• تقی زاده
  • لی لی رضایی

خطبه عقد خاص و متفاوت

۱۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #221
RE: خطبه عقد خاص و متفاوت
سفره جدید دفتر ازدواج 297 تهران
در اینستاگرام دفتر ازدواج 297 ببینید

آدرس اینستگرام daftarezdevaj297
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #222
سلام
شیراز کجا عقد آریایی میخوانند؟ محضرش هم شیک و لاکشری باشه
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #223
دوستان کسی دفتر عقد و ازدواجی در تهران میشناسه که حیاط یا فضای سبز داشته باشه؟ 

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #224
Heart RE: خطبه عقد خاص و متفاوت
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد ) سلام خسته نباشید. من عقدم تو دفتر ازدواج 18 تو مرزداران بود خیلی جای باحالی بود .عاقد خیلی خیلی خوشرو وشوخ خندان بود.منکه راضییم. 4تا از بستگانم رو اونجا بردم.
نقل قول
۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #225
من قل داده بودم بیام راجبه عقدم توضیح بدم ک کلا یادم رفته گویا
واقعا معذرت میخوام....
الان با اینکه خیلی گذشته ولی میگم تجربمو ، شاید بعدا کسی بخونه و کمکی بشه بهش
من با اینکه خییییلی زیاد دوس داشتم عقد آریایی داشته باشم ولی نداشتم (به دلیل اینکه خانواده همسرم و حتی اقوام خودم بنظرشون خیلی مسخره و خنده دار و غیر واقعی و غیر رسمی بود)
نگم براتون ک چقد ناراحت بودم اون موقع ، ولی باهاش کنار اومدم
الان ک فکرشو میکنم میبینم شادی اون موقه هم نباید زیاد خودمو ناراحت میکردم (هرچند مگه این اتفاق چند بار پیش میاد؟ باید مورد علاقت باشه ک ارزوی چیزی به دلت نمونه)
خلاصه که ما 13 آذر رفتیم حرم عقد کردیم با مامان باباهامون و 3-4 نفر همراه (دوست من - خواهر و برادرامون و عمه بزرگ همسرم که بزرگترن از همه تو فامیلشون)
من بااینکه چادر جدید واس خودم داشتم مادرشوهرم خواستن چادر عقد ایشون رو بندازم رو سرم که خب چون حساس نبودم به عقایدشون احترام گذاشتم (میگفتن چون خودشون با این چادر خوشبخت شدن منم همون چادرو بپوشم)
بعد همه افراد اون جمع بجز دوستم رفتیم خونمون مامانم زحمت شامم کشیده بودن
فردا صبحش همسرم ساعت 10 منو رسوند آرایشگاه خودشم رفت و ساعت 3 برگشت
رفتیم آتلیه و ناهار خوردیم بعد تا 7 استراحت کردیم و رفتیم محضر
من محضرم بین دانش آموز 12 و 14 شماره 97 بود
از عاقد عزیزم جناب جعفری نازنین تشکر میکنم ، بااینکه عقد آریایی نداشتیم ولی انقد زیبا خطبه رو قرائت کردن که من کلاااا خوشم اومد ازین نوع عقد
اون شب عید بود و خیییییلی شلوغ با نهایت صبوری برامون وقت گزاشتن و همه چی خوب بود
بعدش رفتیم رستوران شام و یکم اخر شب همه ررقصیدن و تمااااام
جای همه دوستا هم خالی

خیلی مفصل گفتم ، ولی در نهایت واسه من اصلا شکل و عاقد و رسومات حرم سخت و ناخوشایند نبود ، هیچی ازون شب یادم نمیاد جز چشمای همسرم و صورت ماهش
یادم نمیاد کجای رواق نشسته بودیم حتی (اخه خیلی شلوغ بود) یادم نمیاد مدل شکلاتی که عمه همسرم ریخت رو سرم چی بود
یادم نمیاد اول کی منو بوسید
فقط یادمه همسرم دستامو ک گرف خیلی گرم بود دستش - هوا سرد بود من پالتو پوشیده بودم ولی اون گرم بود
اما قشنگی عقدم همون خطبه عربی بود که آقای جعفری خوندن با اون شیوایی و قشنگی مخصوص خودشون

الان ک فکرشو میکنم میبینم ک میشه واسه دل خودم و قشنگی کلیپم که موندگاره ، موقه عروسیمون عقد آریایی بخونیم

برای مجنونم:
مرا از تو تنها نگاهی کافیست....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام