• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

خرید خانه

۱۵-دي-۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #8771

RE: خرید خانه
بچه ها من خونه پرند رو شنیدم اصلا خوب نیست اصلا طرفش نرید. میگن محیطش امن نیست و این طور حرفا. هر چی کنی بیرون از شهر هم هست یعنی اگه میخایید خونه بخرید تو خود تهران بخرید بهتره تا شهرکهای اطراف در اینده رشد قیمت بیشتری خواهد داشت مسلما فروش خونه تو خود تهران بهتر و راحت تر از شهرکها یاطراف هست. در مورد یافت اباد و مولوی هم مولوی به نظم بهتره چون یه مقدار بالاتر هم هست و اینکه نزدیک بازاره 
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #8772
من گفتم برای سرمایه گذاری ،نکه برم بشینم!!

من مولوی رفتم آقا افتضاحه  افتضاح 

دریغ است ایران که ویران شود

نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #8773
قیمت خونه ها الان نسبت به شهریور ماه چطوری شده دوستان؟ کسی اطلاع داره؟

و اینکه رخشید جان من شخصاٌ خونه توی تهران رو به پرند و پردیس و ... ترجیح میدم.
البته مولوی و یافت آباد هم بعضی محله هاش یه طوریه که اگه خونه بخری، تا آخر صاحبش خودتی .... چون جای داغون و غیرمناسب برای سکونت زیاد داره.... دیگه در این صورت بین بد و بدتر، باید بد رو انتخاب کنی و اطراف تهران رو ترجیح بدی

به قول شازده کوچولو:
"توهم یه روز دلت اهلی یه نفرمیشه"
اون روزحتما حالتو میپرسم...
نقل قول
 سپاس شده توسط رخشید
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۸ ۰۳:۵۱ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #8774

(۱۵-دي-۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ عصر)'رخشید' نوشته است:  من گفتم برای سرمایه گذاری ،نکه برم بشینم!!

من مولوی رفتم آقا افتضاحه  افتضاح 

خب منم متوجه شدم دیگه بالاخره که نمیخاد تا آخر اون خونه رو نگه داری،شاید خواستی بفروشی 

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #8775
دوستان سلام. بچه ها بین این محله ها واسه خرید و سرمایه گذاری کدوم بهتره؟
مهرآباد جنوبی و  وان سمتا، پیروزی بعضی جاهاش، نواب، جیحون و دامپزشکی و وان ورا
من تا 450 می تونم خونه بگیرم
پیشنهادتون کجاس؟ نمی خوایم بریم توش واسه سرمایه گذاری می خوایم

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #8776
(۲۳-دي-۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  دوستان سلام. بچه ها بین این محله ها واسه خرید و سرمایه گذاری کدوم بهتره؟

شاینینگ جان این موضوع کاملا بستگی به خودت داره... من خودم کلا سمت شرق کاری ندارم... همه کارام سمت غرب... پس گزینه پیروزی حذف برام.. بین اون دو منطقه هم من سمت نواب رو ترجیح میدم.

حالمون خوبه Lub
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۸, ۰۱:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۸ ۱۰:۴۷ صبح توسط SADAF.N.)
ارسال: #8777
(۲۳-دي-۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  دوستان سلام. بچه ها بین این محله ها واسه خرید و سرمایه گذاری کدوم بهتره؟

فکر کنم برای سرمایه گذاری پیروزی رشد بیشتری داشته باشه. البته اینم بگم پیروزی جا با جاش خیلی فرق داره.
بعد از پیروزی بنظرم جیحون....اونجا بافتش ریزه تقریبا الان که دارن تجمیع میکنن و ساخت و ساز میکنن خیلی عوض شده.
سمت استاد معینم خیل خوبه برای سرمایه گذاری قطعا رشد بالایی داره

نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-دي-۱۳۹۸ ۱۰:۵۰ صبح توسط minoshi.)
ارسال: #8778
مهراباد غربی نرو
سمت استاد معین خوبه بعدش جیحون و نواب
پیروزی بسته به موقعیتش داره جای خوبش که فکر کنم پولتون نمیرسه ولی جای خوب متوسطش در حد همون استاد معینه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام