• آتلیه ملکه زیبا
  • مهناز

خرید خانه

۱۶-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #8411
RE: خرید خانه
(۱۶-مهر-۱۳۹۷ ۰۵:۴۲ عصر)'maraal' نوشته است:  اصلا تهران جای زندگی نیست بخدا دود و دم کثیفی ! بخدا کسی میخواد جابجا بشه بره جای خوش اب و هوا زندگی کنه
از صبح 7 صبح ترافیک تا 2 -3 شب ! دود و اعصاب خورد و......

آخ که از آرزوهای من نگو مارال جان

خدایا شکرت 
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، K.L.S
۱۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ صبح توسط faam.)
ارسال: #8412
ما تو همون ساختمونی که خونه رویاییم توش بود یه واحد دیگه دیدیم Sad البته نقشه و متراژش متفاوته
معایبش دیگه زیاد شده اما فکر کنم بهتر از این گیرمون نیاد:
دیوار مشترکش یه سمت سالنه که از اونور به اتاق خواب و اشپزخونه واحد بغلی وصل میشه انگار
طبقه دومه و شمالیه، کوچه اش پر رفت و امده و خیلی نمیشه در تراس و پنجره رو باز کرد.
یه خوابش که کوچیکتره پنجره به پاسیو داره
تو کوچه دو بلوک اون ور تر مهد داره
۲۰ واحدیه
رنگ میخواد و کابینتش زیاد خوشگل نیس!

مزایا: متراژش خوبه ۹۵ متره، میتونیم خودمون بشینیم ولی به اون خوشگله نمیرسید پولمون و‌باید میدادیم رهن، نقشه اش عالیه، سالن یه تیکه و پرده خوره و نورش خیلی خوبه، تراسش تو اشپزخونه است.
راستی موقعیتش هم گلهاست. گفته متری ۱۳.۵ اما بنگاهیه میگه ۱۳ راضی میشه. شاید کمتر هم بده
من واقعا خونه قبلیه رو میخوامSad
تازه با اون همه قشنگی متری ۱۳ بود!
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، پری سیما 89 ، سراب
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #8413
(دیروز ۰۸:۱۳ صبح)'faam' نوشته است:  ما تو همون ساختمونی که خونه رویاییم توش بود یه واحد دیگه دیدیم Sad البته نقشه و متراژش متفاوته
معایبش دیگه زیاد شده اما فکر کنم بهتر از این گیرمون نیاد:
دیوار مشترکش یه سمت سالنه که از اونور به اتاق خواب و اشپزخونه واحد بغلی وصل میشه انگار
طبقه دومه و شمالیه، کوچه اش پر رفت و امده و خیلی نمیشه در تراس و پنجره رو باز کرد.
یه خوابش که کوچیکتره پنجره به پاسیو داره
تو کوچه دو بلوک اون ور تر مهد داره
۲۰ واحدیه
رنگ میخواد و کابینتش زیاد خوشگل نیس!

مزایا: متراژش خوبه ۹۵ متره، میتونیم خودمون بشینیم ولی به اون خوشگله نمیرسید پولمون و‌باید میدادیم رهن، نقشه اش عالیه، سالن یه تیکه و پرده خوره و نورش خیلی خوبه، تراسش تو اشپزخونه است.
راستی موقعیتش هم گلهاست. گفته متری ۱۳.۵ اما بنگاهیه میگه ۱۳ راضی میشه. شاید کمتر هم بده
من واقعا خونه قبلیه رو میخوامSad
تازه با اون همه قشنگی متری ۱۳ بود!

فام جان واقعا پیدا کردن خونه ای که هیچ ایرادی نداشته باشه خیلی خیلی سخته... من خودم پنج ماه وقت گذاشتم و هر روز می گشتیم.. چند تا منطقه رو زیر و رو کردیم ولی واقعا چیزی که میخواستم نبود
من میخواستم خونم پنجره داشته باشه . نور از پاسیو نباشه.. پاسیو برام مثل زندان می مونه
دیوار مشترک نداشته باشه
کم واحد باشه
کوچش پهن باشه
جای پارکینگش خوب باشه
نزدیک مدرسه و مسجد و اتوبانم نباشه

اینارو که به املاکی میگفتیم هیچ موردی نداشتن یا اصلا بهمون زنگ نمیزدنتصویر: images/smilies/confused.gif  مجبور شدم از یه سری فاکتورا بگذرم و اولویت بندی کنم

دیدم از نور نمیتونم بگذرم. ولی از تعداد واحد یکم میتونم کوتاه بیام. یا مثلا پارکینگ خونه ای که خریدیم زیر همکفه. هر چند مطلوبمون نبود ولی چون شیبش مناسب بود گذشت کردیم از این مورد
یا مثلا کوچش بن بست نیست. البته خیلی هم شلوغ نیست. ولی خب کوچه های بن بست خوب داریم تو منطقه که من خونه هاشو نپسندیدم. همه موردا نور از پاسیو بود

خلاصه میخوام اینو بگم که واقعا ایده آل آدم پیدا نمیشه. املاکی بهم میگفت شما باید بدی برات بسازنتصویر: images/smilies/wink.gif  من اولویتم رو گذاشتم رو نور و دیوار مشترک.. خونمون چون کلا پنجره داره خب دلبازه. 

حالا معایبی که شما گفتی رو به نظرم همش عیب نیست

مثلا اتاق خواب اگه یکیش رو به پاسیو باشه خیلی به نظرم مهم نیست. تاریک میشه برا خوابتصویر: /images/smilies/new/wink.png نور سالن و آشپزخونه برای من اولویت داره

دیوار مشترک به سمت آشپزخونه هم خیلی بد نیست. همسرم میگه چون دیوار آشپزخونه رو محکم تر کار میکنن صدا کمتر میره

پنجره هاتون اگه دو جداره باشه جلوی صدا رو تا حدودی می گیره. باید ببینی کوچه از حد نرمال خیلی شلوغتره؟

خوشگلی کابینت مهم نیست.. منم کابینتامو دوس نداشتم با اینکه نو بود.. همه رو عوض کردم خیلی خوشگل شد. کاغذ دیواری مطابق میلم نبود عوضش کردم. کمد دیواری هم زدم عالی شد.. منظورم اینه میتونی اینا رو کم کم انجام بدی

ولی در مورد مهد اطلاع ندارم. صدای جیغ بچه ها نیاد. از همسایه ها بپرس در مورد مهد... ما یه بار یه هتلی گرفته بودیم که بغل مدرسه بود. صبح با صدای زنگ مدرسه و سر و صدا واقعا وحشت کردیم. خیلی خیلی بده نزدیک مدرسه... حالا مهد رو نمیدونم.. ولی به نظرم باز مسجد از مدرسه باید بهتر باشهتصویر: images/smilies/undecided.gif
این نظر من بود

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، سراب ، faam
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #8414

مهد که خیلی اونور تره
صداش نمیاد
شلوغی کوچه رو باید ببینی چطوریاست
چرا بیشتر نمیگردید؟
اینکه خودتون توش می تونید برید عالیه
برای زیباتر شدن خونه هم یه خورده هزینه کنی عالی میشه
یه کابینت
یه کاغذ دیواری
چند تادیوار هم سنگ انتیک
عالی میشه
پذیرایش یه تیکه و بزرگ هست؟

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط faam
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ صبح توسط faam.)
ارسال: #8415
نازی جان پنجره دوجداره است و‌ در حالت بسته سر و صدا نداره، اما نمیشه خیلی رو باز کردنش حساب کرد. از یکی از واحدهای جنوبی پرسیدیم گفت صدای مهد نمیاد اصلا اما خوب این شمالیه. ممکنه صداش بیشتر باشه.
سالنش خوبه، تقریبا ۳۰ متر هست.
اشپزخونه اشو اگه مثلا هایگلس میزدیم و یه جزیره میذاشتیم خیلی خوشگل میشد. اخه واقعا اشپزخونه تو نمای خونه تاثیر داره اما خوب فعلا نمیتونیم هزینه کنیم. یا مثلا سرامیکشو دو طرف یه کادر قهوه ای مسخره گذاشته که اگه نبود خیلی بهتر بود!
سراب ما از اخر تیر داریم میگردیم. این وسط شاید دو هفته یکم شل گرفتیم. اما همه خونه های متوسط که ازین ایرادها ازشون گرفتیم رفتن و اشغالها موندن. میترسم اینم از دست بره. اگرم خودمون بخواهیم بریم توش تا دی وقت داریم که تحویل بگیریم. از اوضاع مملکت میترسم

راستش حتی خونه اشغالها هم رفتن. هر چی میپسندیم یا به پولمون نمیخوره یا صاحبخونه منصرف میشه.
بعد احساس میکنم در درونم یه حس مثبتی که به این خونه دارم بابت اینه که به اون واحد خوشگله مشرف باشم هر وقت خواست بفروشه بخریمSmile)))
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi22 ، سراب ، marjantt
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ صبح
ارسال: #8416

ببین اینم درستش کنید بعد بریدداخلش
نهایت یه خورده قرض بگیرید
واحد شما از اون خوشگله هم بهتر میشه
اون چون بزرگتره به چشمت بهتر میاد
همین
یه خورده بهش برسید و برید
الان قسطی انجام میدن

3 (12)
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، fereshtehaseman ، honest
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام