• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

خرید سرویس طلا و سرویس عروس

۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ عصر توسط sushi.)
ارسال: #2111
RE: خرید سرویس طلا و سرویس عروس
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ عصر)'آرامشه خیال' نوشته است:  [quote="'sushi' pid='7453069' dateline='1510328431'"]
قسمت زیر و داخلش خیلی صاف و تمیزه فقط روش یه کم خط خش داره نمیدونم والله دیگه ـدم باید ب همه چی و همه کس مشکوک بشه

عزیزم چند خریدی ؟چند گرمه ؟ نگین چی ؟

بعدم یه چیزی
یه خاطره خوبو با این فکرا خرابش نکن
احساس میکنم دچار وسواس شدی به خاطر شرایطی که گفتی خریدی

خوب ارسالتو دیدم عزیزم تقریبا ۷ گرمه گرمی ۱۳۰ هم باشه طلا تقریبا یه تومن فقط پول طلای بدوووونه اجرته که جواهر اجرتشم معمولا بالاست با توجه به برلیانش خیلی بهت خوب داده خیلییی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون عزیزم
آره چون کاملا بدون برنامه بود و طرف داشتن ویترینش جم میکرد و درم بسته بود ما گفتیم باز کرد و از پشت ویترینش آورد همسرم گفت خانومم دو ساله دنبال حلقس حالا از این خوشش اومده یه تخفیف خوب بده ببریم 
خودشم گفت ببر هر جا میخوای نشون بدی میگن دو تومن کمتر نخریدی من چون بازار کساده اینجور میدم و دفترش باز کرد که فقط 500 اجرت جواهرشو داده خلاصه که ب دلم یه جوری شده
چون در این زمینه هم اولین باره از تهران طلا میخرم بیشتر وسواس شدم

---------------------------------
ممنون عزیزم لطف کردید جواب دادید
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

سعی کن در سختی ها انسان بمانی
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #2112
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ صبح)'زهرا1367' نوشته است:   من برا عروسیم فقط گوشواره ودستبند برداشتم دیگه اویز برنداشتم.چون خیلی گرون میشد وهمسرم باید پولش میداد وهم اینکه استفاده نمیکردم.البته اگه خانوادش پولش میدادن برمیداشتم اما چون بعدا تو زندگیمون میدونستم دچار مشکل میشیم مراعات کردم.والاااا
حالا برا هر ۳ تا برادرام خود مامان وبابام پولشو دادن.برادرام با خانماشون میرفتم میدیدن میپسندیدن مامانم پولش میداد اصلا والا محدودشونم نمبکرد اما برا منو از همون اول گفتن ما نمیدیم نداریم.حرف همیشگی خانواده شوهر من

مث خونواده شوهر من، حتی کادویی که سر عقد بهم دادن رو هم پولشو خود شوهرم داده بود. انقد از این کارشون ناراحتو شاکی ام که نگو
منم بخاطر رعایت شوهرم اصلا سرویس نخریدم چون میخواست خونه بخره دیدم خدایی اون واجبتره

نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto
۲۰-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ صبح
ارسال: #2113
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ عصر)tamana_65 نوشته است:  
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ صبح)'زهرا1367' نوشته است:   من برا عروسیم فقط گوشواره ودستبند برداشتم دیگه اویز برنداشتم.چون خیلی گرون میشد وهمسرم باید پولش میداد وهم اینکه استفاده نمیکردم.البته اگه خانوادش پولش میدادن برمیداشتم اما چون بعدا تو زندگیمون میدونستم دچار مشکل میشیم مراعات کردم.والاااا
حالا برا هر ۳ تا برادرام خود مامان وبابام پولشو دادن.برادرام با خانماشون میرفتم میدیدن میپسندیدن مامانم پولش میداد اصلا والا محدودشونم نمبکرد اما برا منو از همون اول گفتن ما نمیدیم نداریم.حرف همیشگی خانواده شوهر من

مث خونواده شوهر من، حتی کادویی که سر عقد بهم دادن رو هم پولشو خود شوهرم داده بود. انقد از این کارشون ناراحتو شاکی ام که نگو
منم بخاطر رعایت شوهرم اصلا سرویس نخریدم چون میخواست خونه بخره دیدم خدایی اون واجبتره

واقعا نمیدونم چرا اینکارو میکنن.من که به همه فامیلامون گفتم پولش شوهرم داد تا خجالت بکشن.اما مامان وبابام خیلی ناراحت شدن.حالا میخوام ببینم برابرادر شوهر وخواهر شوهرم چیکار میکنن؟!شما چه برخوردی باهاشون کردی بهشون هیچی نگفتین!

نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #2114
(۲۰-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ صبح)'زهرا1367' نوشته است:  
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ عصر)'tamana_65' نوشته است:  

واقعا نمیدونم چرا اینکارو میکنن.من که به همه فامیلامون گفتم پولش شوهرم داد تا خجالت بکشن.اما مامان وبابام خیلی ناراحت شدن.حالا میخوام ببینم برابرادر شوهر وخواهر شوهرم چیکار میکنن؟!شما چه برخوردی باهاشون کردی بهشون هیچی نگفتین!

نه چون همسرم اصلا دوس نداره من با خونواده اش برخورد کنم، میگه هرکاری لازم باشه خودم میکنم، منم چون بهش قول دادم که احترام پدر مادرشو داشته باشم کاری به این کارا ندارم. چون واقعا هم میبینم که خودش هر حرفی و انتقادی لازم باشه میکنه و گفتن من فقط باعث کوچیک شدنم میشه.
منم یه خواهرشوهر دارم که مطمئنم نوبت اون بشه یهو پولدار میشن! شده برن قرض کنن هم براش جهیزیه آنچنانی خواهند خرید هم سر عقد طلا بهش میدن. شک ندارمتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا1367 ، ailineto
۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #2115
(۴-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ عصر)'tamana_65' نوشته است:  
(۲۰-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ صبح)'زهرا1367' نوشته است:  
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ عصر)'tamana_65' نوشته است:  

نه چون همسرم اصلا دوس نداره من با خونواده اش برخورد کنم، میگه هرکاری لازم باشه خودم میکنم، منم چون بهش قول دادم که احترام پدر مادرشو داشته باشم کاری به این کارا ندارم. چون واقعا هم میبینم که خودش هر حرفی و انتقادی لازم باشه میکنه و گفتن من فقط باعث کوچیک شدنم میشه.
منم یه خواهرشوهر دارم که مطمئنم نوبت اون بشه یهو پولدار میشن! شده برن قرض کنن هم براش جهیزیه آنچنانی خواهند خرید هم سر عقد طلا بهش میدن. شک ندارمتصویر: /images/smilies/new/huh.png

من که نمیتونم ناراحتیم کنترل کنم تصویر: images/smilies/huh.gifشوهرت بهشون چی گفت که متوجه اشتباهشون شدن؟
من شوهرم میگه من خودم انجام میدم اونها رو نمیتونم مجبور کنم ،راستم میگه اما من نمیتونم ،هی مقایسه میکنم که خانوادم برا عروسامون چه کارهایی کردن اینها چجوری .ناراحت میشمتصویر: images/smilies/sad.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ صبح
ارسال: #2116
تصویر: images/smilies/huh.gif
سلام عزیزان
شوهرمن کلاباخریدجواهرمخالفه.میگه باهمون مقدارپولت طلابخر.امامن دوست دارم جواهربخرم.چون سالهادوست داشتم جواهرداشته باشم.طلا تواین سالهازیاد داشتم.حالا دو دلم ازطرفی از کار جواهر فروش ها اصلانمیشه سر در آورد

[size=large]خدایا تورا سپاس
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ صبح توسط marcopolo.)
ارسال: #2117

خیلی از اقایون با خرید جواهر مشکل دارن
ولی الان خیلی مدل های طلا ها جدید به روز شده و خوشگله
دیگه مثل قدیما نیست که زشت باشه

من جات باشم سر این موضوع سخت گیری نمی کنم و همون طلا رو بر میدارم
اگه تونستی شوهرت هم راضی کنی برای خرید جواهر باید به مغازه هایی بری که معتبرن
که خدای نکرده سرتون رو کلاه نذارن

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط فانوس دریا ، hadis sh
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #2118
(۳۰-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ عصر)'*ناهید*' نوشته است:  
(۳۰-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ عصر)'zitana' نوشته است:  برای عروس یه بار سرویس طلا میگیرن دیگه درسته؟؟
ک بعضیا اون سرویس رو سر عقد میدن... بعضیا شب عروسی... درست میگم؟

درسته عزیزم... معمولا موقع خرید عقد میخرن که رو کادوهای سر عقد میدن....

واقع یکی بسه؟ آخه من یکی از همکارام میگفت حتما سعی کن مثل من یه سرویس سر عقدت بگیری یکی سر عروسیت ، اونا شیرازی بودن شاید به رسم و رسوم باشه هان؟ 

خوشگلا برام دعا کنیدتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ عصر توسط فرشته نامی.)
ارسال: #2119

(۲۴-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ عصر)'م‌ح‌د‌ث‌ه' نوشته است:  
(۳۰-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ عصر)'*ناهید*' نوشته است:  
(۳۰-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ عصر)'zitana' نوشته است:  برای عروس یه بار سرویس طلا میگیرن دیگه درسته؟؟
ک بعضیا اون سرویس رو سر عقد میدن... بعضیا شب عروسی... درست میگم؟

درسته عزیزم... معمولا موقع خرید عقد میخرن که رو کادوهای سر عقد میدن....

واقع یکی بسه؟ آخه من یکی از همکارام میگفت حتما سعی کن مثل من یه سرویس سر عقدت بگیری یکی سر عروسیت ، اونا شیرازی بودن شاید به رسم و رسوم باشه هان؟ 

فکر نکنم این خرید رسم و رسوم خاصی داشته باشه ولی کلا اکثرا یه سرویس میخرن اصولا سر عقد اگه محضر باشه سکه میدن ولی یه سرویس فقط سر عروسی میدن دیگه بعضیام خیلی خوبن دو تا سرویس سر عقد و عروسی میدن تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif همه مثل هم نیستن 
نقل قول
 سپاس شده توسط neginzizi ، ailineto
۲۴-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #2120
سلام معمولا یه سرویس سر عروسی میدن.برا خرید عقدم یا سر سفره عقد  یه گردنبند یا سکه یا نیم ست یا اگه وضعشون خوب باشه سرویس.ماشیرازی اصیل هستیم معولا یک سرویسه ولی مثه دوستم وضع شوهرش خیلی توثه حتی یلدایی هم سرویس داد

خدا جونم!خودت مثل همیشه برا خوشبختیمون پا درمیونی کن...
نقل قول
 سپاس شده توسط neginzizi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام