• هیژا
  • نسیم عقیلی

خرید چه نوع سکه ای برای پس انداز بهتر است ؟(راهنمایی)

۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #31
RE: خرید چه سکه ای برای پس انداز؟(راهنمایی)
faaraجان میشه بیشتر راهنمایی کنی راستش من خوب متوجه نشدم من می خوام یه ربع سکه بگیرم تو کدوم نفع بیشتری داره؟
سکه گرمی یا ربع سکه ؟
اصلا این گرمی که می گین تا چند گرم هست تو بازار ؟!
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #32
عزیزم بچه ها کامل توضیح دادن ربع از گرمی بهتره و سکه کامل از همشون بهتره البته بر اساس توضیحات بچه ها
نقل قول
 سپاس شده توسط ya3aman
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #33
یاسمن و گیسو فارا جون توضیح حبابو نوشت.همیشه سکه ای بخرید که حباب کمتری داشته باشه.

بعضی انسان ها را می توان بارها و بارها دوست داشت Heart
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ عصر توسط Faara.)
ارسال: #34
(۱۱-مرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ عصر)ya3aman نوشته است:  faaraجان میشه بیشتر راهنمایی کنی راستش من خوب متوجه نشدم من می خوام یه ربع سکه بگیرم تو کدوم نفع بیشتری داره؟
سکه گرمی یا ربع سکه ؟
اصلا این گرمی که می گین تا چند گرم هست تو بازار ؟!

عزیزم سکه گرمی وزنش یک گرم طلا هست که امروز طلا بدون کارمزد گرمی ١٠٣هزارتومن هست ولی قیمت یک سکه که وزن ١ گرم داره امروز١٤مرداد٩٢ مبلغ ٢٥٠ هزارتومن قیمت داره که البته مبلغی کارمزد برای سکه وجود داره درست کارمزدشو یادم نیست قبلا حدود فکرکنم ١٠هزارتومن کارمزد ضرب سکه هست یعنی اختلاف قیمت اصلی سکه با قیمت خود سکه حباب وحود داره و غیر واقعیست
تمام سکه ها حباب دارن ولی شما باید سکه ای رو انتخاب کنی که حباب کمتری داشته باشه و سکه کامل کمترین حباب و سکه گرمی بیشترین حبابو داره ،
اگر قصد خرید بین سکه ربع و گرمی دارید سکه ربع به صرفه تره، فکر میکنم فردا سکه ارزون تر باشه چون امروز دلار پایین امده حدود ٥٠تومن هر دلار پایین امده
بازم اگر سوالی داشتید بپرسید

بچه ها طلای اب شده رو پیشنهاد نمیکنم چون هم خطرناکه و ممکنه ناخالصی زیادی داشته باشه که شما نمیتونید تشخیص بدید و مورد دوم برای طلای اب شده هم مغازه دارها به قیمت نمیخرن البته من تا به حال اب شده نگرفتم ولی ازاین موضوع اطلاع داشتم سکه بهتره
سهام هم اگه شناخت ندارید ضرره
نقل قول
 سپاس شده توسط ya3aman
۱۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #35

فقط ربع
گرمی هم من خریدم خیلی ضرر کردم همه رو زیر قیمت فروختم با این که طلا گرون شده بود
خریدار خوبی نداره ولی ربع رو رو هوا میبرن

رویایی دارم از جنس آزادی ....
نقل قول
 سپاس شده توسط ya3aman
۱۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #36
اخه الان با این بالا پایین شدن قیمتا ادم همش استرس می گیره
شما حالتون گرفته نمیشه سکه بخرین و هی بیاد پایین.

با عشق زمان فراموش می شود و با زمان هم عشق.
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #37
سکه تمام واسه پس انداز بهتره اما ربع سکه معمولا نزدیک عید قیمتش بالا میره یعنی خوبه آدم تابستون مثلا بخره و نزدیک عید بفروشه

پریا عشقممممممممممممممممممم دخترمممممممممممممم ملوسممممممممممممممممم
نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مرداد-۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #38

انقدر عصبانیم !
هرچی طلافروشی می رم سکه هامو نمی خرن ، یا اینکه می خوان ۵۰-۶۰ تومن زیر قیمت بخرن !
یادشون رفته اون موقع که سکه هی می رفت بالا چه سودی داشتن می کردن Sad

البته صرافی ها می خرن ، حوصله نداشتم تا صرافی برم ، رفتم چند تا طلافروشی که حسابی عصبانیم کردن همشون Sad

البته منم به تجربه فهمیدم ربع سکه سودش از همه بیشتره ، موقع فروش هم راحتتر میخرن

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #39
سلام دوستان من تازه امروز عضو شدم...
من 800 تومن دارم میخام پس اندازش کنم نمیدونم چی بهتره، یعنی به نظرتون سکه بخرم بهتره یا طلای دست دوم؟؟؟
و دیگه اینکه من رفتم ربع سکه قیمت کردم طرح جدید و قدیم خیلی اختلاف داشتن!!!!!!!مثلا طرح جدید رو میگفت حدودا 370 قدیم بود 270!! میگفتن که طرح جدید بخریم موقع فروش اجرت کم میشه ولی طرح قدیم موقع فروش اجرت کم نمیشه؛ یه سوال دیگه طرح قدیم همون بدون وکیومه؟؟؟یا نه هردوش بانکی هستن؟
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #40
من امروز رفتم یه سکه ١ گرمی خریدم ٢٤٠ تومان
میخواستم هر دو ماه یه ربع بخرم ... اما دیدم هی خرج میکنم
دیگه گفتم ماهی ١ دونه همون ١ گرمی بگیرم جمع کنم،
امیدواررررم در آینده سودش خووب باشه Big Grin

باور به هر چیزی از آن یک اتفاق میسازد...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام