• هیژا
  • نسیم عقیلی

خرید و رهن خانه در کرج

۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ صبح توسط HiddenBride.)
ارسال: #1
خرید و رهن خانه در کرج
بچه ها می دونید کجای کرج میشه یه خونه خوب با 20 تومن رهن کرد خیلی نگرانم Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، nasibe_603 ، forklift
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ عصر توسط shaden.)
ارسال: #2
RE: رهن در کرج
عزیزم نگران نیاش.کرج متراز کم بخوای میتوخی بیستومن گیر بیاری.واسه یه خونه 110متری نوساز تو گوهردشت رهنش 40. 45 در میاد.اگه 60 متری بخوای حتما پیدا میکنی.راستی یه سایتی هست.اون و خیلی خونه داره.ضمنا همامذشماره های املاکو داره.

ببخشید من با موبایلم.اینه که اشکال تایپی دارم.

http://Www.karajamlak.com
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، sonya ، nasibe_603
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ عصر توسط bahare71.)
ارسال: #3
بچه ها این خونه های قولنامه ای که تو کرج هست قابل اعتماده؟ قضیشون چیه؟

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
نقل قول
  • گروه ژ
  • پیانو
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ عصر توسط مليحه.)
ارسال: #4
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ عصر)sonya نوشته است:  نگران نباش ملیحه جان کجا میخوای باشه؟اگه نخوای حتما گوهردشت عظیمیه یاجهانشهرباشه خیلی جاها میشه مخصوصا که آسانسورم برات مهم نباشه شک نکن پیدا میشه یه وامم یکی از بچه ها نوشته بود برای مستاجرها میدن اینجا:http://www.bartarinha.ir/fa/news/13085/و...کجا-بگیریم
طرف باغستان واشتراکی شاهین ویلا رو هم ببین اگه میتونی قسط وامو بدی که ازین وام استفاده کن ویه جای خوب برو اگرم نه که اینجاهاروبرو ببین جاهای خوب توش پیدا میشه موفق باشی دوستم به خدا توکل کن درست میشه همه چی.

بعدم دوستم حتما نگو 20تومن رهن بگو 15تومن با200-250یا10تومن با300ببین چه جوریه؟چون مثلا حتما به بنگاه بگی فقط 20 تومن رهن میگن نمیشه اینجوریم بگو

مرسی خانومی یه دنیا ممنون

شوهرم میگه فقط رهن من پول کرایه ندارم. در مورد شهرک بنفشه چیزی می دونی
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #5
ملیحه جون به اون سایت که ادرسشو دادم سر بزن.کل املاک کرج توش هست.برو قسمت اجاره و محله ای که میخوایو انتخاب کن.مقدار ودیعه رو هم مشخص کن.برات فایلو اسم املاکی که اون موردو فایل کردن و شماره ی املاکو میاره.من الان دیدم تو همین سایت چند تا مورد بود 20 تا 25.نگران نباش.پیدا میشه.شهرک بنفشه هم بد نیست.یه خوبیشم اینه که مترو ازش رد میشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #6
مرسیییییییییییییییییی قربونت برم سونیا جون دستت درد نکنه عزیزم یه عالمه بووووووووووس New1New1
ممنون از راهنماییت آخه دیدم زیاده ازینا تو سایتای املاک کرج قیمتشونم بد نبود از یکی برسیدم گفت مشکلون اینه که فقط سند نمیدن ونمیه رون وام گرفت.
عزیزم شما کرجی هستی ؟
به نظرت با 50 میلیون تو کرج میشه خونه گرفت؟Huh

نقل قول
 سپاس شده توسط m@hta
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #7
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ عصر)shaden نوشته است:  ملیحه جون به اون سایت که ادرسشو دادم سر بزن.کل املاک کرج توش هست.برو قسمت اجاره و محله ای که میخوایو انتخاب کن.مقدار ودیعه رو هم مشخص کن.برات فایلو اسم املاکی که اون موردو فایل کردن و شماره ی املاکو میاره.من الان دیدم تو همین سایت چند تا مورد بود 20 تا 25.نگران نباش.پیدا میشه.شهرک بنفشه هم بد نیست.یه خوبیشم اینه که مترو ازش رد میشه.

راست می گی مترو رد میشه چقدر خوب .میدونی چیه اخه مامانمینا تهران میشینن من یه جارو می خوام که دست رسی به وسیله عمومی داشته باشه. خیلی خوشحال شدم .HappyHappyHappy می گو نمی دو نی قیمتاش چه جوریه
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر توسط bahare71.)
ارسال: #8
مرسییییییییییییییییییییی عزیزم نه شوهری کرجیه مرسی فدات شم خیلی کمکم کردی کدوم منطقه ها با این 50 میشه یه خونه کوجولو گرفت؟ اصلا میشه خرید؟ بیشتر ازین 50 نمیتونیم اخه خیلی وام داریم Blush
عزیزم یه رتبم دادم بهت به خاطر راهنماییای خوبت .New1

نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #9

کلا" یعنی 50 داری؟ باید بری محله های پایین با متراژ کم سمت حصارک یا کیانمهر با 20 هم میتونی یه خونه 70 متری طبقه 4 بدون آسانسور و پارکینگ جای متوسط بگیری
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #10
الیس جون یعنی با 50جای متوسط نمیشه ؟جاهای متوسطش کجاهاست کرج؟ مرسییییییییییییی عزیزم.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام