• مهناز
  • مرضیه محمدی

خرید جهیزیه در مازندران

۱۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #951
RE: خرید جهیزیه در مازندران
سلام
اینجا کسی هست که بدونه تو قایمشهر کجا سرویس کریستال بوهمیا آنجلیکا رو دارن؟
آنجلیکا ساخت چین رو میخام قیمت مناسب بده
نقل قول
۱۰-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #952
سلام دوستان کسی میدونه اتو فیلیپس مدلای 4880، 4870 یا4860رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ من بابلسرم. خیلی ممنون
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آذر-۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ عصر توسط عادله خانم.)
ارسال: #953
بچه ها جونم تو بابل یا بابلسر نمایندگی فلر کجاست ؟ حدمات پس از فروشش . من پلوپزم قابلمش خراب شده ایا میتونم یکی دیگه بخرم؟

خانوم خوشگلا تو بابل یا بابلسر جایی فرش اینگیلیش هوم میفروشن؟
کسی میدونه بزرگترین ابعادش چقدیه؟

تورا عفو میکنم که انگونه که من میخواستم نبودی
تورا عفو و ازاد میکنم...Heart
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۲-آذر-۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ صبح توسط ~*tiyam*~.)
ارسال: #954
سلام خانم ها من از محمودابادم
خواستم بگم اصلا از مارک یونیک برای جهازتون نگیرین
یک ماه نشده جای ادویه ی زنگ زد
جا برنجی پیمانه دارش برنج ته ظرف جمع میشه دردسره
چاقوی کوچیک از ست چاقوش شکست پنج تیکه شد بقیه تیکه هاشم داره زنگ میزنه حیف پول که بالای یونیک بدیم مثلا اصل بوده

هیچ وقت فکر نمیکردم یه اتفاق اینقدر تاثیر گذار باشه
شکرت خدا هر چه از دوست رسد نیکوستNew1
اینستا:tiyamazad
نقل قول
 سپاس شده توسط Adeleh Tsh ، s@m@neh
۳۰-آذر-۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #955
[quote='عادله خانم' pid='7187374' dateline='1481302137']
بچه ها جونم تو بابل یا بابلسر نمایندگی فلر کجاست ؟ حدمات پس از فروشش . من پلوپزم قابلمش خراب شده ایا میتونم یکی دیگه بخرم؟
سلام دوست عزیز
این شماره یه مغازس تو بابلسر نمایندگی پس از فروش فلره. اگه اشتباه نکنم اسم مغازه ((جنرال)) هست. اینم شمارش35257799 -09124900444
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #956
(۲۶-تير-۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ صبح)بهار خانوم نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ عصر)mahsaan_jon نوشته است:  مرسی بهار خانوم.
نمایندگی دلونگی فلر رو اگه میدونید ادرس میخام

نه عزیزم نمیدونم
کرکماز و ولی فروشگاه مورفی ریچاردز خیابون شریعتی هم دیدم

دوست عزیز تا جای ممکن از مورفی ریچاردز خرید نکن.... ما که هر چی برقی مثل توستر و ماکروفر و و... خریدیم، یکسره تعمیرگاهه.... جنساش لااقل اونهایی که ما ازش خریدیم، همش معیوب بود...
ولی اون فروشگاه سر نبش پاساژ مولانا که قبلا اسمش کادویی حامی بود، وسایلش خوبه. ازش خرید نکردم شخصا ولی دوستانی که خرید کردن راضی بودن. چهل ساله کارش همینه...

من هم هدیه ای از خدا در جانم دارم. حالا دو قلب دارم اما هر کدام را که بدهم، جانم می رود. خدایا خودت مواظب دترم باش...
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #957
سلام دوستان با عرض شرمندگی واقعا نمیدونستم کجا این سوالمو بپرسم Sad شما میدونید تو مازندران کجا برا خرید سیسمونی مناسبتره؟؟ یعنی مرکز خرید مخصوص سیسمونی هست یا باید دونه دونه از مغازه های مختلف خرید؟
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #958
سلام خانم های ساروی. کسی می دونه تو ساری کجا لوازم برقی مارک های خوب با قیمت مناسب می فروشند ؟؟
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #959
من تمام ساری و قایمشهر و بابل رو برای خرید لوازم برقی گشتم و بیشتر ساری.ساری اگه بخای لوازم برقی مارک بوش یا الجی و سامسونگ بخری فقط چندجا دارن.یکیش روبری بیمارستان امام که نمایندگی هست و همه چی داره.یکیش بلوار طالقانی تو مسیر سمت شهدا چندتا مغازه داره با روبروی قارن داخل انقلاب مغازه رضوانی که نشون نمیده ولی همه چی داره.بعد پاساژ توحید تو قارن اخر مغازه سمت راست هم هست.بقیه جاها مثل راهبند, روبرو شهبند ,تو بازار روز ,تو خیابون جمهوری ,تو بلوار ازادی یا خیابان 18دی اینا هم دارن ولی نه همه مارک ها رو مخصوصا بوش ندارن بیشتر دلمونتی دارن.تو 18دی فقط بعضی مغازه ها پاناسونیک و یکم ال جی و براون دارن که البته قیمتاشون واقعیه.اصلا اگه از قیمت وسیله ای اطلاع نداری از فروشگاه های راهبند مخصوصا نخر که دوبرابر من همه ی این مغازه ها رو قیمت کردم و با دیجی کالا و اینجور سایتا مقایسه کردم
نقل قول
۲۱-بهمن-۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #960
(۱۹-آذر-۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ عصر)'عادله خانم' نوشته است:  بچه ها جونم تو بابل یا بابلسر نمایندگی فلر کجاست ؟ حدمات پس از فروشش . من پلوپزم قابلمش خراب شده ایا میتونم یکی دیگه بخرم؟

خانوم خوشگلا تو بابل یا بابلسر جایی فرش اینگیلیش هوم میفروشن؟
کسی میدونه بزرگترین ابعادش چقدیه؟
سلام عزیزم مجتمع پرشیا روبروی دریاکنار طبقه دوم فروشگاه دیزاین ی سری از این قالیچه های ترک آورده فکر کنم از پادریهای ریز تا قالیچه های 6متریشو داره.ی فرش فروشی هم نزدیک میدون سوم هست فرشهای ترک قشنگی داره دوست داشتی ی سر بزن.

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام