• نسیم عقیلی
  • مهناز

خرید جهیزیه در یزد

۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ صبح توسط ایران دخت.)
ارسال: #21
RE: خرید جهیزیه در یزد
الی جان اینجاها هم جاهای تفریحی یزد و اطراف یزده :
تو خود شهر می تونی یه سر بری به محله فهادان ... زندان اسکندریه ... بقعه 12 امام ... خانه لاری ها ... خانه عرب ها و ...
خونه های قدیمی خیلی خوشگلی داره ... ارزش یه بار دیدن رو حتما داره !!! حمام های قدیمی و ... هم هست که خیلی خوشگلا !
* دخمه !!! یزد باشی و دخمه رو ندیده باشی !!!؟؟؟ محاله !!!
پارک بزرگ شهر ... یه دریاچه کوچیک مصنوعی داره می تونید برید قایق های پدالی سوار بشید ... یه فرصت کمیاب بود یزده !!!

اطراف یزد :
دره گاهان تفت ... یه ابشار هست خیلی جای دلنشینیه. جون می ده برای پیک نیک یه روز تعطیل
روستای اسلامیه بعد از تفت یه روستای قدیمیه که بازسازی شده و خیلی حال و هوای خوبی داره ...
ده بالا ... طزرجان و .... آب و هوای خوبی دارن البته چون ییلاقیه بهتره بهار و تابستون بری الان واقعا سرده چون منطقه کوهستانیه ... عرقیجاتش هم عالیه !!!
مهریز ... یه باغ 4 فصل داره که من نرفتم ولی شنیدم به صورت مصنوعی 4 فصل رو داخلش درست کردنیعنی یه گوشه اش برف میاد یه گوشه بارون و یه گوشه افتاب و ... البته خودم ندیدم !!!
فهرج .... قدیمی ترین مسجد ایران تو این شهره ... یه شهر تاریخیه ... ارزش یه بار دیدن رو داره
نقل قول
 سپاس شده توسط الی2 ، bahar khanom ، nasibe_603 ، سمي ، shiva mad
۲۵-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #22
(۲۴-آذر-۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر)bahar khanom نوشته است:  بچه های یزد اینو زود پاک میکنم
شما رسم یلدا بردن دارید برای عروس؟

عزیزم یزدیا رسم یلدا بردن ندارن ولی ما چون تو تهران رسم داریم فامیل شوهرم برام اوردن.
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar khanom
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #23
دوستای یزدی کمک کنید کجا میتونم لوازم برقی خوب مارک فیلیپس و براون و بوش خرید کنم؟؟ جایی که لوازم مارک داره بهم معرفی کنید لطفا

به لطف پروردگار آغاز می کنیم
زیستن را
پیوستن را و
یکی شدن را
Heart
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #24
لوازم برقی رو میتونی توی چهارراه ایرانشهر پیدا کنیNew1

یه اتفاق ِ خوب داره میوفته... عاشقتم خُدااااااا Angel
به لُطف ِ خُدا من هر روز به همسر ِ دلخواهم نزدیک تر میشم 3>
نقل قول
 سپاس شده توسط باران68
۲۷-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ صبح توسط *mary*.)
ارسال: #25
لوازم برقی هرچی بخوای تو ایرانشهر هست.

منم و همین یکی یه دونه عاغامونLub
نقل قول
 سپاس شده توسط باران68
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #26
سلام به همه خانومای یزدی عزیز
میدونم اینجا جاش نیس که بپرسم ولی مناسب تر از اینجا پیدا نکردم
ببخشید میشه یه مزون خوب تو یزد برالباس عروس معرفی کنید؟ ، خودم تهرانم ولی همسرم یزدین گفتم شاید اونجا از تهران ارزونتر باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva mad
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #27
(۲۹-تير-۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ عصر)homasayyari نوشته است:  سلام به همه خانومای یزدی عزیز
میدونم اینجا جاش نیس که بپرسم ولی مناسب تر از اینجا پیدا نکردم
ببخشید میشه یه مزون خوب تو یزد برالباس عروس معرفی کنید؟ ، خودم تهرانم ولی همسرم یزدین گفتم شاید اونجا از تهران ارزونتر باشه

سلام گلم.مزون شیماشیکه ولی بالاس قطعاشاید نسبت ب تهروان ارزونتره

یا باب الحوائج،یا سیدتی یا رقیــه
واسه براورده شدن حاجتم میتونین دوتا صلوات بفرستین؟♥
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #28
سلام دوستان توی یزد کجا میتونم پارچه ترمه مناسب بگیرم واسه ی بالشت هام اینا میخوام این مغازه های بر خیابون و راسته بازار گرون میدن جای دیگه ای نیست دوستای یزدیمون ادرس بدن
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #29
دوستان یزدی من باید بیام یزد برای زندگی،من دریابیدSadSad
و جاهای خوب یزد اعم از خرید،دکتر زنان ،آرایشگاه و رستوران و......... به من معرفی کنید؟؟
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ عصر توسط a-a123.)
ارسال: #30
الی جون یزد ی پارک کوهستان داره ی پارک شادی بقیشم کافی شاپو ایناس جدیدا ی کافی شاپ زدم محشره
اره دیگه روزامون تو کافی شاپا با قلیون کشیدم میگذره

الی جون اومدی یزد زنگ بزن خودم میبرمت همه جاشو بهت نشون میدم والااااااااا

فرزانه جون تو یزد واسه خرید باید بری ازادشهر ارزون تر از همه جاس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام