• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

خرید ماشین

۲۰-آذر-۱۳۹۶, ۰۵:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ عصر توسط Anitaiii.)
ارسال: #2621
RE: خرید ماشین
مرسی عزیزم
يكم از تويوتا ترسيدم ، يه مدت لندكروز داشتيم خيلي اذيتمون كرد،
واي الان كه گفتي رو اچ سي ار م فك ميكنم ظاهرشو خيلي دوس دارم
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #2622
(۲۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ عصر)'Anitaiii' نوشته است:  مرسی عزیزم
یکم از تویوتا ترسیدم ، یه مدت لندکروز داشتیم خیلی اذیتمون کرد،
وای الان که گفتی رو اچ سی ار م فک میکنم ظاهرشو خیلی دوس دارم

نهههه لندکروز اذیت کرد؟  میشه بگی مشکلاتش چی بود؟  پس چی میگن تویوتا مرگ نداره و اینا؟ 
ببین سواری پریوسو تعریف شنیدم سی اچ ار رو خودتون سرچ کنین ظاهرش ک معرکه هس ببینین اوکی باشه همه چیش

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #2623
دوستان من باز اومدم
بعد چن ماه بالاخره پولمون جور شد
دوستان با تجربه لطفا راهنمایی بفرمایید ما تا بحال ماشین نداشتیم خخخ
با 25 تومن چه ماشینی میشه خرید دست 
206 اس دی مدل 90- 89 یا تندر مدل 90-89؟؟؟؟؟؟

هر کی یه چیزی میگه میشه کسی که اطلاعات داره کمکم کنه بسیااااااااار ممنونم عزیزان
برای استفاده داخل شهر تهران و مسافت ماهانه 600 کیلومتر شهرستان تصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

سعی کن در سختی ها انسان بمانی
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ صبح توسط sheryshery.)
ارسال: #2624
عزیزم
به سلامتی، پیشاپیش مبارک باشه
من تندر 90 رو اصلا توصیه نمیکنم، ماشین فوق العاده خوبی هست ولی بعد اینکه به خرج بیفته قطعات گرونی داره (با توجه به اینکه شما هم دست دوم میخای بخری)
206 قطعات ارزونتری داره، تعمیرش راحته، فقط داخلش خصوصا عقبش جاش کمه، ماشین دو نفره س بیشتر، نه ماشین خانواده،

عقاید شخصی هرکس مثل مسواک اوست، لطفا مسواک خود را در حلق دیگران فرو نکنید!
نقل قول
 سپاس شده توسط sushi
۲۶-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ عصر توسط pari.z.)
ارسال: #2625
اگر 120 تومن میتونین واسه ماشین هزینه کنین تو خرید پژو 2008 اصلا و ابدا شک نکنین.

من به صورت ثبت نامی و هزار مصیبت تونستم یکی از 2008 های سری اول که وارداتی هستن رو بخرم.یعنی شوهرم سورپرایزم کرد و با پولی که دستش داشتم واسم خرید.با هزار مکافات دیگه همه میدونن خرید ماشین ثبت نامی چقدر سخته.
خلاصه...

برین تو سایتش ببینینش.محصولات پسابرجام ایران خودرو و پژو هست.خوشگله خیلی.راحت و نرمه.شتابش عالیه 0 تا 100 رو تو 7 ثانیه پر میکنه.جزییات دیگه ش رو برین تو سایت خودش بخونین بهتره.

خلاصه من چندوقته دستمه بی نهایت راضیم.

یکی از بهترین آپشن هاش اینه که سیستم تعلیقش عالیه.سیستم تعلیق مهمترین رکن یه ماشینه.یکی دیگه از خوبیاش اینه که قراره خط تولید داشته باشه اینجا پس نیازی نیست نگران خدمات پس از فروشش باشین.الان ماشین من گارانتی ایران خودرو هست

یادم رفت بگم علاوه بر مزیت های خوبش از 5 ستاره ایمنی هم 5 ستاره فول گرفته و فول ایربگه.

.
.
.
.
.
ان مع العسر یسرا
.
.
.
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط sheryshery ، ستی‌لیته
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #2626
سلام دوستان کمک فوری نیاز دارمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
برا ماشین 405 با مشخصات زیر:
مدل 89
تخفیف بیمه از اول و 8 ماهش مونده
بدون رنگ-خط و خش- تصادف- خطو خش
148000کارکرد 

21 ملیون و 500 زیاد؟؟؟؟
21500/000

آخه سایت دیوار قیمتا خیلی پایینه
اینو یه آشنا با این قیمت میده

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

سعی کن در سختی ها انسان بمانی
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #2627
پری خوش بحالت ما میخواستیم بنویسیم و نشد انقد که سایت اذیت کرد, ما ای بیستمونو تحویل گرفتیم عقبش مث206 کوچیک ولی صندلیا نرم ظاهرشم شیکه تا الانم حدود دو هزار تا باش رفتیم ایراد خاصی ندیدیم اگه خونواده کوچیکی دارید گزینه مناسبیه

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام