• هیژا
  • مزون فابرا

خرید و رهن خانه در کرج

۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #11
RE: رهن در کرج
باغستان یا شاهین ویلا چه جور منطقه ای هست ؟متوسط یا نه ؟ یکی راهنمایی میکنه.

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #12

باغستان و شاهین ویلا تقریبا متوسطه ولی اونم با 50 نمیشه بگیری مگر آخراش باشه خب 50 خیلی کمه البته زیزی فکر کنم سمت حصارک و اونورا بشه با 50 خونه حدود 70 متری سند دار خرید متری 700 که دیگه بیشتر نیست اونجا یا اشتباه میکنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #13
مرسی الیس جون از راهنماییت اخه الیس جون من رفتم تو سایت املاک کرج تقریبا دیدم با 51-52 میشه یه خونه کوجولو خرید آخراش یعنی خیلی دوره نسبت به مرکز شهر؟New1

نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ عصر توسط shaden.)
ارسال: #14
بهاره جون عزیزم فکر میکنم واریان شهر بتونی بگیری.بانگم رو خونه های نوساز وام میده.واریان شهر هم کرجه انگار.اونم بد نیست.جزو جاهاییه که گرون میشه.یه زمانی شهرک بنفشه مفت بود.الان گرون شد.حیف.عزیزم کلا کرج خیلی بزرگ نیست که.خیلیم دور باشی نیم ساعته دیگه.ایشاله یه خونه ی خوب پیدا میکنی.

(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ عصر)ملیحه نوشته است:  
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ عصر)shaden نوشته است:  ملیحه جون به اون سایت که ادرسشو دادم سر بزن.کل املاک کرج توش هست.برو قسمت اجاره و محله ای که میخوایو انتخاب کن.مقدار ودیعه رو هم مشخص کن.برات فایلو اسم املاکی که اون موردو فایل کردن و شماره ی املاکو میاره.من الان دیدم تو همین سایت چند تا مورد بود 20 تا 25.نگران نباش.پیدا میشه.شهرک بنفشه هم بد نیست.یه خوبیشم اینه که مترو ازش رد میشه.

راست می گی مترو رد میشه چقدر خوب .میدونی چیه اخه مامانمینا تهران میشینن من یه جارو می خوام که دست رسی به وسیله عمومی داشته باشه. خیلی خوشحال شدم .HappyHappyHappy می گو نمی دو نی قیمتاش چه جوریه

عزیزم نمیدونم با 20 میتونی اونجا گیر بیاری یا نه.ولی میتونی کلا تو کرج گیر بیاری.
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #15

اواخر سال 89 ، 80 متری فاز 4 مهرشهر ، طبقه 4 بدون آسانسور شد 57.5 ، البته شخصی سازه بد نیست . الان نمی دونم قیمتاش تکون خورده یا همون مایه هاست .

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #16
مرسییییییییییییی بچه ها خیلی کمکم کردین ایشاالله همه یه خونه خوب بخریم .

نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #17
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ صبح)zi zi نوشته است:  ملیحه جون من شنیدم شهرک مترو تو گلشهر ( که اتفاقا نزدیک به مترو هم هست ) می تونی با 20 تومن یه آپارتمان خوب و خوشجل بگیری .ضمن اینکه همون شهرک بنفشه هم خیلی خوبههههههههههه...

من زیاد از کرج سر در نمی ارم اینجا که گفتی به پل فردیس نزدیکه
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #18
(۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ عصر)zi zi نوشته است:  
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ عصر)alis نوشته است:  باغستان و شاهین ویلا تقریبا متوسطه ولی اونم با 50 نمیشه بگیری مگر آخراش باشه خب 50 خیلی کمه البته زیزی فکر کنم سمت حصارک و اونورا بشه با 50 خونه حدود 70 متری سند دار خرید متری 700 که دیگه بیشتر نیست اونجا یا اشتباه میکنم؟

منم خیلی دقیق نمی دونم آلیس جون ولی شنیدم که همونجاها هم به متری 1 میلیونم رسیده !!!!!!!!!! البته آپارتمانای قولنامه ایش منظورم بود با 20 ، 25 تومن عزیزم ......

من تو تاکسی بودم راننده تاکسی می گفت تو شاهین ویلا یه خونه قولنامه ای خریده 55 متری طبقه 5 ام بدون آسانسور.25 میلیون
سمت باغستان که من پرسیدم متراژ ها همه بالاست.ما تو گلستان 21 خریدیم یه 96 متری نوساز 124 میلیون.تازه بدون کابینت و نصب پکیجConfused

نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #19
با 50 میلیون یعنی میشه گوهر دشت خونه خرید؟ عزیزم خونشون چند سال ساخته؟

نقل قول
۱۸-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #20
بچه ها قیمته خرید خونه تو قسمتایه مختلف کرج رو دارین؟
حدودی هم باشه کافیه...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام