• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

خرید خانه

۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ عصر توسط سمانه مامان صدرا.)
ارسال: #8681
RE: خرید خانه
بچه ها چقدر اوضاع خراب شده...همچی ثانیه ای میره بالا .خونه ما تهرانپارس دوسال پیش متری ۶ بود الان شده ۱۸!!!ما هم پولمونو به ۱۸۰۰ رسوندیم ولی چی ۷۰ متررری تو منطقه دلخواهمون!!!اخرش رفتیم یه خونه بزرگ تو قیطریه جای کار همسرم رهن کردیم .اون پول وامم که می خواستیم بزاریم رو خونمون ،رفتیم یه خونه دیگه جنوب تهران خریدیم ...خونه خودمونمم تر و تمیز کردیم دادیم رهن میخوایم اگه بشه بریم یه شمال یه ویلا کوچولو موچولو بخریم.اطرافیان همه گفتن نه اشتباه کردین ولی اصلا ناراحت نیستیم ..والا با اون همه قرض باز برم یه ۷۰متررری بشینم !تمام واحدای این مجتمع ما مستاجرن..ولی بچه ها چه زندگیایی دارن لوکس زندگی میکنن و چه ماشینایی انگار نه انگار مستاجرن

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، eli29 ، atefeatii ، پری سیما 89 ، Liliaa ، 136383 ، TiTi 92
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۰۹ عصر توسط atefeatii.)
ارسال: #8682
آره واقعا تمام آرزوهامون بر باد رفت
ما این خونه ای که الان هستیم پارسال 350 بود قیمتش ولی واممون حاضر نبود نشد بخریم، الان شده 700 تومن ...15 سال ساختتصویر: /images/smilies/new/sad.png
من محل کار خودم میرداماده ولی همسرم مجیدیه است، بااینکه من کارم دوره یه ذره ..ولی نارمکو خیلی دوس دارم بنظرم یه محله اصیله ، خیلی دوس دارم بتونیم همین جا، یه خونه حتی نقلی بخریم و از مستاجری راحت شیم
6ماه پیش برادر همسرم سمت چیتگر 55 متری گرفتن 200 تومن ، ای کاش ماهم میخریدیم و رهن میدادیم لااقل الان غصه نمیخوردیم پولمون الکی توی بانک بوده و هیچی به هیچیییییتصویر: images/smilies/sad.gif

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، yekta_m22 ، 136383
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #8683
بچه ها سلام من تازه اومدم به نوعروس.
دوستان ما وام ازدواجمون اومده الان با پولهایی ک خودمونم داشتیم حدود 250 تا سیصد تومن داریم حالا میخوایم ی خونه بخریم. میشه راهنمایی کنید منو
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #8684
سلام بچه ها من سی تومن گذاشتم بانک مسکن که 18 ماهه 80 تومن وام بگیرم حالا با این اوضاع گرونی خونه نمیتونیم کسی میدونه وام مسکن یکم رو تا چند وقت امتیازش رو میشه نگه داشت؟
میخوام اگه میشه یکی دو سال نگهدارم تا خونه ای که میخرم حداقل به دلم بشینه چون دیگه فکر نکنم حالا حالاها از این گرونتر بشه. دوستان اگه نظر بدن ممنون میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #8685
تا هر موقعی که بخوای میشه نگه داری امتیاز رو
ولی باید 13 تومان پول بذاری بمونه تو حسابت.
همین الان هم می تونی بری برداری پول رو اگه قصدت اینه یه سال دیرتر خونه بخری.
ولی بین 13 تا 15 باید بمونه تو حساب که امتیاز حساب بشه

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #8686
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ صبح)'ترنم 70' نوشته است:  سلام بچه ها من سی تومن گذاشتم بانک مسکن که 18 ماهه 80 تومن وام بگیرم حالا با این اوضاع گرونی خونه نمیتونیم کسی میدونه وام مسکن یکم رو تا چند وقت امتیازش رو میشه نگه داشت؟
میخوام اگه میشه یکی دو سال نگهدارم تا خونه ای که میخرم حداقل به دلم بشینه چون دیگه فکر نکنم حالا حالاها از این گرونتر بشه. دوستان اگه نظر بدن ممنون میشم

دوستم از این فکر که قیمت خونه حالا حالا ها گرون نمی شه بیا بیرون اتفاقا داره روزانه می ره بالا اصلا عجیب غریبه به نظر من پولت رو توی بانک نگه ندار از امتیاز وامت استفاده کن و باهاش یه حرکتی بزن

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۰۱ عصر توسط minoshi.)
ارسال: #8687
خانم سمانه مبارکه بنظر من کار خوبی کردید ول کنید حرف فک فامیل رو
بهترین حالتش اینکه اطلاعات ندارن البته حسادت و اینا رو اگر نخواییم بهش فکر کنیم خونه خودتونو ک دارید یکی هم خریدید دیگه

اون همسایه هایی هم ک می گید مثل شما ممکنه جاهای دیگه خونه داشته باشن ولی بخوان منظقه بالاتر زندگی کنن و درامدشونم خوبه لنگ مثلا صد تومن دویست تومن اختلاف رهن خونه خودشون و جایی ک میشینن نیستن

خانم عاطفه شش ماه پیش هم سمت چیتگر متری 4 تومن نبوده ک میگید 55 متری خریدن 200 تومن
4 تومن مال سال 94 ممکنه بی سند باشه 4 تومن قیمت گرمدره س دیگه نه چیتگر

با سیصد تومن جاهایی مثل پردیس پرند و اندیشه رو باید بگردید

داخل تهران نکه پیدا نشه ولی بدرد نمیخوره

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام