• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #31
RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
نازگل جون شرمنده خانومی دیر جواب دادم
ما میخواستیم شهر خودمون تی وی 32 رو 1300 بگیریم اما اینجا تی وی 40 اینچ رو یک وسیصد گرفتیم وتقریبا 500تومن اختلاف قیمت بود البته منم چند سال پیش وسیله های بیشتری از اونجا خریدم اما هنوز استفاده اش نکردم وعملا گارانتیش به کارم نیومده البته اونجا سرویس قابلمه های استیل وچدن وسرامیک هم خیلی ارزون تر بود وهمین طور پتو وسرویس های لومینارک، زن عموم یک سرویس ارکوپال لومینارک 48پارچه فرانسوی رو 280گرفت البته اونجا بلورهای که مال امارات هم بود خیلی ارزون بود اما بلورهای ترکیه خیلی گرون تر بود که اونم به خاط مسافتش با ترکیه استBig Grin

آشنایی: از بچگی مال هم بودیم Lub
عقد:1391/06/09
عروسی:انشالله 1394/06/19
خداجونـــــــــــم مرسی بالاخره داره همه چیز به بهترین نحو درست میشه......یعنـــــــــــــی عاشقــــــــــــــتم...........
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik ، nazgol22
۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #32
بچه ها چابهار خیلی بزرگه؟ می شه 1 روزه همه جاش رو گشت و خرید کرد؟
یعنی مثلا صبح برسی و شب برگردی!
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi68
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #33
سلام عزیزم خود چابهار که خیلی بزرگ نیست عزیزم منطقه ازاده که خیلی مجتمع داره ویک روزه نمیشه گشت اگر درمورد مجتمع ها بخوای میتونم راهنماییت کنم

خداجونـــــــــــم مرسی بالاخره داره همه چیز به بهترین نحو درست میشه......یعنـــــــــــــی عاشقــــــــــــــتم...........
نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ صبح
ارسال: #34
سلام نازی جان
بله اگه لطف کنی ممنون می شم
من با هوایی میتونم برم! از اونجا فکر کنم تاکسی اینا باید داشته باشه واسه داخل شهر دیگه!؟
کجا باید برم؟ چطوری؟
اگه بخوام یه شب بمونم هتل داره؟ شبی چند می شه؟
ببخشیدااااا خیلی سوال می پرسم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi68
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ صبح توسط nazi68.)
ارسال: #35
سلام عزیزم فرودگاه چابهار توی خود چابهار نیست توی شهر کنارک که فاصله اش 45 دقیقه با منطقه ازاده.... هتل هم هتل لیپار توی خود منطقه ازاد هست که من اطلاعی از قیمتش ندارم اما فکر میکنم باید جای تقریبا گرونی باشه وهتل لاله هم هست شما میتونید به صورت اینترنتی هم جا رزرو کنی عزیزم ....واز قیمتاش بپرسی توی سایتش تلفنش هم هست.
اما مجتمع ها .... فردوس قیمتاش مناسبه برای وسایل اشپزخونه
ابریشم خیلی گرونه وبه نظرم اصلا نری بهتره البته وسایلش شیکه
صالحیار برای لباس خوبه
تیس هم قیمتاش مناسبه ومجتمع بزرگی هست
پردیس وصدف هم خوبن پردیس هم کیف وکفش ولباس مناسب داره
البته برای وسایل خونه تیس وفردوس بهتره
در کل عزیزم حتما توی شهرت قیمت چیزایی که میخوای بخری رو بپرس که قیمتا دستت باشه
برای صوتی وتصویری هم توی مجتمع پردیس مغازه ای با نام مکران از همه ارزونتر بود ما دیگه همه جا پرسیده بودیم
بعد مارکای توی شهر های خودمون کمتر گیر میاد بیشتر مارکای خارجی تقریبا نام نا اشنا اونجا بیشتره.... به نظرم خرید ماکروفر توستر وارکوپال وسایل استیل وکریستا های مارک امارات مناسب تره
امیدوارم اطلاعاتم به درد بخوره اگر بازم سوال داشتی بپرس عزیزم
راستی یک چیزی که یادم اومد الان اونجا دیگه شرجیش خیلی بالائه اگر فقط برای خرید میری ونمیخوای زیاد بمونی خوبه چون توی مجتمع هاش میری که خنکه وداخل شهر زیاد کاری نداری وعزیزم برای ظرفیت بارش حتما سوال کن که بعدا برات دردسر نشه

هتل های چابهار
عزیزم این لینک هتل های چابهاره میتونی در مورد هزینه اش وجاشون از شون تلفنی بپرسی

نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1 ، مامان مهین
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #36
نازی جون خیلییی خیلییی ممنون از کمکت
حقیقتش من با مامان و برادرم می خوایم اگه خدا بخواد و بلیط باشه فردا صبح بریم و پس فردا برگردیم
به هتل سپیده و هتل لاله زنگ زدم قیمت کردم ولی بقیه هتلها که تو سایتها زده جواب نمی دن، لاله خیلی گرونتر از سپیده قیمت داد
فقط یه چیز دیگه! برای برقیای بزرگ مثل یخچال و لباسشویی چی؟ چطوره؟ بعد برای آوردنشون چی؟ مثل بانه که بچه ها می گن خود مغازه دار تهران تحویل می ده، هست؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nazi68
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ صبح توسط nazi68.)
ارسال: #37
خواهش میکنم عزیزم.....امیدوارم بهترین خریداتو از اینجا انجام بدی ... عزیزم شما از تهران میخوای بری؟
بعضی هاشون تحویل داشتن میگفتن میدیم باربری براتون بیاره همراه با بارای دیگه اخه اگر بخوان تکی برات بفرستن که دیگه خیلی برات گرون در میاد. ونمی صرفه... اره عزیزم ازون تر که بود من خالم همین عیدی از اونجا واسه خودشون یخچال خریدن.. اما واسه رد کردن از همون گمرک هم بعضی وقتا میبینی گیر میدن برای من که عید اونجا بودم تقریبا توی عید کاری ندارن وازاد بود

نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1 ، nazgol22
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ صبح توسط honey k1.)
ارسال: #38
آره عزیزم من از تهران می رم
قربونت مرسی ایشالله، دعا کن همه چیمو بگیرم که دیگه دغدغه ای نداشته باشم
ایشالله شما هم از وسائلت به خوشی و سلامتی استفاده کنی
حالا الان مامان رفت واسه بلیط، هتل هم قرار شد بریم اونجا هم از خود فرودگاه بپرسیم هم از مغازه دارها و ... البته من شماره هاشونو هم برداشتم
راستش یه مقدار استرس دارم آخه تا حالا واسه خرید جایی خارج از اینجا نرفتم
راستی یه سوال، اینی که می گن هر 80 دلار یه شناسنامه قضیه اش چیه؟
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #39
نمیدونم عزیزم قضیه اش چیه ؟تا حالا نشنیدم....
عزیزم بیشتر مدنظرت چه وسایلی هست که میخوای بگیری؟

نقل قول
 سپاس شده توسط honey k1
۶-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #40
:دی حقیقتش من همه چی می خوام از وسائل آشپزخانه بگیر تا پتو و کاور تشک
جاروبرقی و غذاساز و سرویس غذاخوری جلو دست و مهمان و قاشق چنگال مهمان و ....
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام