• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

خرید جهیزیه در کرمان

۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #11
RE: خرید جهیزیه در کرمان
(۲۴-مرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ صبح)فرناز67 نوشته است:  مژده جون این همون فروشگاهه که من معرفی کردم به رویا فکر کنم، خودم چشم سرویس های طرح پالم لومینارک رو گرفته، هنوز نشده برم بخرم هیییییییییییییی

آره عزیرم من دقیق گفتم بچه ها گیج نشن. منم از طرحاش خوشم اومد قشنگن. کلا با انصاف هست نسبت به دیگران. البته یکی از دوستام از مغازه ای توی خیابون شهاب می گفت که کریستالای شیک با قیمت مناسب داره کسی آدرسشو می دونه؟

New2
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #12
سلام دوستان میدونین کجا میتونم ست جاکلینکس و سطل زباله برا پذیرایی پیوتر میخوام کجا میتونم گیر بیارم؟
آخه هرجا گشتم سیلور روشن بود من یکم تیره دوس دارم

*حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر*
*و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد*

خدایا فقط تورو دارم کمکم کن
عقد:1391
عروسی:1394 انشاءالله.لطفا برای براورده شدن ارزوم و ارزوتون یک صلوات
نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #13
(۲۶-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ صبح)VOROOJACK نوشته است:  سلام دوستان میدونین کجا میتونم ست جاکلینکس و سطل زباله برا پذیرایی پیوتر میخوام کجا میتونم گیر بیارم؟
آخه هرجا گشتم سیلور روشن بود من یکم تیره دوس دارم

من بازار قدیم (ارگ) رفتم زیاد دیدم

New2
نقل قول
 سپاس شده توسط VOROOJACK ، Shavili
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #14
سلام دوستان
یک سوال درمورد جهیزیه ی کرمانی ها داشتم. می خواستم بدونم رسم کرمانی ها چه جوریه برای جهیزیه؟ چه وسایلی دختر می خره و چه وسایلی پسر ؟
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #15
بختاش جون کرمانی ها معمولا مرسومه که فقط صوتی تصویری و نهایتا کولر را داماد بیاره، و بقیه وسایل رو خانواده عروس تهیه می کنند،
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #16
کرمان رسم دوتا قالی داماد دوتا هم عروس ک الان اینهمه قالی فکر کنم با خونه های اپارتمانی کسی نمیبره یک ست رختخواب برا داماد بوده قدیم ک الان معمولا تشک طبی سرویس خواب رو میخرن و تی وی و میز تی وی

خوب یا بد اگه اسون یا سخت ناامید نمیشم
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #17
مرسی بچه ها از راهنماییتون
نقل قول
۷-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #18
سلام، کسی میدونه ماشین ظرفشویی مجیک کجا میشه پیدا کرد؟
اگه آدرس مغازه های لوازم خانگی رو هم بذارید خیلی خوب میشه
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #19
سلام.
لوازم برقی با قیمت مناسب کجا میشه خرید؟
ممنون

خدایا شکرت
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #20
به من که کسی جواب نداد، خودم جواب میدم، نبش چهارراه طالقانی فروشگاه لوازم خونگی واسه آقای کاویانی، ایشون ماشین ظرفشویی مجیک داشتن.
خیلی هم خوش برخورد و با حوصله هستن. من تمام لوازم مورد نیازم (یخچال، گاز، ماشین ظرفشویی، جارو برقی، همزن، اتو، مخلوط کن و ماکروفر)رو همین جا سفارش دادم. هنوز تحویل نگرفتم، بعدا میام از نظر قیمت و اینا هم مینویسم.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarina2014
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام