• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

خرید خانه

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۱۶ صبح
ارسال: #8681
RE: خرید خانه
بچه ها سلام من تازه اومدم به نوعروس.
دوستان ما وام ازدواجمون اومده الان با پولهایی ک خودمونم داشتیم حدود 250 تا سیصد تومن داریم حالا میخوایم ی خونه بخریم. میشه راهنمایی کنید منو
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۲۵ صبح
ارسال: #8682
سلام بچه ها من سی تومن گذاشتم بانک مسکن که 18 ماهه 80 تومن وام بگیرم حالا با این اوضاع گرونی خونه نمیتونیم کسی میدونه وام مسکن یکم رو تا چند وقت امتیازش رو میشه نگه داشت؟
میخوام اگه میشه یکی دو سال نگهدارم تا خونه ای که میخرم حداقل به دلم بشینه چون دیگه فکر نکنم حالا حالاها از این گرونتر بشه. دوستان اگه نظر بدن ممنون میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #8683

تا هر موقعی که بخوای میشه نگه داری امتیاز رو
ولی باید 13 تومان پول بذاری بمونه تو حسابت.
همین الان هم می تونی بری برداری پول رو اگه قصدت اینه یه سال دیرتر خونه بخری.
ولی بین 13 تا 15 باید بمونه تو حساب که امتیاز حساب بشه

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #8684
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ صبح)'ترنم 70' نوشته است:  سلام بچه ها من سی تومن گذاشتم بانک مسکن که 18 ماهه 80 تومن وام بگیرم حالا با این اوضاع گرونی خونه نمیتونیم کسی میدونه وام مسکن یکم رو تا چند وقت امتیازش رو میشه نگه داشت؟
میخوام اگه میشه یکی دو سال نگهدارم تا خونه ای که میخرم حداقل به دلم بشینه چون دیگه فکر نکنم حالا حالاها از این گرونتر بشه. دوستان اگه نظر بدن ممنون میشم

دوستم از این فکر که قیمت خونه حالا حالا ها گرون نمی شه بیا بیرون اتفاقا داره روزانه می ره بالا اصلا عجیب غریبه به نظر من پولت رو توی بانک نگه ندار از امتیاز وامت استفاده کن و باهاش یه حرکتی بزن

نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۴:۰۱ عصر توسط minoshi.)
ارسال: #8685
خانم سمانه مبارکه بنظر من کار خوبی کردید ول کنید حرف فک فامیل رو
بهترین حالتش اینکه اطلاعات ندارن البته حسادت و اینا رو اگر نخواییم بهش فکر کنیم خونه خودتونو ک دارید یکی هم خریدید دیگه

اون همسایه هایی هم ک می گید مثل شما ممکنه جاهای دیگه خونه داشته باشن ولی بخوان منظقه بالاتر زندگی کنن و درامدشونم خوبه لنگ مثلا صد تومن دویست تومن اختلاف رهن خونه خودشون و جایی ک میشینن نیستن

خانم عاطفه شش ماه پیش هم سمت چیتگر متری 4 تومن نبوده ک میگید 55 متری خریدن 200 تومن
4 تومن مال سال 94 ممکنه بی سند باشه 4 تومن قیمت گرمدره س دیگه نه چیتگر

با سیصد تومن جاهایی مثل پردیس پرند و اندیشه رو باید بگردید

داخل تهران نکه پیدا نشه ولی بدرد نمیخوره

نقل قول
 سپاس شده توسط atefeatii
۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #8686
سلام دوستان.. به نظرتون با 400 تومن اگه بخوایم سرمایه گذاری کنیم خرید خونه تو کرج بهتره یا جنوب تهران؟
البته از قیمتا خیلی خبر ندارم.. یه خونه 50 متری مثلا شاید بشه جنوب تهران خرید.. تو بعضی جاهای کرج هم میشه... فقط میخوام بدونم جنوب تهران برای رشد و سرمایه گذاری بهتره یا کرج؟
سمت یافت آباد و شمشیری اینا چطوره برا خرید خونه؟
اگه تجربه ای دارین ممنون میشم نظر بدین
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #8687
(۲۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ صبح)'nazi22' نوشته است:  سلام دوستان.. به نظرتون با 400 تومن اگه بخوایم سرمایه گذاری کنیم خرید خونه تو کرج بهتره یا جنوب تهران؟
البته از قیمتا خیلی خبر ندارم.. یه خونه 50 متری مثلا شاید بشه جنوب تهران خرید.. تو بعضی جاهای کرج هم میشه... فقط میخوام بدونم جنوب تهران برای رشد و سرمایه گذاری بهتره یا کرج؟
سمت یافت آباد و شمشیری اینا چطوره برا خرید خونه؟
اگه تجربه ای دارین ممنون میشم نظر بدین

عزیرم جنوب تهران خوبه، اشنای ما سه چهار سال پیش یه واحد پیش خرید کرد ۱۶۵، الان فک نکنم کمتر از ۴۵۰ باشه، حالا نمیگم رشدش اندازه جاهای بالاتره ولی بهر حال رشد میکنه مسلما

نقل قول
 سپاس شده توسط roya12
۲۳-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ عصر توسط minoshi.)
ارسال: #8688
عزیزم هیچ جا که تهران نمیشه ولی 400 تومن م کمه

جنوب تهران مناطق پرکشش هست مثل شهرری مثل افسریه

من اصلا یکبارم نرفتم این طرفها ولی تحقیق کردم خوبه
تازه سمت بازار گل محلاتی بخاطر کارم میرم خیلی خیابوناش خوبه ساختمون ها هم اوکیه خیلی بهتر از جاهایی مثل سلسبیل و نوابه به نظر من

مثلا اینو ببین
https://divar.ir/v/%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8...1/QXBQuPFa

نقل قول
 سپاس شده توسط 136383 ، roya12
۱-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #8689
بچه ها یه سوال...
شما حاضرید برید تو خونه ای که صاحب قبلی خونه خیانت کار بوده و دو طرف به همسراشون خیانت کردن و از هم جدا شدن؟ خونه ای که شما قراره برید توش احتمالا محل کثافت کاری اون اقا تو دوره مجردیش بوده
نقل قول
 سپاس شده توسط liyane ، artatam
۱-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #8690
عزیزم خونه ای که ما گرفتیم
آدم قبلی زن دوم یه مرد سن بالا و همسر اول آقا میفهمن و همیشه انگار تو خونه جیغ و داد بوده
اینو از بنگاه داره شنیدم
ولی خب خونه خوشگل بود جاش خوب بود گرفتیم
همه چیز به خودت بستگی داره اگه فک میکنی دونستن این موضوع آزارت میده و روی زندگیت تاثیر میذاره نگیر
نقل قول
 سپاس شده توسط مهرایین ، Moji mo ، marjantt ، artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام