• هیژا
  • گل سنتر

خرید خانه

۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ صبح توسط minoshi.)
ارسال: #8581
RE: خرید خانه
سلام

دوستان من امروز رفتم حکیمیه رو دیدم حقیقتش یک قسمتهایی ش بنظرم خوب بود و استانداردهای مدنظر منو داشت همون اطراف بلوار بهار برای کسایی که طرف شرق خونه می خوان بنظرم بد نیست سر بزنن مشکلش فقط اینکه بنظرم باید ماشین شخصی داشته باشید و یکم اتوبان ها اون سمت بد رانندگی می کنن و ماشین سنگین هم میاد
یک نکته دیگه هم این بود که تو متراژ مدنظر من که بین 70 الی 80 متره جای خوب ش میشه گفت فقط نوساز هستش متری حدود 12 خوب الان فکر میکنم تو تهرانپارس هم بشه خونه خوب 7 8 الی ده ساله تو این محدوده پیدا کرد البته من بدلایلی تهرانپارس رو نمی پسندم زیاد کلا

سما جان شما اگر املاک معتبر و منصف تو حکیمیه سراغ داری برام پیام خصوصی بزنی ممنون میشم

در مورد چیتگر حتما برو اول ببین عزیزم
من بشخصه اینکه یکسری برج خیلی بلند هستن بدون هیچچچچچچچچ محوطه سازی خوشم نمیاد از در مجتمع بیای بیرون وسط خیابونی حتی پیاده روشم خیلی کم عرضه در حالیکه اگر به برج سازی قدیمی و تخصصی در تهران توجه کنی کلی محوطه سازی و فضای سبز دارن
در ضمن من نمیدونم سنداشون چطوریه اگر سند تک برگ قطعی نداشته باشن و تعاونی باشن بنظر من ارزش خرید واقعا دیگه ندارن

اما در خصوص بو و پشه ما خیلی می ریم باملند من تا حالا بو ندیدم بده چیتگر پشه هم ندیدم

(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ عصر)'shiningdiamond' نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ صبح)'minoshi' نوشته است:  ممنون سما جان من اطلاع نداشتم و تو سرچ خوندم گویا شهرداری زمان قالیباف برنامه داشته که پس اینطوری ک می گی عملی نشده

شما کجا هستید دقیقتر میتونی بهم بگی چون باز یک تحقیق مختصری کردم دیدم همون شهرک حکیمیه و شهرک دانشگاه از پایینش کع سازمان ابه بهتره
عزیزم ما خونمون غریه ولی کار همسرم شرقه خیلی راضی هستم از محله مونم (سازمان برنامه) ولی اینحا خیلی گرون شده دنبال یک جایی هستم که نه خیلی اما یکی دو تومن متری ارزون تر از اینحا باشه تا راحتتر بتونم عوض کنیم و به کار همسرمم نزدکیتر باشیم

این هفته اگر بشه میام می بینم حقیقتش من دو سه سال پیش خیلی شرق رو گشتم ولی متراژها اصولا شرق بیشتر از غرب بود و اینکه خیلی جاهاشم من نپسندیدم ولی سمت حکیمیه اینا رو اصلا نگشتم اون موقع نمیدونم چرا

عزیزم قنات کوثر (که می شه بلوار مطهری و روبه روی شهرک امید هست) رو حتما ببین
خیلی آروم و مردمان خوبی داره
من خودم تجربه دارم
شهرک پارس و فرهنگیان هم که رو به روی پارک پلیس هست هم خوبه
بعضی خیابونای استخر هم خیلی خوبه
به نظرم اومدی شرق اینا ور هم ببین
یکم از حکیمیه نزدیکترن و دسترسیشون خوبه

عزیزم من همون سال 95 همه اینجاها ک گفتید رو گشتم بنظرم اصلا خیابون و شهرکهای سمت پارک پلیس اون قیمت ها نمی ارزیدن
قنات کوثر رو دیدم یک جاهاییش خونه های خوبی ساخته بودن اما بنظرم یکمی شلوغ بود

خیابون های استخر هم من خیلی با خود خیابون استخر مشکل داشتم پر تعمیرگاه و تعویض روغنی انگار اومدی یک جای خیلی پرت خارج تهران

خوب تو اون قسمت ها بنظر من چندتا خیابون تهرانپارس بودن

سمت پیروزی من فقط شنیدم نیروهوایی خوبه در حد شنیدن شناخت شخصی ندارم

نقل قول
 سپاس شده توسط sama_m ، shiningdiamond ، فانوس دریا
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #8582
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ عصر)'سمانه مامان صدرا' نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ صبح)'نفس1371' نوشته است:  بچه ها کسی سیستم گرمایشی سرمایشی خونه اش چیلر بوده؟یه سوال داشتم

من خونه ام چیلره.چرا؟

سر و صدا نداره؟
مامانم رفته یه خونه بعد این دستگاهش تو سقف خونه است گرمام از کانال کولر میاد
ولی شبا که ادم میخاد بخوابه خیلی سروصدا میاد

وزن اولیه 71
شروع رژیم 2/12/95
هدف اولیه 67 تا اول فروردین
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #8583
نقل قول: 
در مورد چیتگر حتما برو اول ببین عزیزم
من بشخصه اینکه یکسری برج خیلی بلند هستن بدون هیچچچچچچچچ محوطه سازی خوشم نمیاد از در مجتمع بیای بیرون وسط خیابونی حتی پیاده روشم خیلی کم عرضه در حالیکه اگر به برج سازی قدیمی و تخصصی در تهران توجه کنی کلی محوطه سازی و فضای سبز دارن
در ضمن من نمیدونم سنداشون چطوریه اگر سند تک برگ قطعی نداشته باشن و تعاونی باشن بنظر من ارزش خرید واقعا دیگه ندارن

اما در خصوص بو و پشه ما خیلی می ریم باملند من تا حالا بو ندیدم بده چیتگر پشه 
مرسی از پیامت .
یه سوال سند تک برگ قطعی یعنی چی؟
اره مال تعاونیه این برج مرجان .
ما الان اینجا که هستیم تعاونی فرهنگیان هستش که بعد چند سال سند بهمون دادن.
این برج مرجان مال نیروی دریایی هستش فکر کنم فقط تحویلش میشه ۳ یا ۴ سال دیگه. البته ما با پولمون فقط میتونیم پیش خرید کنیم

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۴۱ عصر توسط minoshi.)
ارسال: #8584
عزیزم متری چند دارن پیش فروش می کنن

خودت کدوم سمت تهرانی
والا من شنیدم سند تعاونی خیلی دردسره چندسال بعد بخوای بفروشی (البته الان که یکاری کردن مردم فقط دنبال یک سقف بالا سرشونن)

بعدشم عزیزم تعاونی فلان و بهمان دیگه از سایپا و ایرانخودرو که معتبرتر نیستن الان برو ببین چطوری ماشین پیش فروش کردن به ملت و نمیدن و قیمتشم هر روز افزایش میدن و حتی به کسایی که موعد تحویلشون گذشته هم میخوان قیمت جدید بندازن

چندسال دیگه تضمینی نیست بشه چنددییننننن سال دیگه یک موقع هم دیدی خر تو خر شد پولا رو خوردن و یکی رو گرفتن گفتن سلطان چیتگر
پولت کمه برو کرج بخر اما خودت رو تو دردسر پیش فروش و سند تعاونی و ... ننداز

دقیقا پولتون چقدره>

در ضمن اینا ک گفتم نظر و تجربه من بود شاید دوستان تجربه و نظرات دیگری داشته باشن

نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۱۲ عصر
ارسال: #8585
بچه ها میشه اسم خیابونای خوب طرشت رو بهم بگین ؟
من شناختی رو منطقه ندارم.

اگر به خیاطی و گلدوزی علاقه مند هستین، آدرس اینستا:
Amookhtar:  خیاطی
cassandan1989:گلدوزی
نقل قول
 سپاس شده توسط b_zakeri84
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #8586
(۲۱-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ عصر)'فانوس دریا' نوشته است:  سلام دوستان من برای اینکه تو این مدت قیمت‌ها بالا رفت و نتونستم کاری بکنم حالا مجبورم برم سمت پیروزی و اون طرفا، چون بودجه م کمه و تازه رهن هم می‌خواهیم بدیم، توی محدوده پیروزی و اطرافش کسی هست بشناسه؟ میتونید بهم جاهای خوبش رو معرفی کنید؟ سطح فرهنگی خوب داشته باشه چون می‌خواهیم مستاجر هم بیاریم و خودمون اونجا نیستیم باید با مردمان خوبی طرف باشیم، از نظر جرم و معتاد و خیابون گرد و اینا هم بهم اطلاعات بدید.نیاز به شناخت دارم
الان حدودا متری چند میشه زیر 15 سال ساخت بخوام؟ دنبال ملک کوچک و نقلی هستیم ولی امکانات داشته باشه، خیابون پرستار رو شنیدم ولی بازم نمیشناسم

محدوده پیروزی  نیروهوایی خیابان چهارم سوم و دومش خوبه ،پنجم و ششم و اول شلوغه
هرچی به انتها خیابون نزدیک بشه قیمتا پایین تره
پرستار هم جای دنجیه اما باید بگردی کوچه های پهنش خونه پیدا کنی
بلوار ابوذر پل اول کوچه های غربیش خوبه ،پل دوم هم خوبه
پل سوم  و چهارم غربش که میشه علامه امینی محله آروم و دنجیه

نقل قول
 سپاس شده توسط فانوس دریا
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #8587
عزیزم ما خونمون پیروزی خ نبردشمالی به سمت پرستار کلا خ پیروزی جاهای  بد داره و جاهای خیلی خوب از نظر فرهنگ از نبرد به سمت نیروی هوایی خیلی خوبه اگه بودجت میرسه من پرستار پیشنهاد میکنم البته پرستار شمالی کوچه های پهن خلوت دسترسی عالی اصیل نشین و اکثرا پولدار یا خ اول نیروی هوایی بقیه جاهای نیروهوایی من دوست ندارم خیلی معمولی اگه بودجت نمیرسه خ نبردشمالی ب سمت پرستارش چون ب سمت دهم فروردین من نمیپسندم  خ کریمشاهیان خ قیام جنوبی اینا هم خیلی خوبن از نظر فرهنگی خیالت راحت اما بلوار ابوذر پیشنهاد نمیکنم چون پشه زیاد داره متاسفانه چون پیروزی ی خیابون طولانیه تقریبا ب خاطر همین اولاش از شهدا تا چهاراه کوکا بافت قدیمی و از نظر فرهنگی اقتصادی ضعیفتر باعث شده اسم کل منطقه بد بشه در صورتیکه برین خ پرستار باورتون نمیشه اینجا پیروزی باشه من حتی مازراتی هم دیدم ماشین مدل بالا خیلی زیاد وای ی خیابونم هست تو همون پرستار  عاشقشمممممممم ی طرفه پهن بعد ی طرف خ همش درخت عشق میکنی میری 

نقل قول
 سپاس شده توسط فانوس دریا
۲۳-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #8588
(دیروز ۰۸:۳۸ صبح)نفس1371 نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ عصر)'سمانه مامان صدرا' نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ صبح)'نفس1371' نوشته است:  بچه ها کسی سیستم گرمایشی سرمایشی خونه اش چیلر بوده؟یه سوال داشتم

من خونه ام چیلره.چرا؟

سر و صدا نداره؟
مامانم رفته یه خونه بعد این دستگاهش تو سقف خونه است گرمام از کانال کولر میاد
ولی شبا که ادم میخاد بخوابه خیلی سروصدا میاد

اون طوری که نشه تحمل کرد نیست یه صدایی که باعث میشه کم کم خوابت ببره .مثل صدای کولر آبی یکم بیشتره

زندگی رسم خوشایندی است.
نقل قول
دیروز, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #8589
(۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ عصر)'بانوی قصر شیرین' نوشته است:  بچه ها میشه اسم خیابونای خوب طرشت رو بهم بگین ؟
من شناختی رو منطقه ندارم.

سلام عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
اطراف میدان سما توی طرشت خوبه که نسبت به باقی قسمتهاش قیمتشم بیشتره ولی خلوته و خیابونهاش پهن هستش

من و همسرم اولین خونمون اونجا بود نوساز و دنج خاطره ی خوبی از اون محدوده دارمتصویر: /images/smilies/new/lub.png

تشریفات: رنسانس عالیه
آتلیه:آرته بی نظیره
آرایشگاه:موزا شروین جون یدونه س
مزون : گندم فوق العاده س
موزیک: shaker music محشره

9 اسفند مثل یه رویای قشنگ گذشت و بهترین روز دنیا شد برامHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: عروس سرای موزا-شروین

آتلیه: آتليه آرته

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات رنسانس (یاوری)

لباس عروسی و نامزدی: مزون عروس گندم

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
دیروز, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #8590
بچه ها با 100 تومن پیش و حدوده 1 تومن اجاره کجاها میشه خونه خوب اجاره کرد؟ ه دو خاوب باشه و بالای 75 متر و نزدیک ایستگاه مترو
خیلی جنوب نباشه. خیلی غرب نباشه و خیلی هم شرق نباشه مرکزا باشه که با مترو بشه راحت رفت مرکز شهر و جاهای اداری و محل کار

"شدم عروس تابستون"
تالار،پرنس90% 
آرایشگاه،هور100%
آتلیه،دیدنو تا الان100%
لباس عروس،الیس100%
جهیزیه95%
خونه،100%
گل فروشی،100%
3> عاااااااشق همیم ما دوتا 3>

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام