• ونوستار
  • گل سنتر

خرید سشوار

۱۱-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #1661
RE: خرید سشوار
سلام دوستای گلم به دلیل مهاجرت دارم کل جهیزیه ام رو که خریدم میفروشم میخوام قبل از گذاشتن تو سایت دیوار اینجا بذارم اگه کسی خواست بهش بدم چون قیمتا مال 2 سال پیشه و نسبت به قیمتای الان خیلی مناسب تر هست (به خصوص وسایل برقیم )،همه وسایل کاملا نو با کارتن خودشون و مناسب جهیزیست .هزینه ارسال هم توافقی چون شهرستان هستم، فقط کالاهای بزرگ مثل یخچال و مبلمان و .... نخریدم
(اگه وسیله ای مد نظرتون هست که زودتر عکس بذارم یا قیمت و مارک خرید من رو میخواید تو خصوصی پیام بدید تا هماهنگ کنیمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
سشوار حرفه ای رمینگتون مدل AC5011
Remington AC5011 Professional Hair Dryer
خریداری شده از سایت دیجی کالا هنوز 5 ماه از 2 سال گارانتیش مونده ( گارانتیش تا تاریخ 97/8/27 )قیمت خرید 259 قسمت فعلی 296 ، قیمت فروش 220 هزینه ارسال با خودم
[تصویر: خرید سشوار]
موتور پرقدرت 2200 وات
یون‌ساز حرفه‌ای
سیم مقاوم 3 متری
دارای دیسپانسر
لینک برای دیدن کل اطلاعات سشوار
پلاستیک دور سشوار پلمپ هست هنوز اگه اطلاعات سشوار رو چک کردید و مورد پسندتون بود بگید براتون باز کنم تا از ظاهرش مطمئن شید خودمم هنوز ندیدمش کارتونشم کاملا سالم
فر کننده مو رمینگتون CI95
Remington CI95 Hair Curler
گارانتیش تموم شده کاملا نو ،از مغازه خریداری شده به قیمت 170 تومن قیمت فعلی در بازار 219 تومن قیمت فروش 170 تومن هزینه ارسال هم با خودم کارتون کاملا سالم
قابلیت تنظیم دما تا 210 درجه
صفحه سرامیکی بسیار با کیفیت
زمان گرم شدن بسیار کوتاه 30 ثانیه ای
زمان سرد شدن 2 دقیقه ای
وجود نمایشگر
لینک برای دیدن مشخصات کالا
هر اطلاعات تکمیلی یا تست سالم بودن دستگاه رو خواستید پیام خصوصی بدید ولی تضمین میکنم کاملا نو هستن و حتی یک بار هم برای تست شدن روشن نشدن مناسب جهیزیه

به دلیل مهاجرت وسایلمو میفروشم تاپیک حراجی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #1662
RE: خرید سشوار
بچه ها من دوسال پیش یه سشوار چرخشی بابلیس داشتم که یهو خراب شد
حالا این دوسال پرینسلی دارم و راضی ام.
ولی واسه عروسیم باید جدا بگیرم چون اینو مامانمم میخواد.
چی پیشنهاد میدین؟
همین پرینسلی بگیرم؟میخوام یکم متفاوت باشهتصویر: images/smilies/confused.gif

بعد اگه یه اتو موی خوبم بخوام که هم خودم هم شوهرم استفاده کنیم،چی معرفی میکنید؟

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام