• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

خرید جهیزیه در یزد

۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #31
RE: خرید جهیزیه در یزد
[quote='a-a123' pid='4459269' dateline='1406022280']
الی جون یزد ی پارک کوهستان داره ی پارک شادی بقیشم کافی شاپو ایناس جدیدا ی کافی شاپ زدم محشره
اره دیگه روزامون تو کافی شاپا با قلیون کشیدم میگذره

الی جون اومدی یزد زنگ بزن خودم میبرمت همه جاشو بهت نشون میدم والااااااااا

فرزانه جون تو یزد واسه خرید باید بری ازادشهر ارزون تر از همه جاس

مرسییییییییییییییییییییییییی
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #32
(۳۱-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ عصر)الی2 نوشته است:  دوستان یزدی من باید بیام یزد برای زندگی،من دریابیدSadSad
و جاهای خوب یزد اعم از خرید،دکتر زنان ،آرایشگاه و رستوران و......... به من معرفی کنید؟؟

سلام الی خانم به شهر ما خوش اومدی
اول از بهترینش شروع میکنم رستوران : مشیر الممالک , زیتون , مهر
آرایشگاه : ملیکا , هلچین ( من خودم ملیکا رو به همه جا ترجیح میدم )
دکتر زنان : تا دلت بخواد زیاده یکی از خوباش خانم دکتر قانع تو بلوار طالقانی کوچه بانک تجارت
جاهای تفریحی هم بستگی داره چه چیزی دوست داشیته باشی جاهای باستانی که زیاد داره از هتل های سنتی که حالا کافی شاپ و رستورانم دارن بگیر تا پارک کوهستان و پارک شادی ... البته بیرون از شهرم جاهای باصفا زیاده که میتونی بری
مرکز خریدم زیاده بستگی داره بخوای چی و رو چه رنج قیمتی بخری طرفای صفاییه مرکز خریدای خوبی هست ولی قیمتاش از همه جا بیشتره پاساژ ستاره تو میدون آزادی هم چیزای شیکی داره ولی اونم قیمتاش نسبت به بقیه جاها بیشتره برا لباس میتونی بری بلوار امام زاده برا لوازم خانگی خیابان ایرانشهر برای مبلمان بلوار جمهوری برای طلا و جواهرات پاساژ کویتی ها و بازار خان برا کیف و کفشم میدون میر چخماق و خیابان امام
نقل قول
 سپاس شده توسط الی2
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ عصر توسط الی2.)
ارسال: #33
دوستان دستتون درد نکنه و من برای زندگی می خوام خونه طرف های صفائیه بگیرم ،شما ها اون طرف ها هستید تا تنها نباشمBig GrinBig GrinWinkWink؟
البته مادر شوهر و خواهر شوهرمم اونجا هستن ولی اونها فقط از هر چی یه جا سراغ دارن یعنی آرایشگاه یه جا دکتر یک جا مزون یه جا ،از هر چیزی فقط یه جا می رن و عادت کردن و از جاهای دیگه خبر ندارن.
نقل قول
  • آرته
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #34
(۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ عصر)الی2 نوشته است:  دوستان دستتون درد نکنه و من برای زندگی می خوام خونه طرف های صفائیه بگیرم ،شما ها اون طرف ها هستید تا تنها نباشمBig GrinBig GrinWinkWink؟
البته مادر شوهر و خواهر شوهرمم اونجا هستن ولی اونها فقط از هر چی یه جا سراغ دارن یعنی آرایشگاه یه جا دکتر یک جا مزون یه جا ،از هر چیزی فقط یه جا می رن و عادت کردن و از جاهای دیگه خبر ندارن.

خواهش میکنم عزیز راستش خونه ما دقیقا اون طرف شهره اول بلوار جمهوری ولی اگه یه وقت کاری از دستم بربیاد خوشحال میشم ببینمت
نقل قول
 سپاس شده توسط الی2
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #35
سلام..بچه ها سرویس چوب و وسایل بزرگ آشپزخونه رو از کجای یزد باید گرفت؟
نمایندگیاشون یه جا میفتن؟
ممنون

عروسی: خدا بخواد 93/6/15
وَ اُفَوُِضُ اَمری اِلَی الله
اِنَُ اللهَ بَصیرٌ بِالعِباد
(خدایا همه چی رو به خودت سپردم)
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #36
فرسان عزیزم من همه ی سرویس چوبم شد 5 میلیون اگه دوس داشته باشی بهت ادرس میدم

1393/6/6 عروسیمه خدا که همه چی خوب پیش برهNew2
نقل قول
 سپاس شده توسط Farsan
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #37
(۱-مرداد-۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ عصر)a-a123 نوشته است:  فرسان عزیزم من همه ی سرویس چوبم شد 5 میلیون اگه دوس داشته باشی بهت ادرس میدم

ممنون میشم آدرسشو بدیNew1
فقط اینکه راضی هستی و جای دیگه هم سراغ داری؟
وسایل بزرگت چی؟یخچال و گاز و لباسشویی و .......اونم ممنونت میشم کمک بدیHeart

عروسی: خدا بخواد 93/6/15
وَ اُفَوُِضُ اَمری اِلَی الله
اِنَُ اللهَ بَصیرٌ بِالعِباد
(خدایا همه چی رو به خودت سپردم)
نقل قول
۱-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #38
(۳۱-تير-۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ عصر)الی2 نوشته است:  دوستان یزدی من باید بیام یزد برای زندگی،من دریابیدSadSad
و جاهای خوب یزد اعم از خرید،دکتر زنان ،آرایشگاه و رستوران و......... به من معرفی کنید؟؟

دوست عزیزم خیلی خیلی به یزد خوش اومدید
یزد شهر خوب و امنه خیالتون راحت باشه مطمئن باشید که از اومدن یه یزد پشیمون نمیشید
دکترای زنان اینجا دکترای خوبی هستن مثل دکتر مجیبیان و دکتر ارجمند و خیلی دکترای دیگه

از نظر اهای دیدنی هم کم کم میاد عادت میکیند
من شهرستان مهریز زندگی میکنم اینجا غربالبیزش و کوریگش همچنین باغ مهرنگارش قشنگه خیلیها میان واسه گردش
روستای منشاد و بنادک السادات هم واسه گردش جای مناسبیه
نقل قول
 سپاس شده توسط Rain girl ، الی2
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ صبح توسط Rain girl.)
ارسال: #39
بچه ها قرار بر دیدنی کردن شد منم هستم.همو ببینیم :-* New1
دکتر خوب ارجمند، مجیبیان،مرتاض،ارجمند عاااااالیههههه.
ارایشگاه هلچین،پوپک، علوی
رستوران: زیتون،تالار یزد،مشیر،کباب رجبی
دیگه جایی خواستی بگو گلم.

یا باب الحوائج،یا سیدتی یا رقیــه
واسه براورده شدن حاجتم میتونین دوتا صلوات بفرستین؟♥
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #40
ببخشید یه سوال دیگه یزد بخوام برم خرازی دنبال یه چیزاییم واسه یاد بود و اینا کجا باید برم ااااادرس بدید لطفا
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva mad
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام