• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

خرید خانه

۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۸ ۰۷:۲۱ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #8761

RE: خرید خانه
ببین بستگی داره با سپرده این وام بگیری یا بدون سپرده؟

اما بدون سپرده با اوراق حدود فکنم 7-8 تمن برای ای موضوع میره
مقدار دقیق قسط اینجا تو جدول نوشته
تو فایل پی دی اف دانلود کن سمت چپ صفحه
https://www.bank-maskan.ir/calcutation-o...8%A7%D8%AA

ا

فقط با سپرده درصد سود کمتر و مقدار قسط وام کمتره
با اوراق درصد سود بیشتر مقدار وام مبلغش بیشتره

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط اروس خانم
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #8762
بچه هابعضی از اگهی ها نوشته مبلغ فلان با فلان قدر وام اولی. حالا سوال من اینه که اگر این مدلی خونه بخریم دیگه روی خونه ای که خریدیم نمیتونیم درخواست وام اول از بانک مسکن بدیم؟؟ اون وامی که فروشنده قبلا گرفته به اسم ما زده میشه و ما محدود میشیم به همون مبلغ باقیمونده از وام اولی؟ در حالیکه اگر خودمون برای وام اولی اقدام کنیم مبلغ 80 یا 160 به دستمون میرسه.!

دلم را آرزوهایم را آینده ام را
به خدا میسپارم که
یوسف را از ته چاه به اوج پادشاهی رساند!
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #8763

ببین
بعضی هنوز وام نگرفتن منظورش اینکه سند امادس تو میتونی وام مسکن اولی بگیری روش
اخه بعضی مثلا نوسازها سند اماده نیس نمیشه تا سند امادع نشده باشه روش وام گرفت
ارع اگه اونها رو همون خونه خودوشون وام گرفته باشن شما روهمون خونه خاص دگه نمتونی وام بگیری وام به شما منتقل میشهً و قسط ها شما میدی
اما اگه بعدا خونه خواستی بخری مشکلی نیس چون وام به اسم شما نبوده شما برای خونه بعدی میتونی وام مسکن اولی بگیری
بعضی خونه ها وام ساخت مناطق فرسوده داره که اون ٤٠تمن باید اون تسفیه بشه بتونی وام مسکن معمولی یا وام زوجین بگیری

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط اروس خانم
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #8764
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ عصر)'اروس خانم' نوشته است:  بچه هابعضی از اگهی ها نوشته مبلغ فلان با فلان قدر وام اولی. حالا سوال من اینه که اگر این مدلی خونه بخریم دیگه روی خونه ای که خریدیم نمیتونیم درخواست وام اول از بانک مسکن بدیم؟؟ اون وامی که فروشنده قبلا گرفته به اسم ما زده میشه و ما محدود میشیم به همون مبلغ باقیمونده از وام اولی؟ در حالیکه اگر خودمون برای وام اولی اقدام کنیم مبلغ 80 یا 160 به دستمون میرسه.!

همون‌طور که نازگل جون گفتن تو بعضی آگهی‌ها منظورشون اینه که اگه شما 160 وام بگیرید با فلان‌قدر پول نقد می‌تونید این خونه رو بخرید. اما اگه خودش وام داشته باشه فکر نکنم انتقال اون وام اجباری باشه. فروشنده می‌تونه وامشو کامل تصفیه کنه و شما وام خودتون رو بگیرید.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، اروس خانم
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #8765
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ عصر)'minoshi' نوشته است:  یکتا جون مبارکه من اونطرفا رو فکر میکنم بشناسم مبارکه قیمتشم خوب گرفتید به نظر من

(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۲ صبح)'136383' نوشته است:  دوستان عزیز سلام بالاخره ما هم خونه خریدیم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
فقط فروشنده خیلی تخفیف بهمون نداد و ما 130 کم داریم
دعا کنین بتونیم از پسش بربیاییم
امیدوارم همه خونه  دلخواهشونو بتونن بخرن

پیشاپیش مبارکه
کجا هست و چه مشخصاتی داره

یک سوالی شما خونه فروختین یعنی عوض می خواستید بکنید یا خرید اولتون بوده ؟

ممنون عزیزم
حرید اولمون نبود خونه مونو فروختیم 
116 متری شریعتی بالاتر از پل سیدخندان
دو خوابه دو واحدی طبقه دوم البته نوساز نیست

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، yekta_m22 ، اروس خانم
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #8766
دوستان عزیزم من پیج اینستای املاکی که خودم ازش خونه خریدم رو براتون میزارم فایلهاش با دیوار یکی نیست محدوده فردوس و سازمان برنامه کار میکنه الان یکی از واحدهای ساختمون ما رو مثلا گذاشتن

khalajrealestate

یکی هم خودم دارم نمیدونم چطوریه اما فایل زیاد میزاره همون سمت غرب کار میکنه ادرس تلگرامش
amlak_bozorgebarman

اما نظر خود من اینکه بازار رو تحت نظر داشته باشید ولی فعلا خرید نکنید و روی افزایش بودجه کار کنید همون چند صفحه پیش صحبت شد وام و اینا شرایط همه بانکها رو بررسی کنید هر آپشنی که دارید رو روش فکر کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط عروس مردادی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام