• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

خرید مایکروفر یا سولاردوم

۸-مرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ صبح
ارسال: #31
RE: خرید مایکروفر و فر برقی
بچه ها من خونه ای که پیدا کردم گاز رو میزی داره به خاطره همین فر ندارهSad من خیلی ازفر استفاده می کنم .. ماکروفری می شناسین که هم کار فر رو بکنه هم مایکروفر.... راستش من اصلا با فر برقی آشنا نیستم ...
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #32

منم مشکل میشکا رودارم چون خونم کوچیکه مجبورم گاز رومیزی بخرم منم یه ماکروفری میخوام که کار فر انجام بده یا المنت داشته باشه کسی سراغ داره؟؟؟بین گازهای رومیزی چه مارکی خوبه؟؟؟ما خونه خودمون اخوان داریم الانم اخوان خوبه؟؟
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #33

ماکرو چند خریدی گلم؟؟یعنی گاز شیشه ای خوب نیست؟؟آخه خوشگلن
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #34

ماکروت کار فر هم انجام میده؟؟

گاز برقی به چه درد میخوره؟؟
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #35

آخه نمیخوام هم فر وهم ماکرو بگیرم خیلی گرون میشه فر حدود 500 ماکرو حدود 400 وگاز هم که 800 میشه 1700 مجموعا که اصلا به چشم هم نیاد از قیمت گاز ایتالیایی هم گرونتر میشه!!اگه جا داشتم گاز فر دار میخریدم،آخه ماکرو فقط برای گرم کردن غذاس من زیاد استفاده میکنم اما فقط برای همین کار 400 خیلی گرونه ،اگه ماکرو وفر با هم تو یه دستگاه بود خیلی بهتر بودنمیدونم چیکار کنم
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مرداد-۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #36

کمکم کنید به من بگید ماکروفر چه مارکی خوبه که دیگه نیازی به خرید فر نباشه

آخه من زیاد از فراستفاده نمیکنم
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #37
RE: مایکروویو یا سولاردوم؟؟؟
ما تو خونمون یه ال جی داریم 200 تومن خریدیم (خونه مامانم اینا) باهاش غذا گرم میکنیم. نون و شیر و ... گرم میکنیم. من توش زعفرون هم اب میکنم . اما کیک و مرغ بریون و لازانیا و پیتزا رو فقط توی فر درست میکنیم... کلاً خیلی به فر عادت داریم ما. واسه همین میخوام یه سامسونگ 200 تومنی بخرم. بقیه کارا رو هم توی فر انجام میدم.

ال جی خودمون هم خیلی خوبه. اما همه میگن سامسونگ بهتره.شما تجربه ای دارین؟ چون من میخوام یخچال ساید و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو و تی وی رو هم سامسونگ بخرم.

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۲۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #38

به نظر من سامسونگ اصلا خوب نیست.
توی صوتی و تصویری SONY حرف اول و میزنه.
وسایل بزرگ برقی ال جی و بوش خوبه.
وسایل کوچیک هم تفال - بلک ان دکر خوبن.
یخچال و تلویزیون و مایکروویو ال جی بهتر از سامسونگه.
حتی مانیتورهای ال جی بهتر از سامسونگ هستن.
اما برای TV اگه بودجه برسه SONY BRAVIA عالیه.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، وارش ، saharjavid
۳-آبان-۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ عصر توسط rozrita.)
ارسال: #39
وای دوس جونا من هنوز مایکرویومو نگرفتم میشه کمکم کنید چی بگیرم چون گازم فر داره نمیخوام گرون شه، تا سقف 200 تا 250 باشه؟ یخچالم اینا برقیه.

یخچال و ماشین ظرفشویم ال جیه
نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #40

(۳-آبان-۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ عصر)rozrita نوشته است:  یخچال و ماشین ظرفشویم ال جیه

مثل منی پس Big Grin
منم یه ماکروویو ارزون می خواستم در حد ۲۵۰ که اونموقع تونستم پیدا کنم البته مارک LG. راضی هم هستم کارامو که راه میندازه. خیلی هم ازش استفاده می کنم نمی دونم اگه نداشتم چیکار می کردم Big Grin
توش کیک هم درست می کنم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام