• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

خرید جهیزیه در مازندران

۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #41
RE: خرید جهیزیه در مازندران
(۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ عصر)azade229 نوشته است:  سوریاس جان رفتی برا منم بخرSad

چشم عزیزم ولی مشخص نیست کی برما گفتم اول آدرسشو داشته باشم بعد هر وقتی که مسیرم اونجا بود برم.ولی هر موقعی که بود خبرت میکنم گلم عروسی من آخر تابستون ایشالا حالا تو اون موقع شد که برم حتما حتما بهت میگمBig GrinNew1New1

خدایا شکرت
راضیم به رضای تو
خدایا بهترین ها رو برای همه رقم بزن
نقل قول
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #42
(۱۷-فروردين-۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ عصر)jacob نوشته است:  منم فردا میرم ایکیا آمل

عزیز شمارشو حتما بگیر لاگه میشه سوال کن ببین برای شهرستانهای دیگه هم میفرسته

خدایا شکرت
راضیم به رضای تو
نقل قول
 سپاس شده توسط jacob
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #43
باشه رفتم حتما میگم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #44
سلام بچه ها..امل خیلی تنوع جنسای ایکیاش کمه اون چیزایی که بچه های تهران میذارنو بیشترش اینجا نیست من که اخرین بار رفته بودم نداشت مغازش خیلی کوچیکه..

منم به یاری خدا جونم میشم عروس شهریور..بگو ایشالاRolleyes
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #45
بچه ها من سرویس پارچه ای آشپزخونه میخام که شیک و در عین حال گوگولی باشه شما جایی تو ساری میشناسین چیزای خوشکل داشته باشه بابل هم باشه بد نیست اگه معرفی کنید

خدایا شکرت
راضیم به رضای تو
نقل قول
۱۸-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۳ ۰۶:۳۲ عصر توسط jacob.)
ارسال: #46
سلام دوستان من رفتم امروز ایکیا آمل . تنوع کم داشت ولی گفت تا 10 روز دیگه جنس جدید میاره من زیر بشقابی ، گلدون ، ابزار دافتی ، ازش خریدم

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ آقاهه می گفت امروز چند نفر دیگه هم اومدن سوال پرسیدن اخه من برای بچه های ساری و قایم شهر پرسیدم که ارسال می کنن گفت نه گمونم دوستای دیگه هم امروز رفتن

سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط fati69
۱۹-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ عصر
ارسال: #47
jocob جان اتفاقا دیروز منم تو مسیرم بود یه سر زدم پرسیدم ارسال به شهرستانو میگفت جریان چیه چند نفر پرسیدنBig Grin من سطل و گلدون سالونگ با جادستمال خواستم نداشت...

منم به یاری خدا جونم میشم عروس شهریور..بگو ایشالاRolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط jacob ، fati69
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-فروردين-۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ صبح توسط nooshi151.)
ارسال: #48
سلام نو عروس های مازندرانی
بچه ها تو ساری چند سالی هست مغازه ایکیا داره ولی با این نام نیست مغازه بزرگی نیست همه چیم نداره البته من یه 7-8 ماهی میشه نرفتم
آدرس: خیابان فرهنگ - روبه روی استادیوم ورزشی سید رسول حسینی - مجتمع تجاری شهر همون پاساژی که نمایندگی WMF هست - طبقه همکف سمت راست

سوریاس جان فکر کنم می دونم چه جور زیر بشقابی می خوای من خریدم. روبه روی خانه آشپزخانه نمایندگی ناخمن زیر بشقابی mapco داشت دونه ایی 9 تومن که من همونو از بابل مغازه کریستال خریدم 7500 تومان خیلی نازه و شیک
[تصویر: خرید جهیزیه در مازندران ]

[تصویر: خرید جهیزیه در مازندران ]

عروس 25 دی ماه شدم
24 و 27 ام آقا داماد امتحان ترم داره Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط azade229 ، شیلا نوعروس ، fati69 ، nasibe_603
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #49
سوریاس جان فکر کنم می دونم چه جور زیر بشقابی می خوای من خریدم. روبه روی خانه آشپزخانه نمایندگی ناخمن زیر بشقابی mapco داشت دونه ایی 9 تومن که من همونو از بابل مغازه کریستال خریدم 7500 تومان خیلی نازه و شیک

آرهههههههههههههههه فدات شم عزیزم دقیقا همینه من از همین جنس میخام
نمایندگی ناخمن رفتم چند دفعه ولی ندیدم شایدم توجه نکردم
میشه آدرس بابل دقیق بگی بهم آخه اونجا آشنا زیاد دارم میتونن برام تهیه کنن بفرستن
اصلا شادم کردی گلمBig Grin

خدایا شکرت
راضیم به رضای تو
نقل قول
 سپاس شده توسط nooshi151
۲۳-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #50
خواهش می کنم عزیزم آدرسم دقیق ... بابلی ها خودشون بلدن ... بابلی ها رو دست کم گرفتی Wink Tongue

عروس 25 دی ماه شدم
24 و 27 ام آقا داماد امتحان ترم داره Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط سوریاس ، بهار خانوم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام