• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

خرید ماشین

۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #2691
RE: خرید ماشین
میتسوبیشی میراژ هم ماشین نقلی و بانمکیه تو رنج بودجه شما
مخصوصا رنگ بنفشش خیلی دخترونس
نقل قول
 سپاس شده توسط *mahsan*
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #2692
میتسوبیشی از ترس تحریم آمریکا از بازار ایران داره خارج میشه خرید محصولاتش اشتباهه  

نقل قول
 سپاس شده توسط *mahsan*
۱-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ صبح توسط (*ســارا*).)
ارسال: #2693
'*mahsan* dateline='' نوشته است:  دوستان من حدود 7 سالی هست که 206 دارم ... میخوام ماشینم عوض کنم یه دنده اتومات بگیرم برای داخل شهر ... یه ماشین جمع و جور و نقلی مثل 206 میخوام به اصطلاح دخترونه باشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif البته بودجه ام هم محدوده سقف خرید رو 120 در نظر بگیرید .

با این اوصاف چه ماشینی رو برام مناسب میدونید ؟تصویر: images/smilies/heart.gif

عزيزم صفر ميخواي يا كاركرده؟

من نظر خودم ولوستره.تصویر: images/smilies/biggrin.gif توی خریدش شک نکن. البته قيمتش يكم بالاتره. ٢٠١٦ حدود ١٦٠ هست. ولی ٢٠١٤ تميزش رو فكر كنم با ١٢٠ هم میتونی پیدا کنی، منتها یکم موتورش ضعیفه به اصطلاح راه نمیره. ولي دختر بخواد توي شهر باهاش رفت و آمد كنه بي دردسر و اوكيه. ولی ٢٠١٦ GDI هست موتورش و شیفتر داره و کلاً شتابش قابل قبوله. نمیگم عالی، ولی قابل قبوله. توي سربالايي اصلاً كم نمياره. دوربین عقب، مانيتور بزرگ و راحت و بی دردسر و صندوق عقب بزرگ بر خلاف چیزی که به نظر میاد. البته كمي از ٢٠٦ بزرگتره. فقط صندلی عقب کوچیکه و ماشین بیشتر دو نفره ست. یعنی عقبش یه نموره حتی از ٢٠٦ کوچیک تره چون ارتفاع سقفش کمه. خيلي ماشين بي دردسر و بدون مشكليه. رنگاشم خیلی دخترونه و فان و عالیه. با اینکه ارتفاعش کمه زیاد خشک نیست و اذیت نمیشی، در کل دخترونه و گوگوليه. هر چند من پسرم زیاد دیدم پشتش تصویر: images/smilies/biggrin.gif 

i20 جدیدا هم حول و حوش ١٣٠ هست. من تا حالا ننشستم توش نميتونم در مورد شتابش نظر بدم. ولي ظاهرش كه اوكيه. هيونداي هم به نسبت كيا خيلي كيفيت بالاتري داره.
اگه ژاپني ميخواي حدود ١٣٠ توی ماشینای دست دو بگردی مزدا ٣ و ٢ هم میشه بخری، ولی هم قطعاتش فوق العاده گرونه، هم سپرش گیر میکنه، هم مونتاژه دیگه. رنگاشم زياد جالب نيست و تنوع نداره. من كلاً از ماشين مونتاژ خوشم نمياد. حس فيك بودن به آدم دست ميده. Big Grin

ولی کارکرده بالای ٥٠ بخوای بگیری آپشن زیاده. تصویر: /images/smilies/new/wink.png

برو سايت باما و مشخص كن رنج قيمت رو، برات كلي آپشن مياره. نه اينكه خريد كني ولي ديدت باز ميشه.

Follow me on instagram
@styleodontist 
Heart 
نقل قول
 سپاس شده توسط strips ، *mahsan*
  • بیکیوت
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۰۶ صبح توسط مهساره.)
ارسال: #2694
دوستان کسی اینجا هست راهنمایی میخواستم

ماشین غیر چینی 
یعنی ایرانی (خارجی نه )
جادار و بزرگ (هاچ بک نه )
توی این بازار چی پیشنهاد میددید؟

امضا ندارم... تمام
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #2695

وانت|:
هم جا داره
هم خوب ههه
پرشیا فکر کنم جا داره
اخه جا دار یعنی چی |:

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط مهساره
۷-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #2696
(۷-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ صبح)'سراب' نوشته است:  وانت|:
هم جا داره
هم خوب ههه
پرشیا فکر کنم جا داره
اخه جا دار یعنی چی |:

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
یعنی صندوقدارتصویر: images/smilies/biggrin.gif

امضا ندارم... تمام
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام