• گل سنتر
  • تشریفات صدف

خرید ماشین

دیروز, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #2671
RE: خرید ماشین
دوست همسرم بهش پیشنهاد داده،گفته میتونی سه سال نگهش داری ولی بعدش باید از کشور خارج شه.اینقدرم تعریف کرده بود که با عقل جور نمیشد.من همش فکر میکردم اگه اینقد آسونه و قیمت ماشین واست نصف در میاد چرا همه این کارو نمی کنن؟
اینم گفته بود هر مدل ماشینی که بخوای برات میارم.
طفلی همسرم چه نقشه ها که نکشیدهتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

البته سارا جان فک کنم ماشین کارکرده هم گذر موقت میشه آخه من سایتا رو چک کردم کارکرد و سال تولیدشو نوشته بود.تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط (*ســارا*)
دیروز, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #2672
(امروز ۰۲:۲۱ عصر)'پروانه ابریشم' نوشته است:  
(امروز ۰۲:۰۶ عصر)'mehrijooon' نوشته است:  
(امروز ۰۱:۰۹ عصر)'lady.setareh66' نوشته است:  مهری جون مندوستم ال نود داره بی نهایت راضیه ازش
میگه حتی الان از قیافش هم خوشم میاد

همون موقع که اومد ایران تصمیم گرفتیم بخریم اما تا صندوق عقبش رو دیدیم منصرف شدیم
الان میبینم ایمنیش بهتره
​به مگان هم فکر میکنم اما دلم میخواد ماشینی که میگیرم ترتمیز باشه و خیلی عمر نداشته باشه و اینکه بتونم از پس هزینه هاش بربیام چون تا یکسال برنامه هام خیلی آشفته است و به مدیریت نیاز دارم 
​نمیخوام دم به دقیقه پام تو تعمیرگاه باشه

عزیزم ما ال 90 داریم 4ساله خداراشکر راضی هستیم و خیلی راحته
ما اگه بخوایم عوضش کنیم ساندرو میگیریم

ممنون که تجربه تونو گفتینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
​من ماشین صندوق دار نیاز دارم ماشینای هاچ بک متاسفانه نمیتونم بگیرم

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
دیروز, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #2673
اشکال نداره عزیزم New1

عزیزم آئین نامه و مقررات هر سال فرق داره.ولی این آگهی ها که می بینین مبادله ای هست، نه فروش. یعنی شما مالک خودرو نمیشین. فقط مصرف کننده میشین. مالک شخصی خودرو (یعنی اونی که وارد میکنه) میتونه خودروی غیر صفر هم وارد کنه، ولی باید حتماً حداقل سه ماه توی یه کشور خارجی اقامت داشته باشه، و اتومبیلی که میاره هم مال خودش محسوب میشه، میتونه به صورت وکالتی و بین خود دونفر، به غیر انتقالش بده قبل از اتمام مدت، ولی حق نداره که بفروشه و خرید و فروشش غیر قانونیه.

شما از طریق شرکتایی که اینکارو میکنن خودروی صفر میتونی بیاری، و معمولاً خودروهایی رو اجازه میدن که توی ایران اصلاً پلاک نمیشه.

آها یک نکته دیگه اینکه، هیچ نمایندگی و تعمیرگاهی هم معمولاً قبولشون نمیکنه. چون اکثراً بلد نیستن، مگه طرف آشنا باشه.

البته ماشین های کلاسیک و خاص باز بحثش جداش.

خدا به سه طریق به دعا جواب میده؛ 

میگه اره و اونچه که میخوای بهت میده ...
میگه نه و چیز بهتری بهت میده،
میگه صبر کن و بهترین رو بهت میده ... Angel 
نقل قول
 سپاس شده توسط **مینو**
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام