• گل سنتر
  • ونوستار

خرید چمدان

۲۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #331
RE: خرید چمدان
(۲۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ صبح)'hadis sh' نوشته است:  بچه ها مرکز خرید چمدون کجاست ؟؟؟ کجا میشه رفت که فقط چمدون و اینا باشه ؟؟

منوچهری تصویر: /images/smilies/new/wink.png

زندگی زیباست
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ عصر توسط TiTi 92.)
ارسال: #332

(۲۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ صبح)'(کژال)' نوشته است:  توصیه منم اینه که چمدون گرون نخرید مخصوصا اگه سفرهاتون با هواپیماستصویر: /images/smilies/new/huh.png
چون هرکاری کنی وهرچه قدر هم چمدونت خوب باشه باز تو پرواز تکه پاره میشه
من چمدونای عروسیم ازین سه تایی هست ولی گرون نخریدم.تو آف دیجی کالا خریدم
تا حالا 4 تا سفر بردمشون و خیلی تو هواپیما داغون شدن.شکسته و پاره شدن
اما چون گرون نخریدم دلم نمیسوزهتصویر: images/smilies/biggrin.gif
به نظرم چمدون گرون و خوب فقط برای سفرای زمینی جواب میده

من زیاد موافق نیستم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
البته با اینکه الکی گرون نباید خرید موافقم ها ! ولی خودم خیلی رو چمدون حساسم . راستش وقتی می ریم فرودگاه همش چشمم زومه رو چمدون های همه تصویر: /images/smilies/new/tounge.png
و وقتی با چمدون های خارجیا تو فرودگاه هاشون مقایسه می کنم میبینم چقدددددر تو ایران فقر چمدون داریم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
اکثر چمدونا یا در واقع ساک ها ! مشکی و پاره پوره و رنگ و رو رفته است . خیلی برام عجیبه می بینم طرف داره سوار پرواز اروپایی میشه مثلا و حداقل ۱۰ میلیون خرج کرده ولی چمدونش رو که میبینی انگار از زمان قل قل میرزا بهش ارث رسیده .
.
درسته تو قسمت بار چمدونا رو پرت می کنن و به هر حال آسیب می بینه ولی اگه کسی واقعا حساس باشه می تونه از روکش چمدون استفاده کنه ( اکثر چمدونا خودشون دارن ) 
ما چمدونامون دلسی هست و خیلییییی هم مسافرت باهاش رفتیم . خداییش آخ نگفته . البته از همون مدل سفتاس که گفتم . 
هر وقت هم می رسیم خونه سریع با دستمال و اسپری چند منظوره می افتم به جونش حتی چرخاشم برق می ندازم و میره ته کمد تا سفر بعدی تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

Maybe a mother
.
مدت انتظار : ۱۳ ماه
درصد امید : ۶۰ درصد 
تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال ، (کژال)
۲۲-اسفند-۱۳۹۶, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #333

به نظر منم چمدون خوب خوبم عمر میکنه من برای  اولین سفرم خریدم گرونم خریدم و الان ده ساله همیشه استفاده کردم عالی بوده پشیمونم چرا بزرگترشو نخریدم البته کامل ۳۰ کیلو جا میشه و بیشتر 

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92 ، hadis sh
۲۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #334
متاسفانه در زمینه چمدان کلاه برداری هم زیاده. یعنی خیلی وقتا آدم پول گرون هم میده ولی چمدونه خوب از کار درنمیاد.
ما چندتا چمدان تقریبا در یک رنج قیمت چندسال پیش خریدیم. یعنی برای هرکس یدونه گرفتیم. البته هرکدوم یه مارکی بود ولی قیمتاشون تقریبا یکی بود.
شانسی واسه من خوب درومد این همه سال چشمش نزنم هیچیش نشده ولی واسه مامان بابام ترکیده تصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۳-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #335

آره تو منوچهری و جاهای متفرقه متاسفانه خیلی بنداز بندازه . جنس فیک رو گروووون به آدم میندازن .
ولی برای برندها باید رفت نمایندگی . همین دلسی نمایندگی روشا یادمه آف گذاشته بود قیمتاش واقعا عالی شده بود .

Maybe a mother
.
مدت انتظار : ۱۳ ماه
درصد امید : ۶۰ درصد 
تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۳-اسفند-۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #336
منم نظرم اینه گرون نخرید چون برای ماهم که پارچه ای بود  خراب شد انگار  یکی چاقو ورداشته روش کشیده تصویر: images/smilies/confused.gif
ولی برای carry on هرچقدر هزینه کنی میارزه
نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92 ، (کژال) ، hadis sh
۲۶-اسفند-۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #337
سلام چمدان     ALX    چجوریه آیا کسی داشته راضی بوده ؟؟؟؟؟؟؟

Heartبرای شروع باید باور داشته باشی که میتوانی سپس با اشتیاق شروع کنی>>>مارک فیش
نقل قول
۲۷-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #338
ما یه چمدان مارک "سومیت" خریدیم یکی هم "پولو" خیلی هر دو خوب درومدن. از نظر قیمت هم نه خیلی ارزون بودن نه خیلی گرون. فکر هم نکنم مارک معروفی باشن ولی جنسشون خیلی خوب درومد

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، marjantt
۱۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #339
سلام بچه ها.
در مورد مارک تایلو کسی میدونه که باکیفیت هست یا نه؟
دی جی کالا حراج گذاشته زودتر جواب بدید ممنون میشم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام