• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

خرید جهیزیه در کرمان

۱-دي-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #41
RE: خرید جهیزیه در کرمان
شبنم جان اتفاقا منم از عالیمقام قیمت گرفته بودم. اما بعد پشیمون شدم در مورد ناب استیل. ترجیح دادم ورسا بگیرم. مرسی از آدرس.
بچه ها ساعت و تابلوی شیک کجا میتونم گیر بیارم؟ البته تابلو تو سبک های مدرن مد نظرمه.
یه سوال دیگه فرش ماشینیِ خوب با قیمت و طرح مناسب کجا میتونم پیدا کنم؟ من دنبال طرح های خلوتم اما هرجا رفتم اکثر طرحا ریز نقش و شلوغ بودن.

کاش به این تاپیکم بیشتر سر میزدین.
نقل قول
 سپاس شده توسط lili*malos
۲۶-بهمن-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #42
سلام .....بچه ها دنبال گاز سینجر میگردم کجا میتونم پیدا کنم؟
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #43
سلام بچه های سیرجانی مهیاشهر جای معتبر و باانصافی رو سراغ دارین که ساید کره ای و لباسشویی کره ای داشته باشه و ضمانت کنه کره ای هست موتور و بدنه و...HuhHuh

طریقت ما حرکت میان ایمان و کفر است.
گاه ایمان، گاه کفر
تا به کمال برسیم.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۴-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ صبح توسط بهاربارانی.)
ارسال: #44
ببخشید ساناز جون از همین درب دارا گرفتم خیلی خوبن .قیمت بانکه ها از 6 تومن تا9 تومن متغییره

[تصویر: خرید جهیزیه در کرمان]

[تصویر: خرید جهیزیه در کرمان]

اون گلدارارو برا مربا تو یخچالی گرفتم
نقل قول
۲-فروردين-۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-فروردين-۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ عصر توسط تمنا2.)
ارسال: #45
بچه ها من چند روز پیش از چابهار امدم قیمت وسایل برقی و سرویسای چینی و ارکوپال اونجا خیلی کمتر از کرمان هست البته وسایل بزرگ یخچال و گاز ولباسشویی هم همه خارجی و نسبت ب کرمان تفاوت قیمت 1تومنی داشتن اما بزرگا رو بخواید بیارید باید گمرکی بین راه بدین ولی کوچیکا رو میشه با ماشین شخصی اورد

تقریبا 14ساعت راه هست ولی ارزشش رو داره حتما اگه میتونین برید

خوب یا بد اگه اسون یا سخت ناامید نمیشم
نقل قول
 سپاس شده توسط lili*malos ، الهه ناز67
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #46
سلام دوستان ، خوبید ؟ این اولین پسته منه اینجا .
من چند روز پیش رفتم خیابان امام و خلاصه یه دور زدم ولی چند تا چیزش رو که قیمت کردم از فروشگاه مروارید تو خیابون بهمنیار گرون تر بود مثلا سطل پدالی چرخشی که من از مروارید 150 گرفتم نو خیابون امام 190 بود ، بقیه چیزاشم اکثرا گرون تر بود . پیشنهاد میکنم حتما یه سر مروارید بزنید .

نظرتون راجع به فروشگاه معلم چیه ؟ تازه یه غرفه محصولات بوش باز کرده من جاروبرقی 82425 گرفتم اونجا 860 تومن ، گرون گرفتم ؟! اگه نه میخوام برم ماشین ظرفشویی و لباسشوییمم بوش از همون فروشگاه معلم بردارم .
نقل قول
 سپاس شده توسط lili*malos
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ عصر توسط تمنا2.)
ارسال: #47
میشه عکس سطلت رو بذآری عزیزم من نمیدونم چجوریه

فروشگاه معلم هر غرفش شخصبه و قیمت دست خودشونه ولی قسمتی ک نمایندگی اسنوا بود من دوسال پیش وقتی خواستم یخچالم رو بخرم نسبت ب دوجای دیگه قیمت داشتم کمتر میداد

خوب یا بد اگه اسون یا سخت ناامید نمیشم
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #48
[تصویر: خرید جهیزیه در کرمان]سطلی که من گرفتم دقیقا اینه
نقل قول
 سپاس شده توسط تمنا2
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #49
مبارکتون باشه خانمی.فروشگاه معلم خیلی وقته نرفتم چندسال پیش فقط یه سرویس چینی برداشتیم .برقیاش خوبن ولی برا اقساط به فرهنگی ها خیلی میصرفه چون بقیه ضامن کارمند رسمی میخوان اگر قسطی برداری.در غغیر اینصرت مجبوری نقد باشه .
نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #50
بچه ها من رفتم مروارید خیلی خوب بود وسیله های قشنگی هم داشت منم خرید کردم ممنونم زهره جونNew1

به لطف خدای مهربون تاریخ عقدم به زودی مشخص میشه
عقد محضری:96.1.10
عروسی انشاالله:96.5.22
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام