• باغ vp
  • تقی زاده

خرید جهیزیه در کرمان

۲۲-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ صبح توسط بهاربارانی.)
ارسال: #21
RE: خرید جهیزیه در کرمان
سلام خانوم های گل .
بچه ها غیر از مدلای پیوتر برا سطل و جای دستمال .جنس جدید و شیک تری دیدید تو کرمان؟Hehe!
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #22
(۲۲-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ صبح)بهاربارانی نوشته است:  سلام خانوم های گل .
بچه ها غیر از مدلای پیوتر برا سطل و جای دستمال .جنس جدید و شیک تری دیدید تو کرمان؟Hehe!

عزیزم من چون خودم از این ست ها خوشم نمیاد، دنبالش نبودم. اما تو مغازه های خیابون امام زیاد بود به نظرم. مخصوصا مغازه آشپزخانه من مدلای زیادی داشت. البته من به جنسشون اصلا دقت نکردم. فقط تعدادش به چشمم اومد.
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #23
بچه ها مغازه هایی که ظروف فانتزی و رنگی رنگی داشته باشن جایی سراغ دارین؟ که جوون پسند باشن جنساشون؟
بیاین اینجا راهنمایی کنید دیگه، من تنها موندم Sad
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #24
واقعا؟؟ چقدر اختلاف قیمت. خیلی سخته اینجا بخوای خوب و خوشگل خرید کنی. اما چاره ای نیست. اگه از این سبدا هم دیدم بهت خبر میدم. مدلای دیگه دیدم اما رنگی رنگی نه
راستی مبل و اینا خریدی؟
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #25
سلام خانومای گل. ظرف های شیشه ای درب دار مدلا رنگی تو یه مغازه بهمنیار دیدم کنار مغازه مد نو تقریبا میشه لوازم اشپزخونه داره
نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #26
عزیزم بهمنیار قسمت یه طرفه اش؟ یا بعد از سه راه که دو طرفه میشه؟
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #27
(۲۲-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ صبح)بهاربارانی نوشته است:  سلام خانوم های گل .

عزیزم، گالری الماس، انتهای بهمنیار دیروز من رفتم. ست های سطل و جای دستمال داشت که جنسشون شبیه کنف بود، یه مدلم چوبی داشت. 3،4 مدل داشت. اگه دوست داشتی برو ببین.
۲۷-مهر-۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #28
:angel:بچه ها نخندین ها ...من برام سواله این قوطی خوشگلا رو بچه های سایت برا چی میخرن چی توشون میزارن مثل قدیما مامانامون هم دارن برا داردواست بقول کرمونیا ؟ تپش جان اون دکمه رنگی ها واسه تزیین کجاست و اون کاردچ بانمکه تیز هم هستش کارایی داره یا فقط تزیینیه

خوب یا بد اگه اسون یا سخت ناامید نمیشم
نقل قول
۲۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #29
(۲۴-مهر-۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ عصر)sanaz i نوشته است:  عزیزم بهمنیار قسمت یه طرفه اش؟ یا بعد از سه راه که دو طرفه میشه؟

عزیزم تقریبا روبه روی سه راه بهمنیار میفته
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz i
۲۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ صبح توسط sanaz i.)
ارسال: #30
(۲۷-مهر-۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ صبح)تمنا2 نوشته است:  Angelبچه ها نخندین ها ...من برام سواله این قوطی خوشگلا رو بچه های سایت برا چی میخرن چی توشون میزارن مثل قدیما مامانامون هم دارن برا داردواست بقول کرمونیا ؟ تپش جان اون دکمه رنگی ها واسه تزیین کجاست و اون کاردچ بانمکه تیز هم هستش کارایی داره یا فقط تزیینیه

تمنا جان واسه انواع چای و دمنوش ها میشه استفاده کرد. البته به نظرم اگه شسته بشن احتمال زنگ زدن هم دارند. واسه قوطی لوازم خیاطی و خرده ریزم میشه استفاده کرد. اما با این وجود جنبه تزیینیش بیشتر از کاربردش هست.
اون دکمه ها هم زیر لیوانی هستن عزیزم. این کاردا تیزم هستن اما باید مواظب باشی چون سرامیکین اگه زمین بخوره احتمال شکستن و اینا داره.
نقل قول
 سپاس شده توسط تمنا2
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام