• مهناز
  • مرضیه محمدی

خرید یا اجاره

۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #21
RE: خرید یا اجاره
الان خونه بخرید سال دیگه ازدواج کنید

هیچگاه نه به کسی بخندید و نه قضاوتش کنید,هرگز نمیدانید,شااااید روزی شما هم در همان شرایط قرار بگیرید.Sad
انتخاب های من بستن

آتلیه: آتلیه محیا

لباس عروسی و نامزدی: مزون دریس

نقل قول
 سپاس شده توسط من و خودم
۲۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #22
بارون قشنگم من و همسری هم پیش قصد یک خونه رو دادیم و خونه خریدیم اما چون یک ساله تحو.یل ندادن مجبور شدیم عروسی بگیریم یا باید بیشتر از یک سال دیگه تو عقد میموندیم که برامون سخت بود !

مبارکتون باشه هیچی بهتر از خونه دار شدن نیس با این کرایه خونه هااا

بعد هفت سال دوری بلاخره میریم زیر یک سقف Heart

92.6.8

خدایا، یه روزی میام اینجا و مینویسم همسری یه کار خوب پیدا کرده، شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط من و خودم
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ صبح توسط sidminam.)
ارسال: #23
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ عصر)shaden88 نوشته است:  بچه ها ی کرجی خونه تو کرج می خواییم بخریم لطفا در باره منطقه ها راهنماییمون کنید.

پول نقد ما 30 ت و باید خونم وام داشته باشه.1 خوابه.اگه طبقه 3 یا 4 اسانسور داشته باشه.

شهرک وحدت یا منظریه کسی با این مشخصات خونه سراغ نداره؟

با این پول کدوم منطقه های کرج می شه خونه خرید؟ادرس بدید لطفا.

البته اگه یکم با کرج فاصله داشته باشه مثلا شهرک وحدت یا منظریه یا یکم دورتر اشکال نداره.

شهرک اندیشه خونه با متراز 50 یا 55 نداره اصلا؟

عجله دارم

البته شاید تا 35 اینا بتونیم پپول نقد جور کنیم

سلام شادن جون من راجع به اندیشه اطلاعات دارم . اندیشه فاز 1 خونه های با متراژ کم خوب گیر میاد، نوسازای شیک اغلب متری 2000 تومن تا 2500 ! ولی چند سال ساختا متری 1500 تا 1800 .. همه هم اغلبا 20 میلیون وام رو دارن. تا دلت بخواد تو اندیشه املاکی هست
ما خودمون دو سال پیش که تازه با شوشو آشنا شدم فاز 1 ، شوشو یه خونه 50 متری خرید نزدیک 65000000 تومن البته اون موقع خیلی نسبت به الان ارزون بود ولی الان...........

همـہ چیـزش פֿـآصــہ
لبخنـבش
تیپش
رفـتارش
اפֿــلاقـش
اפــساسـاتـش
בوسـت בاشتـنش؛
مـפֿـاطب نبوבہ ڪـہ פֿـآصـ باشـہ
פֿـاص بوבه ڪـہ مـפֿـاطب من شـבه...
نقل قول
  • تقی زاده
  • پیانو
۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۳۰ عصر
ارسال: #24
سلام دوستان
یک واحد اپارتمان 71 متر طبقه چهارم و نوساز که منطقه 10 سمت کارون - اذربایجان با کلیه امکانات که قصد فروشش رو داریم اگه سوالی داشتین در خدمتم Smile

Heart
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #25
سلام دوستان. من ایشالا سال دیگه عروسیمه، یه خونه 55 متری تو شهرک ابریشم پیدا کردیم که اولش 42 نقد میدیم ، 20 م هم وام داره، 17 م هم رهن مستاجره. ط چهارم با پارکینگ و بدون آسانسور. 5 سال ساختم هست. همسریم کارش تهرانه و نمی تونیم بریم کرج خونه بخریم Undecided بنظرتون این مورد خوبه که بخریم یا بریم کاشانی یا مرزداران اجاره کنیم؟ خونه ی خودمون پونکه اینجوری هم به مامانمینا نزدیک میشم هم به محل کار همسرم. اما خوب اگه خونه مال خودمون باشه می تونم هرطور که میخوام خونه رو طراحی کنم و وسیله بخرم. حالا واقعا نمیدونم خونه بخریم یا اجاره کنیم؟؟؟؟ Huh
دوستان ممنون میشم که راهنماییم کنید Smiling

خدا با منه Heart
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #26
takpar جون صد در صد خریدن خونه بهتره.حالا هر جا که میخواد باشه.یعنی به نظر من حتی یه لحظه هم شک نکن.پولی که بابت پیش خونه میدید سال دیگه بی ارزش شده و باید یه چیز هم بزارید روش تا بتونید همون خونه ای که توش نشستید رو دوباره اجاره کنید.ولی اگه خونه بخرید سال دیگه نه تنها چیزی رو از دست ندادید بلکه کلی هم سود میکنید.شک نکن به نظر من

امسال سال منه Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط takpar ، asal gisoo
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ عصر توسط asal gisoo.)
ارسال: #27
منم با نظر دخترددددی موافقم
من خواهرم اینا دوسال پیش میخواستن تو مهرشهر کرج(چهارباندی) یه خونه بخرن که بهترین جای کرجه!!!
ولی رفتن تهران خونه رهن کردن تا به محل کار هرجفتشون نزدیک باشه و دیگه خونه نخریدن!!!
الان دیگه عمرا بتونن بیان حتی نزدیکایه چهارباندی یه خونه بخرن بعد دوسال دیدن اینجوری نمیشه هرسال هرچی پول درمیارن و پس انداز میکنن میزارن رو رهن خونشون دوباره همونجا میشینن و ارزش پولشون هی میاد پایین الان رفتن تو فاز4 کرج که قابل مقایسه با چهارباندی نیست دارن یه خونه با هزارجور قسط و وام و قرض میخرن هنوزم نمیدونن اینهمه قرضو میتونن پس بدن یا نه!!!
به نظرم آدم تو پایین ترین جای تهران یا حتی اگه نشد کرج یه خونه بخره و از اونجا زندگیشو شروع کنه اما هیچوقت مستاجر نشه
بالا شهرم که خونه رهن کنی توهم پول داری میزنی بعد یهو به خودت میای میبینی مثل خواهر من در واقعیت هیچی پول نداری خخخخ بخدا راست میگم

عروس اولین روز شهریورHeart
باغ 777 : دوسش داشتم
آتلیه باراد: عاااااااااااالي بود عاشق بچه های باراد شدم
موزیک DJ A.M.B و احسان پایه: حرف نداشت فوق الاده بود
تشریفات آدونیس: خیلی خوب بود
آرایشگاه مرضیه محمدی: عالی بود
آرايشگاه نيوفس: خوب بود
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه مرضیه محمدی

آتلیه: استودیو باراد - محسن آریا

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات آدونیس

لباس عروسی و نامزدی: مزون رز سپید

نقل قول
 سپاس شده توسط همنفس ، takpar ، آرزو جون ، SaraRad ، banoo
۱۳-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #28
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ عصر)shaden88 نوشته است:  بچه ها ی کرجی خونه تو کرج می خواییم بخریم لطفا در باره منطقه ها راهنماییمون کنید.

پول نقد ما 30 ت و باید خونم وام داشته باشه.1 خوابه.اگه طبقه 3 یا 4 اسانسور داشته باشه.

شهرک وحدت یا منظریه کسی با این مشخصات خونه سراغ نداره؟

با این پول کدوم منطقه های کرج می شه خونه خرید؟ادرس بدید لطفا.

البته اگه یکم با کرج فاصله داشته باشه مثلا شهرک وحدت یا منظریه یا یکم دورتر اشکال نداره.

شهرک اندیشه خونه با متراز 50 یا 55 نداره اصلا؟

عجله دارم

البته شاید تا 35 اینا بتونیم پپول نقد جور کنیم

عزیزم من کرج هستم تقریبا تمام مناطق رو میشناسم .شهرک وحدت و منظریه اکثرا متراژ بزرگن و کوچیک سخت گیر بیاری متراژها معمولا از70شروع میشه اگه میخوای اجاره بدی شاید بشه یه کاریش کرد ولی این حالت کلیشه شاید اگه وقت بزاری بگردی شاید متراژ کوچیک پیدا کنی .ولی اندیشه من زیاد تو آگهی ها میبینم متراژ 40/50 زیا هست که .

مرا خیال تو بیخیال عالم کرد
نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #29
سلام
نظرتون درباره اینکه خونه خودمون را بدیم رهن و بریم یک جای دیگه نزدیک محل کار رهن کنیم چیه؟

یک چیز دیگه من تا حالا اجاره نشینی نکردم

چه نکاتی را لازمه که بدونم و از اول رعایت کنم

یکی از دوستام میگفت حتما دنبال خونه ای برو که صاحب خونه نباشه

دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم تجربیاتتون را بهم بگید
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #30
سلام دوستان یه آپارتمان 72 متری تو شاهین ویلای کرج داریم خیییییییییلی خوش نقشه است محله اش هم عالیه اگه مجبور نبودیم عمرا می فروختیمش ولی الان....می خوایم بفروشیمش قیمتش حدودا 100 میلیون میشه هر کی مایله پیغام خصوصی بده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام