• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

خرید یا اجاره

۳-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #31

RE: خرید یا اجاره
دینا جون به نظرمن خونه ای که توش صاحب خونه نباشه خیلی بی نظم تره.برای ماهایی که دونفریم و سروصداییی نداریم بودن یا نبودن صاحب خونه مهم نیست

دختر یعنی....شیرین عسلHeart
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #32
خونه باید مال خود ادم باشه چون هر سال هى اجاره هارو میبرن بالا
خونرو اگه شده کوجیک باشه قسطى باشه ادم باید بخره
نقل قول
 سپاس شده توسط tannaz
۸-دي-۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #33
آره عزیزم باید بخره در صورتی کهپول داشته باشی اگه هم می خوای قسطی بخری توان پرداختش رو داشته باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط minili ، nana
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۴-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #34
من دنبال به خونه 90 متری می گردم ولی امسال قرار برم مستاجری
نقل قول
 سپاس شده توسط *pranses*
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #35
دوستان
یه واحد آپارتمان 45 متری ،2سال ساخت،طبقه سوم،خوش نقشه و رو به آفتاب،تک خواب، دارای پارکینگ و انباری،
(چهار طبقه تک واحدی )
واقع در منطقه پیروزی خیابان لرستان،( نزدیک به مترو) برای فروش داریم..
لطفا اگر خواستین پیام بدین..

دوستان من فراموش کردم بگم ک روی خونه 20تومن وام مسکن هست.وام 12ساله ، که دوسالش پرداخت شده.
درضمن قیمت پارکینگ 10تومن هست که اگر پارکینگ نخاین.10تومن از مبلغ کسر میش
نقل قول
 سپاس شده توسط *pranses*
۱۹-تير-۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ صبح توسط SPID.)
ارسال: #36
بچه ها یکی از دوستای خیلی نزدیکم کارشون درست شده و تا شهریور میخوان برن....خونه شون تو پونک بلوار عدل هست..55 متر .چون متراژش کوچیکه...و تمیز خیلی...گفتم بگم کسی خواست بگه قبل اینکه به املاکیا بگن .مشخصات دقیقتر خواستین بگین تو پیام خصوصی بگم بهتون...
طبقه 4 ام...با آسانسور و انباری....5-6 سال ساخته...کفش پارکته....کاغذ دیواری.....خونه عروس بوده...دوستم دوسال هست ازدواج کرده (تازه دوسال شده) کلاً نو هست....صاحبخونه قبلی هم رفت خارج...اینا هم که کارشون درست شده ودلیل فروش همینه....قیمتم 300 م گذاشتن که با شرایط خونه فکر کنم مناسبه .. سوالی داشتین درخدمتم(امیدورام تو تاپیک درست تایپ کرده باشم....
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ عصر توسط n20.)
ارسال: #37
2- 3 ماهه ازدواج کردم و الان آپارتمان بالای منزل پدرم هستیم. همسرم آپارتمانی بالای مغازه پدرش داره ولی هم بدلیل اینکه بالای مغازه پدرشه و هم اینکه قدیمی ساز و خیلی مسیرش با ما فاصله داره و من زیاد با محله شون آشنا نیستم و هم اینکه چون مجتمع نیست شاید برام سخت باشه و دلایل دیگه ... فعلا در آپارتمان بالای منزل پدرم هستیم. همسرم الان اصلا از نطر مالی نمی تونه خونه بخره ولی شاید بتونیم اجاره کنیم. ضمنا به همین خاطر جهیزیه رو کامل نخریدم. به نظرتون چکار کنم؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام