• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #41
RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
نازی جون محصالات بکو و دوو اونجا هست؟
مثلا ساید دوو و ظرفشویی بکو میخوام؟قیمتاشونو داری؟

خدایا...بالاتر از بهشت داری؟برای زیر پای مادرم میخواهم.Heart
.
.
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #42
نازی جون خیلی شرمنده ولی الان من باید برم بیرون واقعا ببخشید دلم می خواست کلی ازت راهنمایی بگیرم ولی الان یه کاری پیش اومد ):
بازم خیلیییییییییییی خیلییییییییییییی ممنون از محبتت و کمکت
تو رو خدا اگه بازم نکته ای چیزی یادت اومد بهم بگی لطف می کنی *:
یه دنیا ممنون عزیزم *:
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ صبح توسط زیر هشت.)
ارسال: #43
honey یه زحمتی دارم برات عزیزم

هر مغازه ای رفتی ادرس و شماره تلفن بگیری

خدایا...بالاتر از بهشت داری؟برای زیر پای مادرم میخواهم.Heart
.
.
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #44

(۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ عصر)honey k1 نوشته است:  بچه ها چابهار خیلی بزرگه؟ می شه 1 روزه همه جاش رو گشت و خرید کرد؟
یعنی مثلا صبح برسی و شب برگردی!

عزیزم حداقل 2-3 روز باید باشی..بعد گلم خانه معلمش خیلی خوبه قیمتاش خوبه..اگه کسی ار اشنایان معلم کارتش ببر اونجا جا بگیرن اگه جا باشه قیمتش خوبه قیمت وکیفت غذاش خوبه
تلفن خانه معلم ادرس دقیق بپرسی...05453331586

(۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ صبح)زیر هشت نوشته است:  نازی جون محصالات بکو و دوو اونجا هست؟
مثلا ساید دوو و ظرفشویی بکو میخوام؟قیمتاشونو داری؟

اره ساید ظرفشوی لباسشوی داشت.من فقط ظرفشویی قیمت کردم بکو 1500 بود دوو هم 1500 بود ظرفشویش

(۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ صبح)honey k1 نوشته است:  آره عزیزم من از تهران می رم
قربونت مرسی ایشالله، دعا کن همه چیمو بگیرم که دیگه دغدغه ای نداشته باشم
ایشالله شما هم از وسائلت به خوشی و سلامتی استفاده کنی
حالا الان مامان رفت واسه بلیط، هتل هم قرار شد بریم اونجا هم از خود فرودگاه بپرسیم هم از مغازه دارها و ... البته من شماره هاشونو هم برداشتم
راستش یه مقدار استرس دارم آخه تا حالا واسه خرید جایی خارج از اینجا نرفتم
راستی یه سوال، اینی که می گن هر 80 دلار یه شناسنامه قضیه اش چیه؟

هانی اگه ار تهران میری فکنم بانه برات قیمتاش به صرفتر ار چابهار باشه..چابهار مگه بدون گارنتی بخری وساسل بزرگت که برات مناسب در بیاد..

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1 ، زیر هشت
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ عصر توسط satinik.)
ارسال: #45
وای دخترا دیگه نمیبره باربری. من گفتم اینجا براتون. به شدت جریمه میشن. من ساید رو مجبور شدم قاچاقی فقط واسه یه ساید 500 تومن بدم با اتوبوس اوردن.
اصلا دیگه امکان نداره باربری با باره بقیه ببره. من و همسرم کلی رفتیم گشتیم. تازه برادرم خیر سرش اونجا اشنا داشت.
دارم میگم اگه رفتی خرید باید خودت یه کامیون اجاره کنی. برای تهرانی ها اصلا اصلا نمیارزه. چون بیشتر جنس های ارایشی و پوشاکش به خصوص از خود تهران بیشتره . و من هم گفتم دیگه بازاری ها میگن باید برن جنس ها رو تحویل تهران بدن. فکر کنم دیگه خود سپاه پخش میکنه کالا هارو تو سطح کشور.
دیگه اینکه شناسنامه ای هم باشه دیگه نیست. قبلا کارت سبز خرید میدادن اما دیگه از دوره ی احمدی نژاد به بعد دیگه نمیدن.
مثل ما نشین شر میشه واستون. اگه خرید بزرگ کالا دارین برین چابهار. که دیگه یراست کامیون بگیرین به عنوان اسباب منزل. بابا اگه کالاتونو بگیرن هم خودتون مالتون رو از دست میدین. هم جریمه نقدی زیاد باید بدین

و از همه مهمتر کرایه کامیون ها الان به شدت رفته بالا. تا تهران کلی را هست یک میلیون میشه اوردنش. اصلا نمیصرفه برای تهرانی ها. بابا برن به طرف کرمانشاه و بانه که بهتره.
من یه بار هم گفتم برای استان های نزدیک سیستان و بلوچستان می صرفه برن . منی که شیراز بودم 500 واسه یه ساید دادم که تازه با اتوبوس اوردن. خوابوندن کف اتوبوس. اگه وسط راه میگرفتنمون. هم یخچالو میخوابوندن. هم 6 میلیون جریمه میشدیم . الان من خودم فهمیدم گناوه و نخل تقی هم این قیمت ساید گیرم میومد هزینش تا شیراز میشد 50 تومن. حالا درست جنس اصل گیرم اومد. اما تازه من پول هتل اینا هم ندادم. خونه براردم بودم. یکم بابا فکر کنید پرس و جو کنید بعد برید سراغ بلیط هواپیما.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1 ، زیر هشت
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #46
بچه ها بلیط نبود رفت واسه هفته بعد
حقیقتش بلیط هواپیما برای ما تخفیف داره خیلی مناسب در میاد واسه اینه که من چابهار راحتتره برام تا بانه که باید زمینی بریم
و اگر اینکه خرید همه چی برام خیلی مناسب دربیاد نهایتا یخچال و لباسشویی رو از همین جا می گیرم ولی بقیه چیزا رو فکر کنم بتونم با هواپیما بیارم
نازگل جون مرسی عزیزم یکی از دوستای مامان معلمه اگه اینطوری بشه که عالیه خیلیییییی ممنون *:
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #47
سلام عزیزم بازم میگم یک سری تحقیقات کامل تر بکن بعد برو که برات درد سر نشه ما عید بود که ازاد بود الان باز سخت گیری دارن اما عزیزم با هواپیما که فکر نکنم بزارن اینقدر وسایل بیاری من عمه ام خونه اش چابهاره هر سری که میاد یک چیز کوچیک فقط با خودش میاره میگه اخه تو هواپیما نمیزارن

آشنایی: از بچگی مال هم بودیم Lub
عقد:1391/06/09
عروسی:انشالله 1394/06/19
خداجونـــــــــــم مرسی بالاخره داره همه چیز به بهترین نحو درست میشه......یعنـــــــــــــی عاشقــــــــــــــتم...........
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1 ، satinik
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #48
نازی جون فردا زنگ می زنم می پرسم چند کیلو می شه بدیم تو بار، چون 3 نفریم و اونا هیچ باری ندارن فقط واسه من میان خوبه واسم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi68
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #49
عزیزم اگر گارانتی برات مهم نیست به صرفه تر اما اگر گارانتی دار بخوای که چیز زیادی فرقش نیست بعد برای وسایل بزرگ هم سوال کن ببین میزارن که بیاری....ببین اگر پول بلیط کمه وهزینه بار هم نگیرن برای خورده ریزهاتم تقریبا خوب در میاد

آشنایی: از بچگی مال هم بودیم Lub
عقد:1391/06/09
عروسی:انشالله 1394/06/19
خداجونـــــــــــم مرسی بالاخره داره همه چیز به بهترین نحو درست میشه......یعنـــــــــــــی عاشقــــــــــــــتم...........
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #50
نه زیاد گارانتی برام مهم نیست
یخچال مامان اینا رو با گارانتی اومد خونه یه دست بهش زد و رفت 2 سال پیش 100 تومن گرفت تازه اسمش گارانتیه
تو ایران گارانتی معنی خاصی نداره به جز افزایش قیمت
اگه وسائل بزرگ رو نشه آورد مشکلی نیست همون خرده ها رو هم کلی پولش می شه هر چی کمتر بشه بهتر، تو زندگی اینقدر چاله های ریز درشت پیدا می شه حداقل با همین ها می تونم اول زندگی یه کمکی به خودم و همسرم کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi68
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام