی الکی هزار بار پشت سر هم تلگرامو باز میکنم که ببینم پیامی چیزی نیومده که دیگه واقعا از خودم بدم میاد و کلافه میشم.
بعد میگم خاک تو سرت ، همه سرشون مشغوله خودشون و کار خودشونه و برای خودشون وقت میزارن ، اون وقت تو نشستی یکی بیاد باهات حرف بزنه..
نقل قول
 سپاس شده توسط yalda r ، النازی ی ی
۱۵-مهر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #2190
نه میشه گفت بیکارم نه میشه گفت شلوغ. نه شاغلنیستم به اونصورت پاره وقت کارآموزی میشه گفت هستم گاهی دانشگاه پیش استادام برا درس. ولی خب اتفاقا سرم شلوغ هم باشه حس تنهاییم بیشتر نشون میده خیلی کم پیش میاد ولی حالت انفجاری داره. روزا بیرون باشم اینطوری نیستم ولی شبا خونه باشم اینطوری میشم. منم دقیقا همینی گفتی از خودم بدم میاد. خسته و کلافه میشم.شده شبا کارام میمونه منم کلا از قبلش کلافه هستم.

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام