• مهناز
  • مرضیه محمدی

خرید جهیزیه در یزد

۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ صبح توسط سمي.)
ارسال: #11
RE: خرید جهیزیه در یزد
(۲۷-آبان-۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ صبح)nm-91 نوشته است:  منم رنگی که واسه آشپزخونه انتخاب کردم نارنجی هست اما فعلاً مثل رنگهای دیگه که توی بازار هست سرویس کامل پلاستیک اون نیامده عزیزمBig Grin

عزیزم من آنهایی که نارنجی بود را خریدم و بقیه را استیل برداشتم.من پلاستیکی زیاد دوست ندارم
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #12
بچه ها من از این ظروف سرامیکی آبی رنگ که سوغات یزد هست خریدم واسه دم دستیم 6 نفره
اما متاسفانه بشقاب پلو خوریش و میوه ایش رو گیرم نیامده
کسی سایتی سراغ نداره که اینا رو بفروشن

((اللهم عجل لولیک الفرج))
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #13
عزیزم برو میبد همه جورش هست

خداوندا
پروردگار همه خوبیها و پاکیها
من,کیان کوچولومو عشقمو خودمو زندگیمونو
به خودت سپردم,خودت مواظبمون باش...Heart
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #14
من شهر دیگه ای هستم
اینا هم که خریدم تو شوهرمون نمایشگاه زده بودن
میخام اگه بشه بشقاب پلو و میوه رو اینترنتی بخرم
هست همچین سایتی؟؟

((اللهم عجل لولیک الفرج))
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ عصر توسط الی2.)
ارسال: #15
دوستان یزدی،لطف میکنی بگید جاهای تفریحی یزد و کجاها میرید؟
(جای دیگه نبود مجبور شدم اینجا سوالم بپرسم)اگه باید پاک کنم بهم بگید.
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #16
سلام دوست عزیز من از اردکان یزدم یزد جاهای دیدنیش پارک کوهستان -اتشکده-امامزاده سید جعفر اردکان خواستی چک چک (جای زیارتی زردتشتیان)-هریشت-مسجد خیلی قدیمی زردک ) بیا در خدمتیم
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #17
(۲۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ صبح)بوش نوشته است:  سلام دوست عزیز من از اردکان یزدم یزد جاهای دیدنیش پارک کوهستان -اتشکده-امامزاده سید جعفر اردکان خواستی چک چک (جای زیارتی زردتشتیان)-هریشت-مسجد خیلی قدیمی زردک ) بیا در خدمتیم

عزیزم ممنونم،راستش من بعضی از اقوام شوهرم اونجا ساکنن ولی خودشون هیج جای دیدنی یزد نرفتن،وقتی ما میریم اونجا فقط اگه رستوران یا باغ ما رو ببرن،تازه پارک کوهستان و باغ دولت آباد و آتشکده ما اونا رو بردیم.Wink
هریشت کجاست و چه جور جایی هستش؟
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #18
الی جون یزد که جایی نداره! اما تا دلت بخواد سفره خونه و رستوران و فست فود داره!:|
من هر وقت با دوستم میرم بیرون یه جای جدید رو امتحان می کنیم و بیشتر وقت ها میریم بیرون که خیک مبارک رو پر کنیم Big Grin

بچه ها کسی پایه قوری خریده؟! پایه قوری می خوام که شمع روشن می کنن و میذارن زیرشSmile اگه کسی خریده بهم بگه که چه قیمتی بوده و از کجا خریده!

یه اتفاق ِ خوب داره میوفته... عاشقتم خُدااااااا Angel
به لُطف ِ خُدا من هر روز به همسر ِ دلخواهم نزدیک تر میشم 3>
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva mad
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #19
(۲۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ عصر)الی2 نوشته است:  
(۲۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ صبح)بوش نوشته است:  سلام دوست عزیز من از اردکان یزدم یزد جاهای دیدنیش پارک کوهستان -اتشکده-امامزاده سید جعفر اردکان خواستی چک چک (جای زیارتی زردتشتیان)-هریشت-مسجد خیلی قدیمی زردک ) بیا در خدمتیم

عزیزم ممنونم،راستش من بعضی از اقوام شوهرم اونجا ساکنن ولی خودشون هیج جای دیدنی یزد نرفتن،وقتی ما میریم اونجا فقط اگه رستوران یا باغ ما رو ببرن،تازه پارک کوهستان و باغ دولت آباد و آتشکده ما اونا رو بردیم.Wink
هریشت کجاست و چه جور جایی هستش؟

سلام گلم هریشت هم شبیه چک چک اونم معبد زردشتیا هست ولی کوچکتر قدیمی تر . عزیزم یزد وشهرستانهای اطرافش روز عاشورا و اربعین نخل برداری میکنن که خیلی باصفاست
نقل قول
 سپاس شده توسط الی2
۲۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #20
(۲۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ عصر)دختر پـــاییز نوشته است:  الی جون یزد که جایی نداره! اما تا دلت بخواد سفره خونه و رستوران و فست فود داره!:|
من هر وقت با دوستم میرم بیرون یه جای جدید رو امتحان می کنیم و بیشتر وقت ها میریم بیرون که خیک مبارک رو پر کنیم Big Grin

بچه ها کسی پایه قوری خریده؟! پایه قوری می خوام که شمع روشن می کنن و میذارن زیرشSmile اگه کسی خریده بهم بگه که چه قیمتی بوده و از کجا خریده!

عزیزم رستوران کجاها میرید؟
من سزار،فروتن،مثلث،شعبه ترنج تهران که اسم اونجا یه چیز دیگه هست و یادم رفته،شبستان،خان دو حد و یکی دو تای دیگه رفتم که اسمشون یادم نیست رفتم تازه مه نور هم رفتم و شولی خوردم و خیلی چسبیدTongue،اگه جای بهتر سراغ داری بگو،چون زیاد میریم یزد.
نقل قول
 سپاس شده توسط shiva mad
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام