• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

خرید سرویس طلا و سرویس عروس

۵-تير-۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ عصر
ارسال: #2131
RE: خرید سرویس طلا و سرویس عروس
(۳-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۵۳ عصر)'mahrokhshahraki' نوشته است:  سلام
خانمای شیرازی شما رسم دارید که سر عقد به داماد کادو چی بدین؟
زنجیر و دستبند میدین یا سکه تمام؟

معمولا پلاک و زنجیر...

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #2132
بچه ها من شهریور عروسیمه و خرید سرویس طلام خورد به گرونی شدید طلا و اعتصابات و ...
چکار کنم به نظرتون؟برم بخرم یا صبر کنم؟خیلیا میگن طلا خالی بخر جواهر نخر ولی من طلا خالی دوست ندارم ... میگن عقلانی نیست تو این وضعیت جواهر بخریتصویر: /images/smilies/new/sad.png

آرایشگاه:پرستو گودرزی (عالی)
آتلیه:سیلوا(بی نظیر)
تشریفات:یکتا آقای مالجو(عالی و مورد اعتماد،دلسوز و باتجربه)
باغ:جزیره آبی(با شکوه و متفاوت)
لباس:مزون مروارید(دوخت عالی و تمیز)
خداروشکر
. . .
اگر سوالی بود در خدمتم
نقل قول
 سپاس شده توسط nm65
۱۳-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #2133

(۱۳-تير-۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ صبح)'pari.z' نوشته است:  بچه ها من شهریور عروسیمه و خرید سرویس طلام خورد به گرونی شدید طلا و اعتصابات و ...
چکار کنم به نظرتون؟برم بخرم یا صبر کنم؟خیلیا میگن طلا خالی بخر جواهر نخر ولی من طلا خالی دوست ندارم ... میگن عقلانی نیست تو این وضعیت جواهر بخریتصویر: /images/smilies/new/sad.png

دوست من 
پیشنهاد من بهت اینه که حلقه ات رو جواهر برداری و سرویست رو طلای خالص ( البته اگه بخوای میانه رو باشی ) 
اما اگه میخوای مقتصد باشی ، درصورتی که مطمئنی این راز بین خودت و همسرت میمونه، پول سرویس رو بگیر ببر باهاش شمش طلا بگیر و یه سرویس بدل بخر و استفاده کن
بعد که اوضاع بازار ثابت شد تصمیم بگیر که چی بخری 
چون توی این وضعیت حتی قیمت دستمزد کارهایی که طلای خالص هستن به صورت درصدی حساب میشه و بیخود و بی جهت کلی پول پای چند گرم طلا دادی تصویر: /images/smilies/new/wink.png

هیییییییسسسسس !
پدر آهسته خوابیده است !  Crying
gheshmmarket@
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z ، Rosee ، پری سیما 89 ، heven
  • گروه ژ
۱۶-تير-۱۳۹۷, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #2134
(۱۳-تير-۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ صبح)'pari.z' نوشته است:  بچه ها من شهریور عروسیمه و خرید سرویس طلام خورد به گرونی شدید طلا و اعتصابات و ...

تصمیم به اینکه تو این وضعیت میخوای طلا بخری یا نه با خودته.. ولی اگه جواهر خواستی بگیری برو بازار بزرگ، پاساژ آینه کوچه روبروی بازار زرگرهاست تقریبا، سر کوچه هم ساعت فروشیه، توی پاساژ یه سری مغازه هست که قاب خام جواهرات اونجاست خودت به اندازه بودجه ت میتونی برلیان یا سنگ های قیمتی انتخاب کنی و بدی برات کار بزارن، خوبیش اینه تغییراتی هم بخوای توی سرویس انجام بدی میدن، حتی رنگ آبکاری رو هم خودت انتخاب میکنی... فقط بدیش اینه قدرت تخیل بالایی میخواد چون قاب جواهرات زیبایی خاصی نداره و ممکنه تو ذوقت بخوره ولی بعد از آماده شدن فوق العاده میشه. ضمن اینکه تقریبا نصف قیمت خود بازار زرگرها برات در میاد... اجرت نسبت به بیرون و کریمخان اینام عالیه... طرح هاشونم فوق العاده خوب و جدیده... ژورنال های 2017-2018 هم دارن، فقط بین همون مغازه هام بگرد تا اجرت کمتری پرداخت کنی... البته محاسبه جواهر کار ما نیست اما حدودی میتونی قیمت بگیری...
من اسفند سرویس و حلقه هامون رو از اونجا گرفتم... دقیق پنج میلیون ارزونتر از بازار گرفتم چون رینگ انگشترم واسه شرکت خاصی بود که اسمش روی هر دو کار حک شده بود واسه همین میگم دقیق حلقه خودم بود حتی شبیهش هم نبود، برای سنگ هاشم شناسنامه دادند تمام مشخصات رنگ و درجه ش ثبت شد، نگران این نباش که چون ارزونتره بی کیفیته، فقط از جای عمده داری خرید میکنی که بازار و بقیه طلا فروشیا سطح شهر میان ازونجا میگیرن کارارو 
امیدوارم به دردت بخوره و بتونی بهترین انتخاب رو داشته باشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عشق را آرزو کردم و تو مستجاب شدی !!! تصویر: /images/smilies/new/new2.gif 

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram ، Ladyjooon ، hadis sh ، pari.z ، nm65 ، کلوپاترا
۱۰-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #2135

منم همین مشکل دارم
میترسم بدل بخرم خونواده خودم و فامیلامون انقد فضولن. میان چک میکنن ببین بدله یا واقعیه
نمیدونم چکار کنم؟
اصلا دوس ندارم  با این اوضاع گرونی بخریم کلی هم ضرر کنیم
خونواده شوهرم ماه هستن. مشکل خونواده خودم و فک و فامیلاستصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gifتصویر: images/smilies/confused.gif

آرایشگاه گیوا(میکاپ نسترن  پوستمو داغون کرد .شینیون کار فرناز  بد نبود)
رستوران طهران پاریس(پیشنهاد نمی کنم)
محضر 338(عالی  عالی)
تصویر: images/smilies/heart.gifآدرس پیج اینستاگرام آینه گریم مناسب همه مکان ها ayenelampi

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، pari.z
۲۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #2136
سلام دوستان عزیز
دوستای گلم کسی جایی ررو میشناسه که سرویس طلا با نگین اتمی اتریشی بفروشه؟؟
یا پیج اینستا داشته باشه
نقل قول
۲۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #2137
(۲۴-شهريور-۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ عصر)'negarr_m' نوشته است:  سلام دوستان عزیز
دوستای گلم کسی جایی ررو میشناسه که سرویس طلا با نگین اتمی اتریشی بفروشه؟؟
یا پیج اینستا داشته باشه

عزیزم بازار بزرگ اکثر مغازه ها این کار رو میکنن.حتی اکثرا همون سرویس های برلیانشون رو هم میگن اگر بخواین با اتمی میزنیم.

آرایشگاه:پرستو گودرزی (عالی)
آتلیه:سیلوا(بی نظیر)
تشریفات:یکتا آقای مالجو(عالی و مورد اعتماد،دلسوز و باتجربه)
باغ:جزیره آبی(با شکوه و متفاوت)
لباس:مزون مروارید(دوخت عالی و تمیز)
خداروشکر
. . .
اگر سوالی بود در خدمتم
نقل قول
 سپاس شده توسط negarr_m
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #2138
بچه ها جایی میشناسید مطمئن باشه بدم سرویس طلامو برام بسازن؟
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ صبح
ارسال: #2139
من خودم از یجا تو شهرری طلا قسطی خرید می کنم شرایطشون هم خیلی خوبه بهم کمک کردن خورد خورد کلی طلا جمع کردم

ادرسشون شهرری خ فداییان اسلام روبروی پارک زکریا پ28 طلافروشی نشاط

یه اقا و دوتا فروشنده خانم هم هستن که خیلی خوش برخوردن من که ازشون راضیم

تلفن 02155901823 - 09126701093

سایتشون هم هست ولی کامل نیست

talaghesti.com
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #2140
(۱۶-تير-۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ عصر)'Elena_89' نوشته است:  

تصمیم به اینکه تو این وضعیت میخوای طلا بخری یا نه با خودته.. ولی اگه جواهر خواستی بگیری برو بازار بزرگ، پاساژ آینه کوچه روبروی بازار زرگرهاست تقریبا، سر کوچه هم ساعت فروشیه، توی پاساژ یه سری مغازه هست که قاب خام جواهرات اونجاست خودت به اندازه بودجه ت میتونی برلیان یا سنگ های قیمتی انتخاب کنی و بدی برات کار بزارن، خوبیش اینه تغییراتی هم بخوای توی سرویس انجام بدی میدن، حتی رنگ آبکاری رو هم خودت انتخاب میکنی... فقط بدیش اینه قدرت تخیل بالایی میخواد چون قاب جواهرات زیبایی خاصی نداره و ممکنه تو ذوقت بخوره ولی بعد از آماده شدن فوق العاده میشه. ضمن اینکه تقریبا نصف قیمت خود بازار زرگرها برات در میاد... اجرت نسبت به بیرون و کریمخان اینام عالیه... طرح هاشونم فوق العاده خوب و جدیده... ژورنال های 2017-2018 هم دارن، فقط بین همون مغازه هام بگرد تا اجرت کمتری پرداخت کنی... البته محاسبه جواهر کار ما نیست اما حدودی میتونی قیمت بگیری...
من اسفند سرویس و حلقه هامون رو از اونجا گرفتم... دقیق پنج میلیون ارزونتر از بازار گرفتم چون رینگ انگشترم واسه شرکت خاصی بود که اسمش روی هر دو کار حک شده بود واسه همین میگم دقیق حلقه خودم بود حتی شبیهش هم نبود، برای سنگ هاشم شناسنامه دادند تمام مشخصات رنگ و درجه ش ثبت شد، نگران این نباش که چون ارزونتره بی کیفیته، فقط از جای عمده داری خرید میکنی که بازار و بقیه طلا فروشیا سطح شهر میان ازونجا میگیرن کارارو 
امیدوارم به دردت بخوره و بتونی بهترین انتخاب رو داشته باشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

من اینجا رفتم

کیفیت کار جواهرشون فوق العاده افتضاحه جواهرش مثل اتمی بازار اصلی میمونه
گول حرفهای نصف قیمت و اینا رو نخورید مگه میشه اخه همون جنس رو بزنن نصف قیمت از جنس میزنن
واقعا یک سر برید طلافروشی های میرداماد مثلا کیفیت برلیان ها رو ببنید بعد هر چیزی رو به عنوان برلیان قبول کنید

اگر نمی خواید هزینه زیاد کنید همون طلا بخرید بیخود برای جواهر بی کیفیت هزینه نکنید

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام