• لوستر
  • جوهرات نوبل

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #61
RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
مرسی آیدا جون حتی اگه مادرم معلم باشه ولی خودش نباشه آزاد حساب میشه؟

فقط من...
فقط تو...
Heart
عروسی من و میثم پنجمین سالگرد عقدمون
نقل قول
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ عصر
ارسال: #62
باید کارت منزلت مامانتو برداری و شناسنامت که اسم مامانت توش باشه.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #63
اسم من طناز عزیزم (:
والا ما حتی گفتیم کارتش رو بیاریم گفت نه خودش باشه البته گفتیم دخترخاله مامان معلمه
حالا شما به همون شماره زنگ بزن شاید چون شما دخترشون هستید ایشالله برای شما اوکی باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
  • گروه ژ
  • آرته
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #64
نه من مامانم معلمه. اینجوری زیاد رفتم. کارت منزلتشو بر می دارم. با شناسنامم که اسم مامانم توشه. میرم راحت میگیرم

نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #65
مرسی دوستای گلم
اونقد همه از دریای چابهار گفتن که دلم داره پر پر میزنه همسرم همیشه میگفت حالا میگه چون دوستات گفتن باور کردی خخخخخخخخخ
یعنی الان از گرما منفجر میشیم اگه بریم؟؟؟Big Grin
البته اگه برم 26-27 اردیبهشت میخوام برم

فقط من...
فقط تو...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #66
دوستان دیگه کسی نبودکمک کنه خرید کرده باشه از چابهار

می توانم تو را " مال خودم " صدا کنم ؟
آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #67
ساریتا جان من چند روز پیش زاهدان بودم قیمتاش خوب بود یه جا آشنا داشتیم سشوار و اپیلیدی و موزر ازش برداشتیم خیلی مناسب باهامون حساب کرد میخواستم چند روزی بمونم وسیله خونه هم ببینم همسرم کار داشت برگشتیم ولی یکم ظرف و ظروف قیمت کردم بد نبود ولی چون قیافم شهرستانی بود بالا میگفتن اونجاها حتما باید با یه آشنا بری من که شماره همون آقایی که ازش وسیله خریدم رو گرفتم قراره برامون چند تا وسیله دیگه بفرسته البته اون فقط برقی کار میکنه

فقط من...
فقط تو...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik ، ساریتا
۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ عصر توسط ساریتا.)
ارسال: #68
مرسی زهرا جون منم بیشترواسه برقیامیخوام برم ولیمیترسم استوک. باشه اصلا چجوری تشخیص بدیم جنس استوک

طنازجون توام که رفتی بیا بگو از بازاراش و وسایل برقی وقیمتاش گلم

می توانم تو را " مال خودم " صدا کنم ؟
آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #69
وقتی بری میفهمی. استوک داد میزنه. نو هم داد میزنه. بابا داری سخت میگیری. استوک در ضمن به معنای فرورفتگی روی بدنه ایناست. نو هستن کامل اما تو کارخونه به دلیل ضربه روی در یا جای دیگه که قابل مشاهده هست از رده خارج میکنن.
دست دوم که دیگه جریانش معلومه.

نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا
۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر توسط zohre.m.)
ارسال: #70
ساریتا جان من شهریور 91 رفتم سشوار بخرم همه جا زیر 35 نمگیفتن همسرم اومد رفتیم پیش همون آقایی که باهاش آشنا بود دو تا مسافرتی فیلیپس برای خودمو خواهرم برداشتیم دوتاش 25 تومن. خیلی خوب کار میکنه خواهرم چون بچه ش بدقلقه باید تا صبح سشوارشون روشن باشه یعنی 24 ساعته خخخخخخخخ 4 ماه تمام شب و روز روشن بود آخرش به گفته خودش مو از پشتش رفته بود داخلش موتورش خراب شد این دفعه که رفتم پیشش به مارکش حساسیت خرج دادم گفت همه اینا تقلبی هستن تو به حرف من گوش کن اینو بخر ضرر نمیکنی که سشوار سایونا بود فک کنم 95 بود 65 حساب کرد خودش گفت مارکاشون الکیه همشون چینی هستن ولی این دو مدل خوبن من ضمانت میکنم منم به حرفش گوش کردم خودش گفت هر وسیله صوتی تصویری و برقی خواستین زنگ بزنین براتون بفرستم که قرار شد برام یک اپیلیدی دیگه به انتخاب خودش بفرسته
اگه خواستی بری زاهدان بهم بگو تا آدرس و تلفنشو بهت بدم یه آقای جوون بلوچه خیلی باانصافه

فقط من...
فقط تو...
Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام