• مرضیه محمدی
  • مهناز

خرید طلای بی اجرت

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #21
RE: خرید طلای بی اجرت
بچه ها اصـــــــــــلا ....امکان نداره که ....اگر طلا رو توی سایت گرمی 130 زده
همون 130 به شما بفروشن
پس اقای طلا فروش چه طور زندگی اش رو بگذرونه؟...
مثلا وقتی ما یک کیلو میوه می خریم 100 تومان .... بی شک برای فروشنده مثــــــــــــلا 80 تومان تموم شده

فقط مگر اینکه طلای شکسته بخواهید بخرید....که من وقتی اشنایی پیدا کردم و یه مشت النگوی کج و کوله و گوشواره شکسته خریدم....وقتی طلا 132 بود .... حتـــــــــــــا با این وجود به من 134 فروخت...
باید خرج اب و برق مغازه اش رو حداقل در بیاره یا نه؟
این قیمت با قیمتی که رو مواد بسته بندی شده توسط کارخانه زده می شه و عینا باید همون مشتری فروخته بشه فرق داره...
این دستمزد و سود قانونی زرگره... (معمولا هم 7 در صده)
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل (دنیای هنر)
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #22
من چند روز چیش رفتم یه دستبند کم اجرت از همین زیر زمین سبزه میدون خریدم
طلا گرمی 130بود با من 140حساب کرد یعنی هر گرم 10 تومن سود گرفت
اسم طلا فروشیش قایم آقای رستمی بود

تحمل نداره نباشی ...
دلی که تو تنها خداشی ...
Heart
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #23
بچه ها یکی به من توضیح می ده چجوریاس خرید طلای بی اجرت؟!
و آیا درسته که می گن طلا هی داره ارزون می شه؟!!!

قاصد روزهای ابری
داروگ
کی می رسد باران؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم زندی
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #24
دوستان آریاشهر پاساژ کیمیا طبقه دوم یه طلافروشی هس به اسم تاپ لایت.طلا رو با اجرت کم حساب میکنه
طلاهاش شیک و به روز نیس اما برای پس انداز خرید عادی طلا خوبه.طلاهاش اکثرا نو هستش
تا پارسال که رو هرگرم 1000 تومن میگرفتن.اما بهشون گیردادن و خیلی زیاد جریمشون کردن.الانم فاکتوراشون چک میشه
اگه مسیرتون میخوره یسر بزنید ضرر نداره

با تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره/آخرین ذرات موندن توی رگهام نمیمیره
با تو انگار تو بهشتم با تو پر سعادتم من/دیگه از مرگ نمیترسم عاشق شهامتم من
نقل قول
 سپاس شده توسط معصومه ، عسل (دنیای هنر)
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #25
میدون امام حسین دور میدان و داخل خ 17 شهریور اوایلش 2طرف خیابون طلا فروشی هس. چند تا مغازه کم اجرت فروشی هم هس بینشون.کل اجناسشون کم اجرته.

دوس دارم لاغر شم.
وزن فعلی 71
وزن هدف اول 70
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل (دنیای هنر)
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #26
بچه ها اشتباه نکنید اگر اعلام میشه قیمت طلای خام مثلا گرمی 130 تومان معنیش این نیست که شمام به اون قیمت بخرید . طلای دست دوم فقط کارمزد ساخت نداره اما شما باید 7% سود طلا فروش و 7% مالیات رو در نظر بگیرید.حالا بعضی طلا فروشا با انصاف هستن یا حالا به هر دلیلی مثل فروش بیشتر سود طلا فروش رو کمتر میگیرن.نه اینکه اصلا نگیرن.مثلا من خودم از یه جا طلا خریدم سودشو 4% حساب کرد.جلو خودمم همه کارای حساب کتابشو انجام داد که نگم داره دروغ میگه.انقدر تو این زمینه ها تحقیق کردم و وارد شدم که مادر شوهرم میخواد بره طلا بخره زنگ میزنه به من3 (12)Wink

زندگی رسم خوشایندیست . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs ، ya3aman ، عسل (دنیای هنر)
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #27
سلامم دوست جونام..New1
من برا خرید خونه تو تهران سرویسم فروخته بودم و فکر میکردم که دیگه طلا نمیتونم بخرم,اما خوب خدارو شکر پول جمع کردیم.این ماه هم حقوق همسری کمی بیشتر دادن تونستیم بریم یه سرویس ظریف بگیریم...(ستاد روحیه دهی به کسایی که مثل من طلاهاشون فروختن یا میخوان بفروشن)....Wink

به همسری گفتم میخوام سرویسم از طلافوشی که میشناختیم بخریم ..همسری اول میگفت نه بریم بازار هرچی دوست داشتی بردار Heart...اما من پام کردم تو یه کفش که همین جا فقطHeart

من واقعا دلم نمیومد کلی پول به عنوان کارمزد ((بگو صد تومن!!))بریزم مفت تو شکم طلا فروشا..Mad(خب اخه همسری با کلی زحمت و منم با کلی قناعت این پولاو برا شروع زندگیمون جمع میکنیم Embarrased)
اینجایی که گفتم فقط به مشتریهای ویژش Big Grinطلای بدون کارمزد وتنها با 4 درصد سود طلا میده.هیچ چیز اضافی دیگه ایم نمیگیره (ما هر ماه با پس اندازامون میریم اونجاو طلا بدون کارمزد میگیریم...)Idea
ما طلای دست دوم ازشون میخریم بعد اونا خودشون چون طلا سازن برام تمیز و براقش میکنن اشکالاتشم رفع میکنن و تقریبا میشه طلای نو...Lub
من سرویس اولمم این جوری گرفتم وقتی پول لازم شدم به یه مغازه دیگه فروختمشUndecided
باورتون نمیشه بعدا که رفتم سرویسم دیدم تو ویترینشه که به عنوان طلای نو داره میفروشهو بعد یه هفته دیدم فروخته(خدا میدونه چقدر هم کارمزد گرفته از بیچاره ها)Sad

این سرویسم حدودا 28 گرمه من 5شنبه که طلا گرمی 125 بود خریدم 3470 شد ...بدون کارمزد و با سود 4 درصد...Heart..شاید خیلی خوشگل نباشه اما دوستش دارم(تو گردن هم واقعا قشنگتر از تو عکسه)..با این کار حدودا 2 میلیون موند تو جیبم
راستی من تو میانه هستم از بازارمیگیرم...Big Grin
[تصویر: خرید طلای بی اجرت]
یه دستبند و یه گوشواره هم قبلا گرفتم که اونهاروهم بعدا عکسش میزارمNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط مبينا ، فاطما ، nillgoon ، پرستیژ ، رخشان ، tite ، *gandom* ، naghash ، معصومه ، zahraban00 ، عسل (دنیای هنر) ، مریم زندی ، Gandoom
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #28
آدرس طلا فروشیت کجاست عزیزم؟

بايد جايي از خوشي ها و و ناخوشي ها گفتNew1
http://mora90.blogfa.com/
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-خرداد-۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ صبح توسط شیم شیم.)
ارسال: #29
شهرستان میانه,بازار,طبقه پایین ,طلا فروشی شاکری
نقل قول
 سپاس شده توسط مبينا
۵-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #30
بچه ها آدرس این پاساژ پروانه رو میدین؟؟؟؟؟؟؟
همون جمهوری روبروی باغ سپهسالاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Angel
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام