• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

خرید سرویس طلا و سرویس عروس

۱۷-اسفند-۱۳۸۹, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ عصر توسط narcissus88.)
ارسال: #1
سرویس عروس
راهنمایی در رابطه با خرید سرویس طلا

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط مه لقا ، Maryam290
۲۳-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: سرویس عروس
چرانخرید ؟ اتفاقابخریداماطوری که بخرید موقع نقد کردنش ضررندید وهم اینکه جلوی همه ابروریزی نباشه
درکل اگه کارمندین حتی اگه یه پولی به شوهرتون توخریدش بکنیدم ضررنکردین ، سرمایه میشه برای خودتون
من وهمسرم توی ماه صفرکه قیمت سرویس ها مناسب تر بود خریدیم بعد دقیقا توی اوایل تابستون فروختیم برای خرید خونه Smile
توی فروششم ضررنکردیم .خوب من وهمسرم خیلی اطلاعات پیداکردیم درمورد طلاخریدن وفروختن Smile
ببنیید :
1-سرویسی که میخرید سعی کنید بیشتر طلاباشه تانگین ، به جای سرویس نگین دار سرویس تراش دار بردارید ، تراش توی شب وزیر نورقشنگ برق میزنه عین نگین
2- حتما حواستون باشه هرجامیرید وزن طلارا بپرسید وحتماقبل از رفتن به طلافروشی به سایت mesghal.ir برید وقیمت روز طلا توبازار داشته باشید و بایه ماشین حساب سریع حساب کتاب کنید ببیند پول طلا چقدر که متوجه بشید فروشنده چقدر باهاتون پول کارمزد و سود و ... حساب میکنه وحتما روی سود کارمزد تخفیف بگیرید چون جای تخفیف خوب داره Smile
3- بافروشنده مثل یه حرفه ای برخورد کنید نه مثل یه عروس دوماد سوسولی که باهم رودربایستی دارن چون اونطوری توی رودربایستی مجبورین خرید گرون انجام بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط پرنسس عشق ، sm2 ، آيدا ، یاس 508 ، زهرا 19 ، shzz ، مها93 ، نرجس سادات ، Elahe0098 ، khatere22 ، HoDaaaa ، Eliii liii ، Maryam290 ، 2015 ، marjantt ، saraOnavid ، nika43
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #3
CryingCryingCryingپس چرا هیچکس در مورد سرویس من نظر نداد

http://img.online-dl.com/images/z743_20120506978.jpg
نقل قول
 سپاس شده توسط میناا ، *he_is_mine* ، z_ind84 ، fatima1986 ، ﻛﻴﻤﻴﺎ ، Maryam290 ، Zahraasadi65 ، monaa.gholamii
  • گروه ژ
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #4

عروس جون سرویست خیلی قشنگه مبارکت باشه مخصوصا گل وسطش خیلی نازه به سلامتی استفاده کنی ، سوگولی جون نیم ستت خیلی قشنگه مبارکت باشه خانومی

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sogoli567 ، arous ، Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #5

(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ عصر)ghazaal نوشته است:  سلام دوست جونا
من اصلا قیمت طلا ندارم
میخاستم ببینم میشه با 1 میلیون و دویست این حدودا سرویس طلا خرید؟
مامان بابام میخام سر عقد بهم بدنNew2
میخاستم ببینم اگه نمیشه با پولش برم یه دستبندی چیزی بخرم

سلام غزال جون
چرا عزیزم
خیلی راحت میتونی ازاین سرویس جدیدا که اسپرتن بخری
یا نیم ست
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ عصر توسط sogoli567.)
ارسال: #6
راجع به سرویس منم بگبد
حسودیم میشه هااااااااااااااااااااااااااااااا

اینم عکس سرویس مرواریدم
کادوی مامان و بابا سر عقد
[تصویر: خرید سرویس طلا و سرویس عروس]
[تصویر: خرید سرویس طلا و سرویس عروس]

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #7
سلام..بچه هاجون من خیلی نگران قیمت سرویس طلام هستم ..می ترسم با 2و خورده ای نتونم یه سرویس آبرومند پیدا کنم..پیدا میشه ؟؟؟
اگه مشکلی نداره میشه بگید سرویستونو از کجا خریدین؟اگرم اشگالی نداره قیمتشو میگید بهم؟
مرسی..

خدایا فقط ازت سلامتی میخواممممم..
خداجون اين بار ازت سلامتي همه مريضارو ميخوام مخصوصا شوهر دوستمون سپيد اميدوارم خيلي زود سالم و سلامت برگرده پيش خانوادش.
یعنی این روزا همون روزای سخت زندگیه که همیشه شنیدم؟؟؟؟؟؟؟!!!!Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط یاس 508 ، Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ عصر توسط Saghi.)
ارسال: #8
آره غزال جون یه نیم ست شیک می تونی بخری یا یه سرویس اسپرت ظریفShy

نازبانو ون شما هم می تونی با این قیمت پیدا کنی فقط بهتره دنبال سرویسی که سنگ داره و سرویس جواهر نری یه سرویس طلای خوشگل بخری Happy

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ عصر توسط مهسا.)
ارسال: #9
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ عصر)comet نوشته است:  مهسا جان خیلی زیبا و شیکه... و واقعا تکه.
اما همه جوانب رو در نظر بگیر.
سنگ سبزش باعث میشه با هر رنگ لباسی نتونی ست کنیا!

آرررره ولی اشکال نداره همسری زودی باید یکی دیگه بگیره که با همه چی ست شه 3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط anahita1986 ، Maryam290 ، Zahraasadi65
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #10
نازبانو ون شما هم می تونی با این قیمت پیدا کنی فقط بهتره دنبال سرویسی که سنگ داره و سرویس جواهر نری یه سرویس طلای خوشگل بخری Happy

یعنی با نگین اتم هم گیرم نمیاد؟؟

خدایا فقط ازت سلامتی میخواممممم..
خداجون اين بار ازت سلامتي همه مريضارو ميخوام مخصوصا شوهر دوستمون سپيد اميدوارم خيلي زود سالم و سلامت برگرده پيش خانوادش.
یعنی این روزا همون روزای سخت زندگیه که همیشه شنیدم؟؟؟؟؟؟؟!!!!Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط nika43
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام