• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

خرید لوازم مخصوص آرایشگاه

۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #31
RE: خرید لوازم مخصوص ارایشگاه
(۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر)mozhi نوشته است:  عزیزم من نمیدونم من قیچی 2 ملیونی هم دیدم مواد گریم به درد بخور هم بخواد بخره که خوب بخوابه رو پوست فنش 150 هست

خوب منم گفتم اگه چیزایی که تو ارایشگاه کار میکنن میخوای همین جوریه من یه قیچی خریدم 900 تومن

تو که داشتی آموزش میدیدی چرا 900 پول قیچی دادی؟؟؟؟؟؟

عزیزم به قیچی 900 تومنی یا 20 تومنی نیست به اینه که کارتو خوب انجام بدی ... در هر صورت من تا اونجا که اطلاع داشتم درمورد قیمت ها گفتم .. آره تمام این چیزها قیمت فوق بالا داریم ولی آرایشگاه عالیش هم مثل نیکادل و سیترین و گیوا هم انقدر پول بابت این چیز ها نمیدن
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #32
چون که دارم دوزه تخصصی میگزرونم گلم و این که جایی که دازم یاد میگیرم بایدی هست چیزی که گفتن و باید بگیری همه ارایشگرا هم از همینا استفاده میکنن اتفاقن برا کوتاهی قیچی خیلی مهمه بووووس

نمیدونم چرا اینجا اینجوری شدهSad
مرگ بر داعش
آ ب نیست خیلی کمه لطفا درست مصرف کنیم و به سایرین هم تذکر بدیم
نقل قول
۶-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #33
باشه عزیزم ... ایشالا زودتر میری تو کار و حسابی هم موفق میشی ... موفق باشی همیشه دوست گلم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi
  • آرته
  • خرید اقساطی
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #34
(۶-مهر-۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ عصر)newone نوشته است:  
(۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر)mozhi نوشته است:  عزیزم من نمیدونم من قیچی 2 ملیونی هم دیدم مواد گریم به درد بخور هم بخواد بخره که خوب بخوابه رو پوست فنش 150 هست

خوب منم گفتم اگه چیزایی که تو ارایشگاه کار میکنن میخوای همین جوریه من یه قیچی خریدم 900 تومن

تو که داشتی آموزش میدیدی چرا 900 پول قیچی دادی؟؟؟؟؟؟

عزیزم به قیچی 900 تومنی یا 20 تومنی نیست به اینه که کارتو خوب انجام بدی ... در هر صورت من تا اونجا که اطلاع داشتم درمورد قیمت ها گفتم .. آره تمام این چیزها قیمت فوق بالا داریم ولی آرایشگاه عالیش هم مثل نیکادل و سیترین و گیوا هم انقدر پول بابت این چیز ها نمیدن

من با قیچی 2500ت کار میکنم خود مربیمون هم از این قیچیا داشت که تازه بعد 20 سال کارکردن دلش رضا داد که یه قیچی 50000 ت بخره
خوب ، قیچی برا مو تیز وکمی خوش دست و سبک باشه خوبه چون به دستتون زیاد فشار نمیاد در ضمن امکان افتادن قیچی هست اگه بیفته فاتحش خوندس کوتاهی زیبا وحرفه ای هنر دست شماست نه قیچی اما به یاد داشته باشیم که وسیله تو کار ارایشگری حرف اول رو میزنه اما همیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!یادمون باشه که امکان داره که کار یه وسیله گرون رو هم یه وسیله ارزون بتونه انجام بده بدون اینکه خللی تو کار ایجاد بشه New1

یه سوال دارم برا اینکه موقع کار تو آرایشگاه دچار کمر درد نشیم چیکار باید بکنیم؟

همیشه یادمان باشد که خدا درهمه حال حواسش بهمون هست پس بچه خوبی باشیمWink
نقل قول
 سپاس شده توسط newone
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #35
عزیزم باید بری دکتر بهت ورزش بده اگه هر روز مرتب و بین کارات انجام بدی مشکلی پیش نمیاد واست چون کارای آرایشی تماما کار بدنیه پس باید بدنتو ورزیده و آماده کنی. باید عضله هات قوی باشن.

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #36
عزیزم این قیچی ها که من میگم 900 چند سره اصلا ربطی به قیچی معمولی نداره فدات شم

نمیدونم چرا اینجا اینجوری شدهSad
مرگ بر داعش
آ ب نیست خیلی کمه لطفا درست مصرف کنیم و به سایرین هم تذکر بدیم
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #37
دوستان ممکنه فروشگاه لوازم آرایشگاهی معرفی کنید؟!

بدون اميد، هزار آسمان فراواني هم ديناري نمي ارزد
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-بهمن-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ عصر توسط *FaRzAnEh*.)
ارسال: #38

من رژ این مدلی و این رنگی میخوام کسی ندیده جایی؟
بوووووووووووووووووس
[تصویر: خرید لوازم مخصوص آرایشگاه]

شکر خدا به مقصد رسیدیم

ممنون از پیاماتون ببخشید دیر جواب میدم من وقت ندارم زیاد بیام سایت

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُ‌وا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ‌ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

Heart

2=1+1
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #39
بچه ها منم دارم دنبال کلاس گریم میگردم و تا 1 سال دیگه اگه خدا بخواد آرایشگامو میزنم...الان واسه شروع باید چه وسایلی بخرم؟

❤دوستـی:87/04/12
❤نامــزدی:92/12/08
❤عقـــــــد:93/01/09
❤عروسی:94/11/15

❤لباس عروس: 100%
❤لباس دامـاد: 100%
❤تـــــالــار: 100%
❤آرایــشگـاهـ: 100%
❤آتـــلیـــه: 100%
❤خـــــــونه: 100%
❤جـــهیزیـه: 100%
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ صبح توسط ghazaleh_ali.)
ارسال: #40
(۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ صبح)مهتاب65 نوشته است:  واقعا؟
ببین مژی جان من پوستم چربه
هر وقت ارایش میکنم که معمولا فقط شامل کرم پودر و ریمل میشه کرم پودرم میماسه
بهم گفتن اگه روشس پنکیک بزنی خوب میشه اما وقتی پنکیک میزنم پوسته پوسته میشه
انگار پودر پاشیدی رو یه چیز
البته مارکهایی که بهم میخورنو پیدا کردم
اما ایده ال نمیشم
اغلب دخترایی که تو خیابون میبینم پوستشون شفافه با اینکه عرق کردن اما ارایش تکون نخورده
سایه چشمها رژگونه ها
حتی رو لپها که براق میکنن
اونا چطور اینطوری میشن؟
مگه مواد گریم نمیزنن؟

مهتاب جون پوست منم مثل شماست- قبل ازینکه کلاس گریم و میکاپ برم اوضاع منم همینطور بودBig Grin
بهترین و مهمترین کار پاکسازی پوست هستNew2 شما اسکراپ خوب بخر ،مارک {free man یا Aaven}
بجای شیرپاکن از تونر استفاده کن--
ماسک
هم بخر... پاکسازی {خانگی } رو 3 ساعت قبل از آرایش انجام بده...
همیشه مرطوب کننده روی صورتت باشه ولی وقتی میخوای آرایش کنی: صورتت رو با تونر تمیز کن بعد کرم آرایشی رو با پد لاتــــــکس که خیس کردی بصــــورت ضربـــه ای بزن بصورتت- اگه باز احتیاج داشت صورتت که کرم بیشتر بزنی حواست باشه که همون بار اول کرم زیاد نمالـــــی- باید بعد از یه دست کرمی که زدی،دوباره یه لایه دیگه ب همون ترتیب بزنی رووش
بعد یه نکته ظریف و مهم اینکه چندمین صبر کن تا کرم به خورد پوستت بره؛بعد یه لایه دستمال کاغذی رو با دستت آب بپاش رووش-کاملا خیس کن و آروم روی صورتت بزار {خیییلی تاثیر داره} هم آبرسانی میکنه و هم منافذ باز رو میبنده وهم کرم به خورد پوست میره وهم چربی اضافی کرم و پوست رو میگیرهAngel بعد از 1-2 مین بردارش و رژ گونه اگه خواستی بزن- و مرحله آخر پودر فیـــــکس رو که اینم نکته مهمه با پد مخملـــــی به کـــــــل صورتت بزنNew1

خدااااروشکر مامان شدم... خدایا مواظب نی نیم باش^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط Africa ، samsoon ، ronika71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام