• تخت جمشید
  • گل سنتر

خرید خانه

۲۳-تير-۱۳۹۷, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #8081
RE: خرید خانه
شهرری اون که سراب جون پیدا کرد خیلی خوبه جاش خوبه تو شهرری به مترو نزدیکی با ماشین هم تا نواب ٢٠ مینه
نواب خیلییی بده همش مجتمع سطح فرهنگ پایین اما شهرری اینجوری نیست

از لغات فارسي استفاده كنيم
نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم
۲۳-تير-۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #8082
(۲۱-تير-۱۳۹۷ ۰۲:۲۴ عصر)'ترانه خانوم' نوشته است:  آره، با این اوصاف چاره ای نیست، اگه کوچیکترم پیدا کنیم میگیریم، سراب جون این محله هایی که گفتی رو به نامزدم گفتم که بره و ببینه، مرسی از لطفت، واسمون دعا کن

عروس خانوم نمیشه اصلا تهران ساکن نباشی بلکه بری و بیایی(در رفت و آمد باشین )حیف شمال نیست بیایی یه جای شلوغ پلوغ و پر از ترافیک با هوای گرم آلوده...من خیلی دوست داشتم که بتونم یک خونه تو کیش یا رشت  و اون‌ورا بخرم شش ماه از سالو اون جا باشم .وای چه آرامشی داشت چه کیفی داشت

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
۲۷-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #8083
ترانه خانوم من جوادیه دنیا اومدم و چندسال زندگی کردم. ببین لات و لوتم همه جا هست ولی خب جنوب شهر بیشتر هست ولی خب مرام و معرفتم تو بقیه مردمش بیشتره. جدیدا هم ساختمونای شیک زیاد داره و مهمترین قسمتش اینکه اتوبان نواب با ده متری دوم جوادیه موازیه و کوچه بینشونه.بنابراین اگه تو اون کوچه ها خونه پیدا کنی با یه تاکسی میتونی سرتاسر نواب هرجا که نیازته تو ده دوازه دقیقه بری

تورو دیدم خدا خندید من از عشق تو حظ کردم
با تو من کل دنیا رو تو یک لحظه عوض کردم
نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۳۱ صبح
ارسال: #8084
فقط اینکه تو جوادیه هم آپارتمان هست تو دیوار با قیمتی که بهت بخوره ولی نهایت 45 متره

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #8085
(امروز ۱۰:۳۱ صبح)'ailineto' نوشته است:  فقط اینکه تو جوادیه هم آپارتمان هست تو دیوار با قیمتی که بهت بخوره ولی نهایت 45 متره

ممنون عزیزم،دیروز که پیامتونو خوندنم تو دیوار جوادیه رو نگاه کردم، گرون بود نسبت به بودجه ما، راستش هیچ تصوری از خونه چهل و پنج متری ندارم، نمیدونم چقد میتونه کوچیک باشهتصویر: /images/smilies/new/huh.pngباید بریم ببینیم

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ عصر توسط ailineto.)
ارسال: #8086
(امروز ۰۹:۵۷ صبح)'ترانه خانوم' نوشته است:  
(امروز ۰۹:۳۱ صبح)'ailineto' نوشته است:  فقط اینکه تو جوادیه هم آپارتمان هست تو دیوار با قیمتی که بهت بخوره ولی نهایت 45 متره

ممنون عزیزم،دیروز که پیامتونو خوندنم تو دیوار جوادیه رو نگاه کردم، گرون بود نسبت به بودجه ما، راستش هیچ تصوری از خونه چهل و پنج متری ندارم، نمیدونم چقد میتونه کوچیک باشهتصویر: /images/smilies/new/huh.pngباید بریم ببینیم

یه دونه بود 15 تومن ماهی 500 بد نبود. بازم باید بری بنگاهها بگردی. برو همون اول بیست متری جوادیه. بگو میخوای تو کوچه هایی که به نواب میخوره خونه بگیری کمکت میکنن.

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #8087
اینم دیدم، ممنون از راهنماییت آیلین جانتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #8088
پس کی خونه ارزون تر میشه آخه
تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png
ما چند ماه دیگه باید خونه مون رو تمدید کنیم
فک کنم با این تفاصیل حداقل باید 50 میلیون بزاریم روی پول پیشتصویر: images/smilies/huh.gifتصویر: images/smilies/huh.gif آخه چرا

نقل قول
 سپاس شده توسط nedaa71
دیروز, ۰۵:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۵:۲۱ عصر توسط سمانه مامان صدرا.)
ارسال: #8089
دخترا من امروز دوباره رفتم مناطقی رو دیدم .(حالا یکی نیست بگه تو اول خونتو بفروش بعد برو دنبال خونه)اختیاریه خیلی خیلی بد بود تنگ و بی تهابت شلوغ حیف پول...پاسدارانم که شلوغ پلوغ ولی بچه ها تهش که میشد کوهستان فوق العاده بود یعنی عاشقش شدم خلوت و شیک و باکلاسس...هروی و اختیاریه ووحسین آباد کلا دورش رو خط کشیدیم ‌اصلا به نظز ما نمی ارزه ...ولی شهید عراقی هم هم خیلی سر سبز بود و خیلی شلوغ و متراکم نبود...بن بست هم زیاد داشت فقط نظامی زیاده که ما برام فرقی نداره چون اهل پارتی گرفتن و ...نیستیم که برامون دردسر بشه خلاصه خیلی خوشمون اومد ..اینم اطلاعات من

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
 سپاس شده توسط رویای زیبا
امروز, ۰۷:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۸:۰۰ صبح توسط mehrasa20001.)
ارسال: #8090
نقل قول:ممنون عزیزم،دیروز که پیامتونو خوندنم تو دیوار جوادیه رو نگاه کردم، گرون بود نسبت به بودجه ما، راستش هیچ تصوری از خونه چهل و پنج متری ندارم، نمیدونم چقد میتونه کوچیک باشهتصویر: /images/smilies/new/huh.pngباید بریم ببینیم

دوستم اینم ببین شاید به دردت بخوره 

https://divar.ir/v/40-%D9%85%D8%AA%D8%B1.../6pIH32c9n

https://divar.ir/tehran/%D8%AA%D9%87%D8%...=3,1000000
محلش از جوادیه و اینا خیلی بهتره دسترسی به نواب هم خوبه دوتا چهارراه فاصلشه

من و عشقم خوشبختیم تصویر: images/smilies/heart.gif
اینستاگرام: zendegimoteaheli

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام