• هیژا
  • گل سنتر

خرید و رهن خانه در کرج

۱۲-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۳۸ عصر توسط فانوس دریا.)
ارسال: #581
RE: خرید و رهن خانه در کرج
(۲۸-تير-۱۳۹۵ ۰۷:۱۲ عصر)'delnia' نوشته است:  بچه ها Crying حالم خیلییی بده 40 تومن داریم ماهی هم 300 میتونیم اجاره بدیم دنبال خونه 100 متری هستیم که تمیز و مناسب جهیزیه چیدن باشهEmbarrased اما نیست خدا بگم چکارشون کنه Madسود بانکی رو آوردن پایین همه صاحب خونه ها فقط اجاره میخوان قیمتا بالاس خونه ها قدیمی یا کوچیک... موندم به خدا 2 ماه دیگه عروسیمه اصلا وضعیت خوب نیست.Crying من هم بابام اینا عظیمیه میشینن پدر شوشو هم همین طور یه خونه دارن ته ته شاهین ویلا اما واقعا نمیخوام برم اونجا چون کلی همه پشتم حرف میزنن. البته همه اصلا مهم نیستن خانواده خودم حرف میزنن چون خیلی به سختی راضی شدن با هم ازدواج کنیم.اگه جایی رو میشناسین لطفا بهم معرفی کنید.مرسیEmbarrased

شاهین ویلا جای بدی هست؟ برای خرید الان زیر 12 سال ساخت متری چنده؟ با امکانات

(۹-خرداد-۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ عصر)'*نگار*' نوشته است:  سلام دوستان بهترین محله های کرج واسه سکونت کجاها هستن

برای سرمایه گذاری هم من این سوال رو دارم. الان با حداکثر 360 تومن کجا میشه جای مناسبی گرفت که زیر 15 سال هم باشه؟
راستی این وام اولی که تهران 80 تومن میدن کرج هم 80 میدن یا 60 تومن میشه؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام