• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

خرید سرویس طلا و سرویس عروس

۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #2101
RE: خرید سرویس طلا و سرویس عروس
سلام دوستان
طلاهای پاساژ مهستان کرج خیلی شیکن در ضمن کارمزدشم زیاد نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط shadigholami
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #2102
سلام دوستان سرویس بدون سنگ و با تراش 10 - 15 میلیون از کجا میتونم بگیرم ؟
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ عصر توسط marcopolo.)
ارسال: #2103

(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ عصر)'پنجه طلا' نوشته است:  
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ صبح)'marcopolo' نوشته است:  
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح)'yaldataj' نوشته است:  سرویس های طلافروشیهای کریم خان خیلی خوب و شیکن

میتونید برید طبقه بالای پاساژ اونجا بنکداراشون هستن 
قیمت مناسب تر میدن 
من خودم سرویس و حلقه ام رو ازشون خریدم 

عزیزم ادرس دقیق این پاساژکجاست ؟

پاساژ نگین توی کریم خان عزیزم ولی باید بهشون زنگ بزنی هماهنگ کنی بری کارشون رو ببینی

(۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ عصر)'rihanna72' نوشته است:  سلام دوستان سرویس بدون سنگ و با تراش 10 - 15 میلیون از کجا میتونم بگیرم ؟

بازار عزیزم 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
  • گروه ژ
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #2104
دوستان سلامممممممممم
من دیروز رفتیم بازار (15 خرداد) یه هویی از پشت ویترین از یه حلقه خوشم اومد و با همسرم رفتیم تو دستم کردم و چون دو سال پیش حلقم فروخته بودم همسرم اصرار کرد که باید برداری چون چن ماه گذشته چن جاییم حلقه رفتیم دیدیم برا دستم بزر بود و ...
طلاش 6.70 و 12 تا برلیان ریز داره که شد 1500. طلاش هم از این گلدن رزهای شامپاینیه چیه بهش میگن
منم چون قرار بود ماشین بخریم هی میگفتیم نمیخاد ب این پول احتیاج داریم
خلاصه فروشنده هم خیلی اصرار کرد که تخفیف میدم و بازار کساده و امروز دشت نکردم باهاتون را میام خلاصه 1350 گرفتیم
بردیم یه جواهریم نشون دادیم و گفت برلیانش اصله منتها از دیشب نگاش میکنم یه کم خط و خش ریز داره
همش به دلم افتاده نکنه طلای دست دومی چیزی باشه
و اینکه ست مردونش هم بود تو ویترین
چطور میتونم مطمئن بشم که طلای تازس بنظرتون 
ته دلم همش یه جوریم نسبت بهش

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

سعی کن در سختی ها انسان بمانی
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #2105
بازاری های اصیل مطمئن باش دروغ نمیگن..اگه دست دوم بود بهت میگفتن..وقتی حرف دشت اول زده پس مطمئن باش..میخوای اسم و ادرس مغازه رو بگو ببینم چطوره اون مغازه.ما خودمون بازار کار میکنیم دیگه شناختیم ادمارو.اصولا تازه کارا دروغ میگن کلک میزنن
نقل قول
 سپاس شده توسط ل.س
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #2106
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ عصر)'sh96' نوشته است:  بازاری های اصیل مطمئن باش دروغ نمیگن..اگه دست دوم بود بهت میگفتن..وقتی حرف دشت اول زده پس مطمئن باش..میخوای اسم و ادرس مغازه رو بگو ببینم چطوره اون مغازه.ما خودمون بازار کار میکنیم دیگه شناختیم ادمارو.اصولا تازه کارا دروغ میگن کلک میزنن

ممنون از جوابتون
چون ما یه 6-7 ماهیه اومدیم تهران و واقعا بدون هیچ شناخت و یه هویی خریدیم
و اینکه آیا قیمتش معقوله؟؟؟؟؟
جواهری زمانی مقام-اول دالان قیصریه

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۳۰ صبح
ارسال: #2107
 من برا عروسیم فقط گوشواره ودستبند برداشتم دیگه اویز برنداشتم.چون خیلی گرون میشد وهمسرم باید پولش میداد وهم اینکه استفاده نمیکردم.البته اگه خانوادش پولش میدادن برمیداشتم اما چون بعدا تو زندگیمون میدونستم دچار مشکل میشیم مراعات کردم.والاااا
حالا برا هر ۳ تا برادرام خود مامان وبابام پولشو دادن.برادرام با خانماشون میرفتم میدیدن میپسندیدن مامانم پولش میداد اصلا والا محدودشونم نمبکرد اما برا منو از همون اول گفتن ما نمیدیم نداریم.حرف همیشگی خانواده شوهر من
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #2108
این مغازه رو نمیدونم چجوریه.هرموقع رفتم میرم پیداش میکنم.در مورد خش ها اگه زیاده پس یکم شک برانگیز میشه.قسمت زیر انگشتر و قسمت زیر کاسه انگشتر اگه خش داره و براقیتش کمتر از جاهای دیگست میتونه دست دوم باشه.اگه اینطوریه ببر بهش بگو مدلای دیکرو از نزدیک ببین
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #2109
قسمت زیر و داخلش خیلی صاف و تمیزه فقط روش یه کم خط خش داره نمیدونم والله دیگه ـدم باید ب همه چی و همه کس مشکوک بشه

تنها چیزی که

شخصیت هر انسان را 
عوض میکند 
سختی های زندگیست

نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ عصر توسط آرامشه خیال.)
ارسال: #2110

(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ عصر)sushi نوشته است:  قسمت زیر و داخلش خیلی صاف و تمیزه فقط روش یه کم خط خش داره نمیدونم والله دیگه ـدم باید ب همه چی و همه کس مشکوک بشه

عزیزم چند خریدی ؟چند گرمه ؟ نگین چی ؟

بعدم یه چیزی
یه خاطره خوبو با این فکرا خرابش نکن
احساس میکنم دچار وسواس شدی به خاطر شرایطی که گفتی خریدی

خوب ارسالتو دیدم عزیزم تقریبا ۷ گرمه گرمی ۱۳۰ هم باشه طلا تقریبا یه تومن فقط پول طلای بدوووونه اجرته که جواهر اجرتشم معمولا بالاست با توجه به برلیانش خیلی بهت خوب داده خیلییی

خدایا مرسیییییی عاشقتم‌ که همیشه حامی من هستی
دوستان کالسکه و کریر چیکو مدل لایت وی پلاس را میفروشم کلا شش ماه فقط کریر را استفاده کردم و تقریبا نو هست 
من دوتا خریدم اکر کسی خواست پیام بدید تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام