• مهناز
  • نسیم عقیلی

خرید جهیزیه در یزد

۱۶-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ عصر توسط ساویز22.)
ارسال: #201
RE: خرید جهیزیه در یزد
سلام سایان جون
منم سال بعد ایشالا میخام عروسی بگیرم تالار یزد
ممنوم میشم اگه لطف کنی و درمورد تالار و منو و هزینه ها واینطور چیزاش بهم یکم اطلاعات بدیNew1
ایشالا حسابی بهت خوش بگذرهHeart

صندوق پیامت پر بود اینجا پیام گذاشتمWink
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۵, ۰۲:۲۷ عصر
ارسال: #202
 سلام دوستان گل یزدی
راستش من تا حالا یزد نیومدم .امسال میخوام قبل عید ۲ روزی واسه خرید عید بیام چون واسه سال نو میرم شهر خودم و امکانش نیست از شهر خودم خرید کنم .
جایی هم که ساکن هستم واقعا چیزی نداره و یزد تقریبا نزدیکترین جا هست که بتونم بیام
میشه لطفا بهم کمک کنین و بگین از کجا ها میتونم چیزای شیک بخرم با توجه به اینکه وقتم کمه و فرصت گشتن ندارم
مانتو و کیف و کفش و لباس بچه گونه
خیلی ممنون
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #203
سلام
سلایق متفاوته من خودم پاساژ ستاره را برای خرید می پسندم هم مانتو هم کیف و کفش
البته بلوار امامزاده هم مانتو فروشی زیاد داره و بلوار طالقانی هم چندتا مانتوفروشی خوب داره مانتو اریکا هر دوجا شعبه داره
برای لباس بچه گونه هم هایدی لباسای مارک خوبی داره میتی ناز هم همینطور هردوشون نزدیک چهارراه ایرانشهر هستن
کفش هم بلوار امامزاده هم میرچقماق می تونی پیدا کنی
(۱۱-اسفند-۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ عصر)'hpn' نوشته است:   سلام دوستان گل یزدی
راستش من تا حالا یزد نیومدم .امسال میخوام قبل عید ۲ روزی واسه خرید عید بیام چون واسه سال نو میرم شهر خودم و امکانش نیست از شهر خودم خرید کنم .
جایی هم که ساکن هستم واقعا چیزی نداره و یزد تقریبا نزدیکترین جا هست که بتونم بیام
میشه لطفا بهم کمک کنین و بگین از کجا ها میتونم چیزای شیک بخرم با توجه به اینکه وقتم کمه و فرصت گشتن ندارم
مانتو و کیف و کفش و لباس بچه گونه
خیلی ممنون

I Love Muhammad
نقل قول
 سپاس شده توسط hpn
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۸:۵۵ عصر توسط saeedeh70.)
ارسال: #204
(۱۵-مرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ صبح)'saeedeh70' نوشته است:  سلام بچه ها
من یه مبل فروشی پیدا کردم قیمتش عالیه
فقط مبل راحتی داشت، ولی از روی کاتالوگ مبلای استیل وسریسخواب و اینا هم میشه انتخاب کرد براتون میسازه
قیمتاش فوق العاده بود .
منم احتمال زیاد از اونجا میخرم
ببینین خیابون رستوران مشیر رو که برین تا ته . میرسین به یه میدون. میدون رو مستقیم میرین . فکنم نرسیده به یه خشکشویی یه پارچه کوچیک زده بالاسمت راست نوشته مبل20 . توی کوچه سمت چپ میرین جلو تا دوباره همون پارچه زردرو نوشته مبل20 . میرین کوچه سمت راست یه سوله هست
البته تنها نرین . تقریبا خارج شهره انگار. همش سوله و مبل و خاکی و کارگاه و ایناس .
به نظر خیلی آدم خوبی میومد و قیمتاش خیلی عالی بود خداییش . مبل استیلهایی که روی کاتالوگ به من نشون داد مثلا بعضیاش 4 تومن بود. جاکفشیاش هم که من دیگه دقیق قیمتارو میدونستم خیلی ارزون تر از تو شهر بود
خواستین برین بگین که من شمارشو پیدا کنم بدم بهتون که یه وخ این همه راه میرین بسته نباشه.

لوازم برقی هم خیابون ایرانشهر . بورس لوازم برقیه . از طرف مجاهدین که بریم سمت چپ .سر کوچه پشت باغ یا باغ مظفر . لوازم خانگی خورشید . ظاهر مغازش کوچیکه ولی پشتش میره تا ته . فامیلمونن . یه سید میانسال هستن. خیلی خوبن خدایی.

اگه لوازم خیلی لوکس هم میخواین و از طرف اطلسی که بریم به سمت چهار راه پژوهش توی مجتمع خورشید و بعدش این دوتا مغازه نسبتا لوکس هستن .

(۴-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ صبح)'niloo_rg' نوشته است:  سلام دوستان
من مگنت های گیره ای می خوام واسه زدن عکس به یخجال
می دونید کجا می تونم تهیه کنم ؟

من دختر عموم یه سری داشت رنگی رنگی بود. خیلی به نظرم قشنگ نبود .اگه کاغد رو بذارن زیرمگنت ساده بهتر نیست؟
اگه میخوای بپرس مکجا خریده . البته اون بیشتر چیزاشو خارج یزد خرید
مگنت های دیگه هم پلاستیک فروشیا دارن.یا شایدم لوازم تخریریا

(۱۷-اسفند-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر)'mary56' نوشته است:  سلام به یزدی های عزیز . یه سوال؟ اگه میشه کمکم کنید.
من واسه جهیزیه ام دنبال فرشم که با فرش بهشت یزد(خیابان شهید رجایی) آشنا شدم؛ مدلاش که توو سایتش خیلی قشنگه حالا خواستم بدونم شماها خودتون از نزدیک دیدین مدلاشو؟به این زیباایی هست ؟

آدرس سایتشو بذار گلی.ببینیم دیدیم اینا رو یا نه . اگه شد هم میرم میبینم از نزدیک . شما یزد نیستی؟اینترنتی میخوای بخریش؟

(۸-بهمن-۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ عصر)'ulduz' نوشته است:  سلام نوعروس های گل یزدی
تو خود یزد مغازه هایی با این سبک مغازه و وسایل که تو تاپیک عکس وسایل تو ویترین مغازه های شهرمون هست، سراغ دارین؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

سلام . یه دونه مغازه هست . از طرف باغ ملی که بیایم تو طالقانی . اوایلش .
یکی هم هست که اصلا خداس /ف من عاشقشم . از این گیتارای بزرگ چینی گذاشته من عاشقشم . از طرف پهار راه پژوهش که بری به سمت نعل اسبی یه خیابون سمت راستت هست . این خیابون رو تقریبا باید تاته بری . سمت چپ خیابون یه مغازه هست خیلی چیزاش شیکه .
و البته گرون .
کلا قسمتای صفاییه قیمتا خیلی بالاتره

سلام دوستان من در مورد این مبل فروشیه که گفته بودم، خیلی قیمتاش خوبه و رفتم خرید کردم ازش و بگم که خیلی خیلی بد قول بود.

khorshidbazar.ir
هایپر مارکت اینترنتی مخصوص یزد
ارسال تقریبا رایگان!!
@Khorshidbazar

پیش فروش تلگرامی کیف با قیمت فوق العاده دریزد
@shabakei
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #205
سلام خانوما منم عروس یزد شدم و تصمیم گرفتم جهیزیمو از یزد تهیه کنم چون اگه بخوام جهیزیه رو از تهران بخرم باید یه هزینه حملم پرداخت کنم بنابراین از همون یزد بخرم راحت تره.میشه بازار تولیدی مبلمان و سرویس خواب رو معرفی کنید که کیفیت و قیمت مناسب باشه؟؟ اگه هم کانال تلگرامی از این تولیدی ها دارید لطف کنید برام ارسال کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #206
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ عصر)'maryami72' نوشته است:  سلام خانوما منم عروس یزد شدم و تصمیم گرفتم جهیزیمو از یزد تهیه کنم چون اگه بخوام جهیزیه رو از تهران بخرم باید یه هزینه حملم پرداخت کنم بنابراین از همون یزد بخرم راحت تره.میشه بازار تولیدی مبلمان و سرویس خواب رو معرفی کنید که کیفیت و قیمت مناسب باشه؟؟ اگه هم کانال تلگرامی از این تولیدی ها دارید لطف کنید برام ارسال کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم.
والا اینجا 90 درصد عروس ها سرویس چوبشون رو از تهران میرن میگیرن.حتی خیلی از تیکه های جهیزیرو.
یکیش خود من.
تفاوت قیمت خیلی بالاست.

نقل قول
 سپاس شده توسط fahimeh.1369
۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۵۱ صبح
ارسال: #207
(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ عصر)maryami72 نوشته است:  سلام خانوما منم عروس یزد شدم و تصمیم گرفتم جهیزیمو از یزد تهیه کنم چون اگه بخوام جهیزیه رو از تهران بخرم باید یه هزینه حملم پرداخت کنم بنابراین از همون یزد بخرم راحت تره.میشه بازار تولیدی مبلمان و سرویس خواب رو معرفی کنید که کیفیت و قیمت مناسب باشه؟؟ اگه هم کانال تلگرامی از این تولیدی ها دارید لطف کنید برام ارسال کنیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عزیزم من چون عجله داشتم از همینجا یزد گرفتم از یه تولیدی که سفارش دادم برام ساختن ولی اگه فرصت داشتم برام بهتر بود که بدم شوهرخاهرم از کرج و تهران برام بیاره. داداشم اینا سرویس بچشونو هم از اونجا سفارش دادن اومد. هزینه حمل داشت ولی خیلی بصرفه تر بود.

همسرم تمام دنیامه ...

دخترکوچولوم توی شکممه... خدایا خودت پشت و پناه دخترم باش ...
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #208
خانوما کانال تلگرام یا پیج اینستا مربوط به شهر یزد که برای جهیزیه باشه معرفی میکنید . پیشاپیش سپاسگزارم
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #209
بچه، یه سوال دارم، در مورد جهیزه نیست، ولی نتونستم تاپیکی براش پیدا کنم، اینجا می‌نویسم. من هیچ وقت یزد نرفتم و هیچ اطلاعاتی از شهرش ندارم. خانوم‌های یزدی میشه راهنمایی کنید برای خرید طلا (سنتی یزد که عیارش بیست به بالا هست) کجا بریم؟ اگه مغازه‌ی خاصی رو هم می‌شناسید که منصف باشن، ممنوم میشن توی خصوصی یا همینجا برام بنویسید. مرسییییی

((خدای عزیزم))همیشه هوامو داره
نقل قول
۱۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #210
سلام دوستان به تازگی یه گروهی تو تلگرام تشکیل دادیم که مختص خانومای یزدی هست. جوین شین که از تجرببات هم راحت تر مطلع شیم
https://t.me/joinchat/Dvw6CA0tQ6qlNQ1JgEi9yA

عزیزان با کلی گیفت عقد،عروسی،تولد،استند عدد،دکوراسیون منزل،کارای تزیینی شیک در خدمتتون هستم . خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
شماره تلگرام09216838491
کانال تلگرام gift_eshgh@
پیج اینستاگرام gift_eshgh
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام