• چم
  • آتلیه اساطیر

خرید خانه

۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #8761
RE: خرید خانه
(۱۲-شهريور-۱۳۹۸ ۰۳:۲۱ عصر)'اروس خانم' نوشته است:  بچه هابعضی از اگهی ها نوشته مبلغ فلان با فلان قدر وام اولی. حالا سوال من اینه که اگر این مدلی خونه بخریم دیگه روی خونه ای که خریدیم نمیتونیم درخواست وام اول از بانک مسکن بدیم؟؟ اون وامی که فروشنده قبلا گرفته به اسم ما زده میشه و ما محدود میشیم به همون مبلغ باقیمونده از وام اولی؟ در حالیکه اگر خودمون برای وام اولی اقدام کنیم مبلغ 80 یا 160 به دستمون میرسه.!

همون‌طور که نازگل جون گفتن تو بعضی آگهی‌ها منظورشون اینه که اگه شما 160 وام بگیرید با فلان‌قدر پول نقد می‌تونید این خونه رو بخرید. اما اگه خودش وام داشته باشه فکر نکنم انتقال اون وام اجباری باشه. فروشنده می‌تونه وامشو کامل تصفیه کنه و شما وام خودتون رو بگیرید.

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، اروس خانم
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #8762
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ عصر)'minoshi' نوشته است:  یکتا جون مبارکه من اونطرفا رو فکر میکنم بشناسم مبارکه قیمتشم خوب گرفتید به نظر من

(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۲ صبح)'136383' نوشته است:  دوستان عزیز سلام بالاخره ما هم خونه خریدیم تصویر: /images/smilies/new/angel.png
فقط فروشنده خیلی تخفیف بهمون نداد و ما 130 کم داریم
دعا کنین بتونیم از پسش بربیاییم
امیدوارم همه خونه  دلخواهشونو بتونن بخرن

پیشاپیش مبارکه
کجا هست و چه مشخصاتی داره

یک سوالی شما خونه فروختین یعنی عوض می خواستید بکنید یا خرید اولتون بوده ؟

ممنون عزیزم
حرید اولمون نبود خونه مونو فروختیم 
116 متری شریعتی بالاتر از پل سیدخندان
دو خوابه دو واحدی طبقه دوم البته نوساز نیست

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، yekta_m22 ، اروس خانم
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #8763
دوستان عزیزم من پیج اینستای املاکی که خودم ازش خونه خریدم رو براتون میزارم فایلهاش با دیوار یکی نیست محدوده فردوس و سازمان برنامه کار میکنه الان یکی از واحدهای ساختمون ما رو مثلا گذاشتن

khalajrealestate

یکی هم خودم دارم نمیدونم چطوریه اما فایل زیاد میزاره همون سمت غرب کار میکنه ادرس تلگرامش
amlak_bozorgebarman

اما نظر خود من اینکه بازار رو تحت نظر داشته باشید ولی فعلا خرید نکنید و روی افزایش بودجه کار کنید همون چند صفحه پیش صحبت شد وام و اینا شرایط همه بانکها رو بررسی کنید هر آپشنی که دارید رو روش فکر کنید

نقل قول
 سپاس شده توسط عروس مردادی
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۴-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #8764
سلام بچه ها من یه مقدار پول نقد دارم که تصمیم گرفتم برای خرید خونه سرمایه گذاریش کنم حدود ۱۴۰ ۵۰ میلیون 
یکی از دوستان پیشنهاد داد با این پول پرند میتونید پروژه مسکن مهر یه واحد بخرید من دیروز رفتم پرند برای اولین بار خب شهر بزرگیه به نسبت جدید بودنش فاز ۶ چند مورد تو همین رنج قیمت بهم نشون دادن یکی پروژه هسا یکی کوزو که دومی کامل بود یعنی پکیج و کولر و شیرآلات روی خود واحد بود ولی هسا نه 
ولولی خب هسا ۳ طبقه بود ۳ واحدی ولی کوزو ۸ واحدی بود ۱۴ طبقه! 
املاکیا بیشتر نظرشون روی کوزو بود 
دیشب باز دیواردیوار نگاه کردم دیدم تو محله هایی مثل یافت آباد و مولوی هم میشه با حدود این قیمت خونه پیدا کرد بهدعلاوه وام مسکن 
حالا موندم چکار کنم با توجه به اینکه نسبت به محیطها آشنایی ندارم کدوم بنظرتون سرمایه گذاری مطمینتری هست ؟
نکته ای که برام مهمه اینه که سود کنم و هر زمان خواستم فروش بره نه صاحب اول و اخرش باشم . 
کوزو تقریبا همه اعتقاد دارن که زود فروش میره...

دریغ است ایران که ویران شود

نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220
۱۴-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #8765
رخشید جان من باشم تو این اوضاع مملکت اصلا فکر خرید خونه نمی کنم . 
ولی در شرایط نرمال خونه تو تهران همیشه بهتر فروش میره تا پرند . 

به آرمان های ارزشمند و انسانی آدم ها بیشتر از قبرشان احترام بگذاریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط رخشید ، minoshi
۱۴-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #8766
رخشید جان منم یافت اباد و ب پرند ترجیح میدم
به نظرتون اوضاع مسکن بعد از عید چه جوری میشه بالاتر میره ؟ الان نسبت ب ابان ماه خیلی گرونتر شده خونه
نقل قول
 سپاس شده توسط رخشید
۱۴-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #8767
خب نتیجه تحقیقات امروز من 
یافت آباد و ... رشد خودشونو کردن و متوقف موندن بعضا چند درصدی هم کاهش داشتن
پرند هرلحظه قیمتها در حال تغییره البته تغییر صعودی ،۸۰ درصد معاملاتم دست دلالهاست که من خودم به شخصه منزجر شدم چون دروغگو هستن و اطلاعات کامل و واقعی در اختیار خریدار قرار نمیدن... و اینکه رشدش نه تنها متوقف نشده بیشتر هم شده...

ارینا جان آخه هروز داره از ارزش ریال کمتر میشه 
راستشو بخوای میترسم سراغ دلار یا سکه هم برم...تصویر: images/smilies/confused.gif 
موندم واقعا چه کار باید کرد ...

نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-دي-۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #8768

بچه ها من خونه پرند رو شنیدم اصلا خوب نیست اصلا طرفش نرید. میگن محیطش امن نیست و این طور حرفا. هر چی کنی بیرون از شهر هم هست یعنی اگه میخایید خونه بخرید تو خود تهران بخرید بهتره تا شهرکهای اطراف در اینده رشد قیمت بیشتری خواهد داشت مسلما فروش خونه تو خود تهران بهتر و راحت تر از شهرکها یاطراف هست. در مورد یافت اباد و مولوی هم مولوی به نظم بهتره چون یه مقدار بالاتر هم هست و اینکه نزدیک بازاره 
نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #8769
من گفتم برای سرمایه گذاری ،نکه برم بشینم!!

من مولوی رفتم آقا افتضاحه  افتضاح 

نقل قول
۱۵-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #8770
قیمت خونه ها الان نسبت به شهریور ماه چطوری شده دوستان؟ کسی اطلاع داره؟

و اینکه رخشید جان من شخصاٌ خونه توی تهران رو به پرند و پردیس و ... ترجیح میدم.
البته مولوی و یافت آباد هم بعضی محله هاش یه طوریه که اگه خونه بخری، تا آخر صاحبش خودتی .... چون جای داغون و غیرمناسب برای سکونت زیاد داره.... دیگه در این صورت بین بد و بدتر، باید بد رو انتخاب کنی و اطراف تهران رو ترجیح بدی

به قول شازده کوچولو:
"توهم یه روز دلت اهلی یه نفرمیشه"
اون روزحتما حالتو میپرسم...
نقل قول
 سپاس شده توسط رخشید
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام