• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

خرید سرویس طلا و سرویس عروس

۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ عصر توسط Rosee.)
ارسال: #2091

RE: خرید سرویس طلا و سرویس عروس
(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ عصر)'پنجه طلا' نوشته است:  سلام عزیزم من یه سرویس جواهرمیخام بخرم درحد 20 تا30 البته بدون دستبندش.جایی رو سراغ داری که منصف باشه وجواهرخوشگل وتک داشته باشه بهم معرفی کنی.خودم نظرم اینه برم مظفریان کریمخان یا جواهری بازار نظرت چیه.ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام عزیزم
متاسفانه من با بازار آشنایی ندارم گلمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif ولی جای معتبر خرید کنی و شناسنامه هم داشته باشه مشکلی نباید باشه... از کسانی که خرید کردن مشورت بگیر

و این نظری که به دوستمون دادم رو هم مدنظرت قرار بده

(۱۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ عصر)'kati kiti' نوشته است:  خانما حلقه و سرویس از کجا بخریم؟ میخوام جواهر بخرم البته نه اینکه خیلی گرون باشه، ظریف باشه، اینستارو دنبال میکنم، قیمتا خیلی اختلاف دارن، یک کار مشابه خیلی تفاوت داره، میدونم که جواهر هم کلاس بندی داره ولی کجا برم که به اصطلاح توی پاچه مون نکنن؟ حداقل میخوام ۲۰ تومن برای سرویس هزینه کنم، حلقه خیلی مهم نیست، ست ساده و کم نگین برمیدالم، نمیخوام همسر رو کل شهر بچرخونم
بازار؟ قائم؟ میلاد نور؟ گاندی؟
کجا رو توصیه میکنید

به نظر من شما حلقه ت رو یه جواهر حسابی بگیر به جای اینکه چجور بگم... نگین خرد بگیری، یه نگین درشت و موندگار بگیر که سرمایه بشه... رشد قیمت الماس جواهری (و البته زمرد و روبی و سافایر جواهری و با کیفیت) مکعبی هستش... یعنی اون سرویس جواهر شما در طول زمان، سرمایه ی حسابی ممکنه نشه و هر کاری هم بکنی یه سرویس جواهر اگه بخوای با این بودجه بگیری خب خیلی خیلی ظریف می شه دیگه... ممکنه بعدا پشیمون بشی...
مگه اینکه حداقل یه نگین درشت و حسابی قیمتی داشته باشه که سرمایه گذاری بشه که با بودجه تون فکر نمی کنم امکان پذیر باشه... اما مثلا یه حلقه اگه جواهر درشت (درشت نه مثلا 10 گرم اینا... شما با 20 تومن می تونی حدود نیم قیراط با کیفیت خوب بگیری... یه الماس با برش گرد نیم قیراطی حدود نیم سانت قطرش می شه حدودا... که می تونی کیفیت رو بالا ببری و سایز رو کوچک کنی... از کیفیت ضعیف حدود 4 تومن هست تا کیفیت عالی و پاکی بالا که تا 27 میلیون میره... دو تا لینک پایین مطلبم می ذارم که می تونی باهاش قیمت حدودی مدنظرت رو ببینی که البته با دلار 3900 حساب شده... یعنی شما حدود 10-15% باید بیشتر از این قیمت حساب کنی با توجه به قیمت روز طلا)، می تونه توی خانواده تون بمونه و دست به دست تو خانواده ت بچرخه بعد از شماتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png اما این جواهر ممکنه بخوای بفروشی... ممکنه بعدا دلت رو بزنه و... حیفه که اینهمه پول رو سرمایه گذاری نکنی...

گذشته از اون وقتی نگین های ریز جواهر بر می داری خیلی خیلی امکان داره اون وسط ها تعدادی رو بدل یا مصنوعی بزنن... ما که توی آزمایشگاه بررسی می کنیم کاملا مشخصه که اکثر جواهرات ریز معمولا تا حداکثر نصفش الماس واقعیه... بقیه شون علامتی نشون نمی دن...

البته این نظر منه... شاید خودت دوست نداشته باشیتصویر: /images/smilies/new/wink.png ولی حتما بهش فکر کن و در موردش تحقیق کن از چندین نفر

محاسبه قیمت الماس گرد:
http://www.asemangold.com/%D9%82%DB%8C%D...8%B1%D8%AF

محاسبه قیمت برش های دیگه ی الماس:
http://wikitala.ir/fa/%D9%81%D8%B1%D9%88...%A7%D8%B3/

ویژگی های تغییر دهنده ی قیمت الماس به زبان ساده:
http://asemangold.com/fa/article/%D8%B1%...8%A7%D8%B3

نادانی در ندانستن نیست...
در مقاومت مقابل #دانستن است...
در مطلق انگاشتن دانسته هاست...
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷ ، Leyenda ، yaldataj
۱۵-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #2092
برای خرید سرویس جواهر من قائم رو بیشتر از همه جا توصیه می کنم. هم تنوعش خوبه هم اگر خوب بگردی فروشنده منصف پیدا می شه.
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷ ، yaldataj
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ صبح توسط pari.z.)
ارسال: #2093
بچه ها من یه همفکری ازتون میخوامتصویر: /images/smilies/new/huh.png

من عقدم و سرویس خریدن رو گذاشتیم واسه عروسی که سال دیگه ست.سرویس رو خب مشخصا پدرومادر داماد میخرن.چیزی که من خیلی دوست دارم داشته باشم در حد بودجه ی این دو عزیز نیست ولی شوهرم میتونه بخره.ولی شوهرم میگه چون این قضیه چیزیه که اونا باید انجامش بدن اینکه یه مقداریشو شوهرم بده ممکنه اونارو ناراحت کنه.چون خودشون دوست دارن خودشون بخرن واسه عروسشون.

حالا من نمیدونم چکار کنم.جفتمون هم البته بی تجربه هستیما.بچه زرنگ نیستیمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

اینم بگم که خانواده ی شوهرم هیچی واسم کم نمیذارن.و اصلا بحث این نیست که از قصد بخوان کم بخرن.واسه خرید نشون و حلقه و ... هم سلیقه ی من واسشون اولویت داشته یعنی حتی گذاشتن خودمون دوتا بریم که من موقع انتخاب معذب نباشم.منم آدمی نیستم که مثلا اگر فلان سرویس رو نداشته باشم بمیرم یا با شوهرم دعوا کنم و ...ولی خب چون سرویس عروسیه دوست دارم چیزی که خوشم میاد داشته باشم.

حالا شما میگین من چکار کنم؟یه سرویس به سلیقه ی خودم ولی خب ارزونتر پیدا کنم و اونی که پسندیدم رو بذارم واسه بعد ازدواج یا یه راهی یه جوری پیدا کنم که اون چیزی که میخوامو بخرم؟واسه این قضیه راهی دارین؟

آرایشگاه:پرستو گودرزی (عالی)
آتلیه:سیلوا(بی نظیر)
تشریفات:یکتا آقای مالجو(عالی و مورد اعتماد،دلسوز و باتجربه)
باغ:جزیره آبی(با شکوه و متفاوت)
لباس:مزون مروارید(دوخت عالی و تمیز)
خداروشکر
. . .
اگر سوالی بود در خدمتم
نقل قول
  • گروه ژ
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #2094
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ صبح)'pari.z' نوشته است:  بچه ها من یه همفکری ازتون میخوامتصویر: /images/smilies/new/huh.png

من عقدم و سرویس خریدن رو گذاشتیم واسه عروسی که سال دیگه ست.سرویس رو خب مشخصا پدرومادر داماد میخرن.چیزی که من خیلی دوست دارم داشته باشم در حد بودجه ی این دو عزیز نیست ولی شوهرم میتونه بخره.ولی شوهرم میگه چون این قضیه چیزیه که اونا باید انجامش بدن اینکه یه مقداریشو شوهرم بده ممکنه اونارو ناراحت کنه.چون خودشون دوست دارن خودشون بخرن واسه عروسشون.

حالا من نمیدونم چکار کنم.جفتمون هم البته بی تجربه هستیما.بچه زرنگ نیستیمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

اینم بگم که خانواده ی شوهرم هیچی واسم کم نمیذارن.و اصلا بحث این نیست که از قصد بخوان کم بخرن.واسه خرید نشون و حلقه و ... هم سلیقه ی من واسشون اولویت داشته یعنی حتی گذاشتن خودمون دوتا بریم که من موقع انتخاب معذب نباشم.منم آدمی نیستم که مثلا اگر فلان سرویس رو نداشته باشم بمیرم یا با شوهرم دعوا کنم و ...ولی خب چون سرویس عروسیه دوست دارم چیزی که خوشم میاد داشته باشم.

حالا شما میگین من چکار کنم؟یه سرویس به سلیقه ی خودم ولی خب ارزونتر پیدا کنم و اونی که پسندیدم رو بذارم واسه بعد ازدواج یا یه راهی یه جوری پیدا کنم که اون چیزی که میخوامو بخرم؟واسه این قضیه راهی دارین؟

عزیزم اگه میبینی واقعا ناراحت میشن اگه خودشون نخرن که بزار همون بعد عروسی بخر اینطوری دو تاسرویس داری ولی همسرت میتونه  به خانوادش بگه مثلا اون سرویس من خوشم اومده خودمم پول میزارم بخریم چون بعضی خونواده ها ناراحت نمیشن اگه پسرشون کمکی کنه  میتونه به خونوادش بگه من خودم میخوام کمک کنم همه خرجارو نباید که شماها بکنید از این جور حرفا 

خب خداروشکر عکاسی اسپرتمم تموم شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png
آتلیه : آرته 
آرایشگاه : نسیم عقیلی
تشریفات : رنسانس 
جهیزیه : 60 درصد 
نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #2095

عزیزم خب یه سرویس دیگه هم شوهرت برات بخره. کادو همسرت هم جدا باشه. خیلی از مراسم ها من دیدم که عروس دو تا سرویس براش خریدن. یکی خانواده داماد خریدن.
یکی هم داماد. اما تو مراسم سرویس پدر و مادر همسرت رو بنداز که دلشون هم شاد بشه. Wink

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷ ، pari.z
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ صبح
ارسال: #2096
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ صبح)'pari.z' نوشته است:  بچه ها من یه همفکری ازتون میخوامتصویر: /images/smilies/new/huh.png

به نظرم همسرت یه طوری عنوان کنه که ناراحت نشن.  کاملا عملیه اصلا جای نگرانی نداره تصویر: /images/smilies/new/angel.png
کمک کنه همونی رو که دوس داری بخر چون قراره همیشه برات یادگاری بمونه تصویر: /images/smilies/new/lub.png تو فیلم و عکستم همونی هست که دوسش داشتی تصویر: /images/smilies/new/wink.png

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، pari.z
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #2097
سرویس های طلافروشیهای کریم خان خیلی خوب و شیکن
نقل قول
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #2098
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح)'yaldataj' نوشته است:  سرویس های طلافروشیهای کریم خان خیلی خوب و شیکن

موافقم اما اکثرشون بسیااااااار اجرت بالا حساب میکنن. به نظرم منصفانه نیست!

نقل قول
 سپاس شده توسط pari.z
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #2099

(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح)'yaldataj' نوشته است:  سرویس های طلافروشیهای کریم خان خیلی خوب و شیکن

میتونید برید طبقه بالای پاساژ اونجا بنکداراشون هستن 
قیمت مناسب تر میدن 
من خودم سرویس و حلقه ام رو ازشون خریدم 

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط سوگند ۹۷
۱۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #2100
(۱۶-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ صبح)'marcopolo' نوشته است:  

میتونید برید طبقه بالای پاساژ اونجا بنکداراشون هستن 
قیمت مناسب تر میدن 
من خودم سرویس و حلقه ام رو ازشون خریدم 

عزیزم ادرس دقیق این پاساژکجاست ؟

[size=large]خدایا تورا سپاس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام