• آرایشگاه گیوا
  • گل سنتر

خرید خانه

دیروز, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۳:۵۰ عصر توسط mahboubeh71.)
ارسال: #8531
RE: خرید خانه
(امروز ۰۱:۴۸ عصر)'Elham 67' نوشته است:  سلام بچه ها
من شهرستانم
اینجا هم به نسبت خودش رشد زیادی داشته مسکن و متاسفانه نقدینگی ما الان با این رشد خونه خوبی نمیشه
الان بیشتر موارد طبقه سوم بدون اسانسور میتونیم بگیریم
به نظرتون اینکارو بکنیم بعدا پشیمون میشیم؟؟؟

ما هم دو سه ماه پیش اینجا شهرستان ی خونه گرفتیم از ی ساختمون 4 طبقه و 7 واحده 

طبقه دوم ، 9 سال ساخت ، با آسانسور ، بدون پارکینگ ، 81 متری ، 3.5 متر انباری جدا 

منطقه ش خوبه ، نقشه خونه خوبه 

فقط چیزی ک خیلی اذیتم میکنه مصالحی ک برای ساخت خونه استفاده شده جالب نیست 

195 ت .

قبلا با این پول میشید اینجا ی خونه ی خیلی بهتر خرید ، هی اعصابم خورد میشه ، هی باز میگم ناشکری نکن

ایشالله ک همه چیز ارزون بشه ، ولی میگم نکنه چند وقت دیگه همین پولی ک برای این خونه دادیم از بین بره ، تو این زمونه ک آدم ب سختی پول جمع میکنه خیلی سخته این شرایطی ک برامون ساختن 

تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
دیروز, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #8532
(Yesterday ۰۶:۵۸ عصر)'minoshi' Wrote:  صدمتری رشت 1 میلیارد!!!!!!!!!

https://divar.ir/v/138%D9%85%D8%AA%D8%B1.../6eQ26nwz7

140 متر نوساز 780 تومن زده اونم یک محله نسبتا خوبش تا جایی که من میدونم شما رو چه حسابی می گسی 100 متری یک میلیارده حالا ممکنه دو تا خیابون گلسار که دیگه بهترین جاهاش هستن ساختمون لوکس آنچنانی متری 10 تومن باشه ولی اینکه بگید رشت 100 متری 1 میلیارده واقعا درست نیست
الان متوسط قمیت تهران 9 الی 10 تومنه شهرستان نصف اینم نیست متوسطش (متوسط رو دارم میگم) و دیگه با 6 7 تومن چیز خوب قطعاااااا میدن

والا رشت من که چند بار مسافرت رفتم چیز خاصی ندیدم نه ساختمون نه امکانات در ضمن اینقد میگن تهران بده و اخه ولی شما خدایی نکرده یک مشکل درمانی بیمارستانی براتون پیش بیاد متوجه میشید امکانات تهران و دکترهای تهران خیلی خیلی متفاوت با شهرستانن

عزیزم تا شما جای خوب رو کجا بگین ؟شما رشت زندگی میکنی مگه ؟دنبال خونه تو رشت بودین مگه ؟ اونجایی که اللن تو دیوار نشون دادین جای معنولیه از نظر من جاهای خوب و باکلاس رشت بیشتر گلسار و منظریه هستن ،من خودم دتبال خونه هستم بخاطر همین اینو گفتم به نظر منم با توجه به امکاناتش شهر گرونیه و نمی ارزه مگه محبور باشی در ضمن اگهی های دبوار رو باید بری از نزدیک ببینی تا متوجه بشی چی به چیه 

my instagram: kocholohaye_shik
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa
دیروز, ۰۶:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۶:۲۵ عصر توسط minoshi.)
ارسال: #8533
نه عزیزم من رشت زندگی نکردم ولی اینکه بگین رشت متری 10 تومنه عجیب بود برام و با ذکر مثال نشون دادم که اینطوری نیست

باشه اونجا که من لینک دادم جای معمولی رشته
جای معمولی تهران مثلا گیشاس که الان نوسازش 18 تومن حداقل هست در حالیکه جایی که لینک دادم متری 6 تومن بود

و خیلی مشخصه که شهرستان نصف تهران یا حتی کمتره قیمتها
معادل گلسار تو رشت نیاورانه که الان 30 تومنه

خیلی واضحه که باید متوسط قیمتها رو باهم مقایسه کرد نه بهترین محله شهرستان رو با محله های رو به پایین تهران و بعد نتیجه گرفت
قیمت های شهرستان یک دوم تا یک سوم تهرانه اینکه همه چی گرون شده هم بحث جداگانه ای هستش

اون خانمی که 700 دارن تو تلگرام املاک بارمان رو سرچ کنن قیمت برای 65 تا 70 متری اون محدوده که گفتم همین حدوده البته حداقل 10 ساله

نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، سراب
  • اساطیر
دیروز, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #8534
بچه ها شما باشین چیکار میکنید.
ما هر چی می گردیم مورد مناسب که واقعا بیارزه پیدا نمی کنیم .با اینکه یک میلیارد و نیم داریم هزینه میکنیم یک موردای مزخرف بهمون نشون میدن که ادم لجش می گیره.فکر کنید ۵۰۰ این پول وام هست.
از طرفی از کوچیکی این خونم خیلی خسته شدم همسایه هامون جالب نیستن .همسرم میگه بریم یکسال رهن بشینیم یه جای بزرگ و خوب، من پسندازمو بیشتر کنم تازه اون موقع موردای بهتری تو فایلا میاد.الان که واقعا خر تو خره .البته همش احتمال هست.همسرم
درامدش خوبه می تونه خوب پسنداز کنه و یکسال دیگه هم قسطای وامی که میخوایم بگیریم خیلی کمتر میشه.
نمی دونم چیکار کنم .بمون همینجا سال بعد برم...برم دنبال خونه ....برم رهن و تا سال دیگه بی خیالشم شم

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
دیروز, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #8535
سمانه جان فکر کنم شما بیشتر از یک ساله که دارید میگردید و هنوز به نتیجه نرسیدید. بنابراین احتمالا رویکردتون به خرید خونه خیلی درست نیست. وقتی از خونه فعلیتون راضی نیستین زودتر تعویض کنید. منطقه رو یه ذره بیارید پایین تر از بهترین جاها
الان یه میلیارد خیلی کم ارزشتر از ۵۰۰ تومن پارساله. شما که میتونید وام بگیرید و درامدتون هم خوبه نگران چی هستین؟
متاسفانه قیمت خونه الان به دلخواه ما نیست. من اوایل تاپیک رو که اتفاقی میخوندم یه سری میگفتن خونه خیلی گرون شده، دیگه گنجایش نداره چون کسی نمیخره. جالبه اواسط تاپیک هم همین نظرو داشتن، الان هم همینو میگن. اما هیچ وقت اینطور نشد.
بجنبید یکم.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubeh71
امروز, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #8536
(دیروز ۱۰:۵۶ عصر)faam نوشته است:  سمانه جان فکر کنم شما بیشتر از یک ساله که دارید میگردید و هنوز به نتیجه نرسیدید. بنابراین احتمالا رویکردتون به خرید خونه خیلی درست نیست. وقتی از خونه فعلیتون راضی نیستین زودتر تعویض کنید. منطقه رو یه ذره بیارید پایین تر از بهترین جاها
الان یه میلیارد خیلی کم ارزشتر از ۵۰۰ تومن پارساله. شما که میتونید وام بگیرید و درامدتون هم خوبه نگران چی هستین؟
متاسفانه قیمت خونه الان به دلخواه ما نیست. من اوایل تاپیک رو که اتفاقی میخوندم یه سری میگفتن خونه خیلی گرون شده، دیگه گنجایش نداره چون کسی نمیخره. جالبه اواسط تاپیک هم همین نظرو داشتن، الان هم همینو میگن. اما هیچ وقت اینطور نشد.
بجنبید یکم.

نه عزیزم خونه مون مشکل قانونی داشت و تفریحی دنبالش بودیم که الان درست شده بطور جدی فقط ۲ماه دنبالشم .
واقعیتشو بخوای به نظر من خونه الان بنداز بنداز شده منم حاضر نیستم تحت هر شرایطی برم خونه بخرم .صرفا برای ارامش خودم که بگم منم خونه دار شدم .اخه وقتی نه نقشه نه متراژ نه محله مورد پسندم هست چرا خودمو زیر قرض و وام بندازم .الان دو راهی من اینه برم رهن تا یکسال دیگه یا همین همینجا بمونم تا اوضاع ثابت تر بشه .اون موقع پسندازمون بیشتره .

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
امروز, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #8537
اهان پس در هر صورت تصمیمتون اینه که الان خونه نخرید؟ اگه اینطوره من جای شما بودم جابجا نمیشدم برای یه سال. چون شما احتمال داره بازم بعد یه سال خونه ایده آلتونو پیدا نکنید (به خاطر سختگیری تون میگم) یا زودتر از موعد خونه پیدا کنید در هر دو صورت حتی چند ماه اینور اونور تر شدن استرس تمدید قرارداد یا جابجایی مجدد داره.
اگه مشکل فقط کوچیکی خونه است یه سال دیگه تحمل کنید به نظرم.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
امروز, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #8538

سمانه
1500 میلیارد واقعا پولی نیست
انتظار اینکه یه خونه ی آس بتونی بخری با متراژ زیاد و محله خوب واینا رو نداشته باش
قیمت ملک الکی الکی رفته بالا
دیگه هم پایین نمیاد
درسته برای به دست اوردن 1500 میلیارد باید کلی سختی بکشی و شاید هم نتونی جمعش کنی
ولی الان برای خرید ملک واقعیت پولی نیست
توسایت دیوار دیروز داشتم نگاه میکردم
سمت جیحون
خونه 100 متری رو زده بودیک میلیارد
دیگه بروتا ته خط
چراتوهمون محله خودتون یه ملک با متراژ بزرگ نمیخرید؟
مستاجر نشو
وقتی خودت می تونی بخری
چرا بری مستاجری؟

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط حلما :)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام