• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

خرید جهیزیه در گیلان

۱۳-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #21
RE: خرید جهیزیه در گیلان
(۱۲-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ صبح)fatmeh banooo نوشته است:  بچه ها شما برای خرید لوارم برقی آشپزخونه چیا می خرید؟؟؟؟
منظورم اینه که کدوم وسایل برقیا رو میخرید؟؟؟

عزیزم من تا حالا اینارو خریدم
سرخ کن - چرخ گوشت - آبمیوه گیری و مخلوط کن - تخم مرغ پز - قهوه ساز - همزن کاسه دار - سبزی خرد کن - آسیاب
البته ماکروویو مونده هنوز

هیچ کس از قلب شما به شما نزدیکتر و راستگوتر نیست ، بنابراین از کسانی که قلب پاک شما آنان را به خود نمی پذیرد ، دوری کنید.
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #22
من سرخ کن- پلوپز- چای ساز-غذاساز-ساندویچ ساز-بخارپز- هم زن-گوشت کوب برقی -سولاردوم هم که با وسایل بزرگم خریدم قهو ه ساز هم کادو گرفتم..
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #23
وای زودپز چند کارم یادم رفت
راستی همه رو از رشت خریدی؟
جمعا چقد خرج کردی تا حالا؟

هیچ کس از قلب شما به شما نزدیکتر و راستگوتر نیست ، بنابراین از کسانی که قلب پاک شما آنان را به خود نمی پذیرد ، دوری کنید.
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-دي-۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ صبح توسط saye 6525.)
ارسال: #24
عزیزم من از پارسال دارم خریدامو می کنم هنوز حساب نکردم ولی همینجوری الان کلی تو ذهنم حساب کردم نزدیک 30 تومن شده...

بیشترشو از رشت یه سری بانه کریستال و چینی یه سری خرده ریز رو از تهران خریدم
نقل قول
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #25
پس اکثر خریداتو کردی که 30 تومن شده
ایشالا مبارکت باشه و خوشبخت شی گلم

نقل قول
 سپاس شده توسط saye 6525
۱۳-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #26
آره عزیزم
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #27
بچه ها رو تختی فقط و فقط
صیقلان ابتدای مطهری اسم مغازش تاژ هستش جنس رو تختی هاش ترکه
اگه بدونید چقد زیباست.

خدایا بخاطر داده ها و نداده هایت شکر...... درایام ماه مبارک رمضان مارو ازدعای خیرتون بی نصیب نذارید. التماس دعا.....
نقل قول
 سپاس شده توسط 3peed
۱۶-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #28

تاپیکای گیلان ترکونده ها 3 (12)

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط pari_85
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ صبح توسط shamim joon.)
ارسال: #29
منم امرورزسرویس قاشق چنگال دیدم ۱۸نفره مارک بوستون با۲۵ سال ضمانت،فروشنده گفت قیمتش توتخفیف ۳۰درصد مى شه ۳۹۰ تومن تااخر دى هم تخفیف داره سرویس هاى چینى فوق العاده اى داشت که ۲میلیون اینا بود ولى واقعا وسایل شیک و تکى داشت ادرسش:خ تختى،وسایل آشپزخانه مهسان.

من عاشق مبل ال هستم توهمین خیابان تختى مبل سعید مبل ال صورتى چرک فوق العاده اى داشت قیمتش ۲۸۵۰بود خیلى نازبودولى فروشنده کلى استرس بهم واردکردهى مى گفت خریداتو بکن هفته دیگه همین مبل ۴تومنه!!!![

دوستا من فردا دارم مى رم گاز بگیرم شما کجارو تو رشت پیشنهادمى کنین؟گازمبله چون از رومیزى خوشم نمى آد،قیمتش هم تا۱تومن باشه چه مارکى پیشنهادمى کنین؟

صداى خنده خدارامى شنوى...
دعاهايت راشنيده
وبه آنچه محال مى پندارى مى خندد...
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #30
شمیم جون این مغازه از سمت خیابون شریعتی نزدیک تره یا از سمته چهارراه گلسار؟
گازتم برو از پشت خیابون مطهری بگیر اونجا قیمتاش خیلی خوبه ، نمیدونم به اونجا چی میگن ، از مطهری به سمت بازار بزرگ راه داره

نقل قول
 سپاس شده توسط shamim joon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام