خیلی تنهام

۷-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #2161
RE: خیلی تنهام
امروز یه خانمی دیدم که دانشجو دکتری بود دو تا بچه ناز و قشنگ هم داشت یه پسر کوچولو و یه دختر ناز کوچک تر.دلم آب شد یعنی خوش به حالش که خدا این دو تا فرشته رو بهش بخشیده خدا حفظشون کنه. دلم خیلی آب شد، کاش منم می تونستم یه مامان خوبی باشم، کاش میشد . ولی خب نمیشه انگار. همه هم همه جا میگن توقعاتتون بیارید پایین هزینه ها پایین ساده بگیرید ولی نمی دونن ساده هم بگیری بازم یه مشکلی هست اونم نبود هم کفو نبود کسی که بتونی باهاش زندگی کنی. گاهی وقتا وقتی فکر ده بیست سال دیگه رو می کنم اگر بخوام تنهایی طب کنم واقعا دق میکنم. واقعا چقدر تنهایی سخته امیدوارم هیچ کس تنها نمونه و بزرگترین رفیق و دوستش که خداست رو درک کنه و احساس خوشبختی کنه.این دیگه هم مرحبه آخره هم بالاترین مرحله همانا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط sama001 ، *دختر بهار* ، مامان گل دخترا ، fatima2020 ، وحیده64 ، Afshan78 ، leila_hz ، choobin
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #2162
(۷-اسفند-۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ عصر)*نازخاتون* نوشته است:  امروز یه خانمی دیدم که دانشجو دکتری بود دو تا بچه ناز و قشنگ هم داشت یه پسر کوچولو و یه دختر ناز کوچک تر.دلم آب شد یعنی خوش به حالش که خدا این دو تا فرشته رو بهش بخشیده خدا حفظشون کنه. دلم خیلی آب شد، کاش منم می تونستم یه مامان خوبی باشم، کاش میشد . ولی خب نمیشه انگار. همه هم همه جا میگن توقعاتتون بیارید پایین هزینه ها پایین ساده بگیرید ولی نمی دونن ساده هم بگیری بازم یه مشکلی هست اونم نبود هم کفو نبود کسی که بتونی باهاش زندگی کنی. گاهی وقتا وقتی فکر ده بیست سال دیگه رو می کنم اگر بخوام تنهایی طب کنم واقعا دق میکنم. واقعا چقدر تنهایی سخته امیدوارم هیچ کس تنها نمونه و بزرگترین رفیق و دوستش که خداست رو درک کنه و احساس خوشبختی کنه.این دیگه هم مرحبه آخره هم بالاترین مرحله همانا خدا برای بنده اش کافی نیست؟

من هم دقیقا ب همین مسایل فکر میکنم

دعا کنید منم عروس شمHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط Toranjbanoo ، *دختر بهار* ، choobin
۷-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #2163
(۵-اسفند-۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ عصر)'*نازخاتون*' نوشته است:  امروز داشتم به این فکر می کردم ما دخترا دو مدل هستیم یه عده هستند که یا دوستی دارند یا در طول زندگیشون با یک فردی دوست بودند و بالاخره این دوره را داشته اند.
و یه سری از دخترا هم هستند که بنا به دلایل خودشون با کسی دوستی نمی کنند و سعی می کنند که به صورت مستقیم در فرآیند ازدواج با کسی آشنا بشوند و ارتباط داشته باشند.
یه مشکلی که بالا رفتن سن ازدواج بوجود آورده اینه که دخترایی که دسته دوم قرار دارند واقعا در این همه سال تنهایی خودشون از لحاظ احساسی چکار کنند؟
خیلی ها پیشنهاد می دهند سرگرم شدن به درس و کار و دوستان. ولی خودمون هم خوب می دونیم که هرچقدر هم دوست داشته باشیم و حتی دوستان صمیمی ولی هیچ کدومشون نمیت ونن تنهایی های ما رو پر کنند و یا بتونن حرفی در زندگی ما داشته باشند. و حتی وقتی ازدواج کنند هم ارتباطشون با دوستان مجردشون کمرنگ نشه پررنگ تر از قبل نمیشه.
من خیلی وقته احساس تنهایی می کنم. و امروز هم به خدا گفتم.
خداجون اگر تو راضی هستی به این وضعیت حرفی نیست. حتما به صلاحم هست و این حرفا.
گاهی حتی شروع هم سخته. کاش چشمامو باز می کردم و خودم را در یه خانواده ی شاد و خوشبخت میدیدم. به عنوان یه مادر و یه خانم

عزیزم حرفت خیلی درست هااااا ولی میدونین ب نظرم تنهایی فقط این نیس ک ازدواج نکنی و با ی جنس مخالف نباشی بعضا ازدواج با کسی ک روحیه اش باهات سازگار نیس درکت نمی کنه ازش مهربونی نمی بینی نمی تونی باهاش باشی خیلی سخت تره و ی جورایی از تنهایی تموم میشی و میشی تنهاتر  و این خیلی سخت ک تو زندگی دو نفرت تنهاتر بشی  ... .این اوج شکست ی زن ب خصوص برا دسته ی دومی ک هیچ وقت با کسی نبودن و معصومانه منتظر عشق بودن (تجربه ی شخصی و متاسفانه تلخ منه)
امیدوارم روزی روزگاری خانم کسی باشی ک هیچوقت تنهاترت نکنه امیدت ب خدا باشه چون اون همیشه خوبی مارو میخوادتصویر: images/smilies/heart.gif  

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، Toranjbanoo ، narshin ، وحیده64 ، Afshan78 ، choobin ، سارا91 ، بارون* ، yalda r
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #2164
ای خدا بچه ها دارم دق میکنم بخدااااا 
شوهرم هنوز نیومده دنبالم مامانم ناراحتی قلبی داره توروخدا بگین اخه من چیکار کنمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngالان بیشتراز هفته هام شده از دوست اشنا شنیدم میخان زن بگیرن واسشتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngای خدااااا پشیمونم کاش هرکاری میتونستم میکردم اونوقتا ای خدااااااااا

بهر حال خــدا را دارم Heart
.
.
.
پذیرش ترجمه انگلیسی و فرانسه مقاله های دانشگاهی و علمی
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا91
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #2165

(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ عصر)fatemenazz نوشته است:  ای خدا بچه ها دارم دق میکنم بخدااااا 
شوهرم هنوز نیومده دنبالم مامانم ناراحتی قلبی داره توروخدا بگین اخه من چیکار کنمتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngالان بیشتراز هفته هام شده از دوست اشنا شنیدم میخان زن بگیرن واسشتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngای خدااااا پشیمونم کاش هرکاری میتونستم میکردم اونوقتا ای خدااااااااا

شما چرا اومدی خونهء بابات؟ میشه قضیه رو از اول تعریف کنی؟

ارزش کار اونایی که هر وقت میرن خرید، دنبال جنس ایرانی میگردن، بیشتر از ارزش کار اوناییه که هر وقت یه گدا می بینند بهش پول میدن.
یعنی حتما باید یه کارخونه تعطیل بشه و کارگرش بیکار بشه و بیاد گدایی کنه تا ما دلمون به حالش بسوزه؟
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #2166
س
(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ عصر)'مامان گل دخترا' نوشته است:  
(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ عصر)'fatemenazz' نوشته است:  ای خدا بچه ها دارم دق میکنم بخدااااا 

سرمامانش دعوامون شد بعد اومدم خونه بابام دیگه بعدش دیدم نه اون اصلا بهم اس یا زنگ نزد 
پشیمون شدم که چرا اومدم خونه بابام بدجورتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

بهر حال خــدا را دارم Heart
.
.
.
پذیرش ترجمه انگلیسی و فرانسه مقاله های دانشگاهی و علمی
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #2167

(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ عصر)fatemenazz نوشته است:  س
(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ عصر)'مامان گل دخترا' نوشته است:  
(۱۴-اسفند-۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ عصر)'fatemenazz' نوشته است:  ای خدا بچه ها دارم دق میکنم بخدااااا 

سرمامانش دعوامون شد بعد اومدم خونه بابام دیگه بعدش دیدم نه اون اصلا بهم اس یا زنگ نزد 
پشیمون شدم که چرا اومدم خونه بابام بدجورتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

دوست عزیز، جوابتون به این تاپیک بی ربطه، توی تاپیک جای من بودین چی کار می کردین، جوابتون رو دادم.

ارزش کار اونایی که هر وقت میرن خرید، دنبال جنس ایرانی میگردن، بیشتر از ارزش کار اوناییه که هر وقت یه گدا می بینند بهش پول میدن.
یعنی حتما باید یه کارخونه تعطیل بشه و کارگرش بیکار بشه و بیاد گدایی کنه تا ما دلمون به حالش بسوزه؟
نقل قول
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #2168
Tongue RE: خیلی تنهام
 سلام خوبین بچه ها؟وای از تنهایی نگین که هیچکی به اندازه من تنها نیست
من 25سالمه بچه ها من تو نت واسه سرگرمی مثاا با پسر میچتم بهش میگم من تا حالا با کسی نبودم اصلا باورش نمیشه میگن حتما مشکل داری
واقعا چطوری باید متوجه یا چطوری مطرح کنم ک باورشون بشه؟؟؟
من تا بحال با هیچ پسری نبودم اصلا حتی دوران دانشگاه یا کیس مناسب نبود یا اصلا تو فازش نبودم
ولی الان خیلی تنهام پشیمونم پشیمون ک چرا تا حالا با پسر نبودم که حداقل طرز حرف زدن باهاشون دستم بیاد
کلا از ازدواجم ناامیدم......به خیلیا سپردم کیس مناسب بود معرفی کنید ولی همون خیلی رفتن ک رفتن....
نقل قول
 سپاس شده توسط silent.90
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ عصر
ارسال: #2169
یکی از دوستای من خیلی تنهاست 35 سالشه هنوز با هیچ پسری دوس نشده و بی دلیل هم خاستگاراش رو رد کرد الان دیگه افسردگی شدید گرفته به زور با خودم میبرمش باشگاه و به زور میکشونمش بیرون ولی واقعا خودمم خسته شدم روحیش خوب نمیشه خودمم نزدیک عروسیمه استرس زیاد دارم پیش مشاور فرستادمش بازم خوب نشد من چی کار کنم براش؟
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، بهساره
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #2170

عزیزم شما نمیتونی کاری براش بکنی طرف باید خودش بخواد دوره های خاص ثبت نامش کن مثل قانون جذب یا مهارتهای زندگی بهمن خواه یا زنان شاد پریسا نصری

آشنایی : 97/10/1
خواستگاری : 97/11/19
بله برون : 98/01/14
عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (تصویر: images/smilies/sad.gif)

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام