• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #21

RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
نازی 68..شمااون تی وی ساومونگ شهر خودتون ونملاندگی تهران قیمت کردی چند بوده؟

خدایا شکرت
نقل قول
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #22
سارینا جون گارانتی نداشتن شانسیه ما مثلا کولر گرفتیم نصبش که کردن بعدش دیدیم مشکل داره
چون گارانتی داشت رفعش کردن مشکلش حل شد ولی بی گارانتی باید هزینه پرداخت می کردیم معلومم نبود درست بشه
ولی تلویزونمو بی گارانتی گرفتم مشکلی ندارخ
اگه خیلی خوش شانسی بی گارانتی بهتر چون گارانتی هزینه اضافه است.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ساریتا ، satinik
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ عصر توسط ساریتا.)
ارسال: #23
بهناز جون شما چه سالی خرید کردید

نجمه جون شما اهل همونجای. گلم

می توانم تو را " مال خودم " صدا کنم ؟
آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #24
نه عزیزم من اهوازم
اینجا هم از بندر جنس میارن نه چابهار ولی از بندرای دیگه
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #25
بندر گناوه و دیلم و عسلویه و نخل تقی هم خوب میشه خرید. اما برای استان خراسان و کرمان بیشتر میصرفه برن چابهار جنس بیارن.
والله ما همه چیه خونه مامانم اینا رو از چابهار به روز میکریدم یا میخریدیم. تا الان از هر چی جنس که از جاهای دیگه با گارانتی خریدیم بهتر کار کرده.
من 50 درصد جهیزیمو از اونجا خرید کردم. حالا وقتی برم خونم لیستشو کامل میزارم. که بگم با 20 میلیون راحت سرویس چوب و همه چی رو هم خریدم. بیشترشو هم تو این یک سال خریدم. و واقعا واسم به صرفه در اومد.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ساریتا ، شبنم68 ، زیر هشت
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #26
خوب بازار کلا بد شده. همه جای ایران. خود غرفه دارا میگفتن. باراشون رو باید به زور اول بفرستن تهران بعد خودشون از تهران بخرن. میگن از زمان احمدی نژاد اینجا وحشتناک شد. وگرنه قبلا منبع در امدی بود برای همه مردم.
ساید و یخچال خیلی می ارزه از چابهار خریدن.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا ، شبنم68 ، زیر هشت
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #27
من مامانم چند سال پیش یک ماشین لباسشویی مارک توشیبا ٩کیلویی از چابهر خرید عاااالیه یه لنگ جورابم بندازی توش وزن میکنه و به همون مقدار اب میکنه نیازی ام به اب سرد و گرم نداره با هر ابی میشوره درشم از بالا باز میشه ما حتی پتو دونفره ام باهاش شستیم بابای من از چابهار برام ١١کیلوییشو خرید١و٨٠٠ملیون تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik ، nazgol22 ، ساریتا ، زیر هشت
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #28
فرزانه جان چه سالی خریدی گلم

آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #29
(۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ صبح)nazgol22 نوشته است:  عزیزم خوب کرمان چنده...برو سایت سارال شاپ..قیمت مدلهای که کرمکان هست بذار..من جدیدا چابهار رفتم خریدم.بهت میگم لومینارک اون سرویسها قیمتش چنده اونا که تو کرمانه..واگه چابهار داشته باشه اگه بصرفه بیا بخر..چونکه..چابهار همچیش ارون نیست بغضیاش اصلا فرقی نداره نمیارزه اینقد ره بیای بعضی میارزه

مثلا محصولات ال جی فرقی نداره چابهار با تهران...یا حتی بوش. قیمتشون .اما مثلا دوو یا یامکونگ یا ال جی همشون دگه کره ای هستند مونتاز ایران نیستن
من ظرقشویی دوو..و بکو دیدم 1500 تو چابهار اما نمدونم تو شهرها دگه دقیق چنده تو سایتها گرونتر بود
مارک عرشیا..نیولایف تا دلت بخواد هست مارک متوسیطه..
اما مثلا مارکهای خوب قابلمه نیست

پتو خیلی میخرن نمدونم حتما ارونتره..اما کرستالیهاش خیلی شک نیستن..بهترینش سوگا ژاپنه...
باید حتما ار شهری که میای قیمت کنی..اما یکی ا اشناها ما رفته بود..ار میناب خریده بود میگفت ار چابهار ارونتر بوده خیلی البته بدون گارنتی بوده..
کلا تو تعطیلات نرید چابهاره بهتره چون تو تعطیلات مثل عید یا 22 بهمن یا چند روز تعطیلی که مسافر زیاد میاد همه اهالای چابهار میگن فروشندهاش میکشن رو جنساشون

کلا امسال عید خیلی چابهار شلوغ بود

ساحلش خیلی قشنگه ار بندعباس..و خزر اینها خیلی زیاتر وجاهای بکر زیاد داره چون اقایانوسی وخیلی تمیزتره

من خودم این سرویس لومیارک خرذیدم از چابهار
البته 22 بهمن اون موقع تو این سایت قیمتش 580.بود..منم 420 خریدم
اما الن مبینیم این سایتم کم کرده خیلی وار قیمت منم کمتر
http://www.saral-shop.com/index.php?productID=63

http://www.saral-shop.com/index.php?productID=474
من دنبال این مدل هستم گلم، قیمتش چند ماه پیش تو کرمان 680 بود، می توونم سئوال کنم این طرحو چابهار دیدی؟
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ عصر توسط ساریتا.)
ارسال: #30
فرنازجون. منم عاشق این مدلم امااینجا 740بود

یعنی این مدل تو مشهد یه ماه پیش 740بود گلم

آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
 سپاس شده توسط فرناز67
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام