• مهناز
  • نسیم عقیلی

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #231
RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
نازگل جان این وسایلی که گفتی با گارانتی انقد تفاوت قیمت داشت؟تو چابهار؟
نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #232
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۸:۳۴ صبح)'nazgol22' نوشته است:  ببین من مهر 95 که رفتم از پاساز پردیس اخر پاساز اقا شه بخش خریدم دوستم شریور امسال خرید
من تی وی و ماکروف خریدم تی وی سونی1 تمن از نماندگی ارونتز ماکروفرم تو همه جا تهران اینها 600-700 بود من 380 ریدم
دوستم امسال لباسشوی و یخچال ال جی خریدم سایدش فکنم 2-3 تمن ارونتر لباسشوی 1 تمن ارونتر
فقط باید ببینی هزینه ارسال تا تهران چقدره؟مال ما خوب فاصله-700 کیلومتر 600-بود تو ماشین جا شد وردیم دوستم چون اسابا کشی داشت با همون ماشین اورد ایراد نگرفتن
اما خواهرم اینها پارسال ساید سامونگ و لباسشوی و ظرفشویی بوش خریدن فکنم 600 تمن دادن همش اوردن
تا تهران دگه نمیدونم چجوره چون از منطقه میخواد خارج بشه وغیرقانونی تهرا نمیره چطور نمیدونم
دیدم تا کرمان ومشهد میبرن
برای مارک مثل ال جی و سامونگ و بکو تو یخچال ولباسشویی و ظرفشوییتفاوت قیمت دیدم
اما خوب گاز مبله قبلا مارک خوب بود الان تنوع کمه
شماره این اقا خریدم دوستم گفت شاید داشته بشه داشت برات میذارم
الان نمیدونم باقیمت دلار قیمتها خوبه یانه چون گفتن در نوسانه
بدون گارنتی یکم ریسک دارهولی به نظرم ارزش داره
گار اینردزیت 3 سال پیش فامیل ما خرید 3500 میگفت همون اون موقع تهران 5 تمن بود
اما اون موقع من رفتم گاز خوب خارجی کم بود
مارک ویرپول دیدم اما کم بود تو پاساز دگه بود یادم نیست
مثلا صرف تنوع خوبه اما گرونتر میده باید همه جا قیمت کنی
بعضی بدون گارنتی تهران هست به نظرم تهران قیمت بگیر میتونی از تهران بخری
مثلا خواهر من تهران از این سایت بانه ای 34 سال پیش تی وی خرید دم خونه تحویل گرفت بعد تست کردن پولش داد

اگر تفاوت قیمت این قدر باشه می ارزه پول بدی بار بزنن بیارن تهران شما از جنسایی که از اونجا خریدید تا الان راضی بودین ؟؟ تهران که روز به روز داره گرونتر میشه.

نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #233

اره راضی بودم از دوتاش تره بعدا گفتم کاش یخچال ولباسشوی ازاونجا میخریدم بدون گارنتی چون من با گارنتی خریدم اما اون موقع قیمتها ثابت بود الان نوسان داره اونجا شنیدم مغازه تا مغزه قیمتها فرق داره فقط باید بپرسی چطوری بفرستن برات تو راه جلوش نگیرن چون میگم در اصل راحت نیست خارج شدن از منطقه اما اونها راهش بلدن
شماره تماس دوستم دا تو خصوصی برات مبذرام ازشون بپرس
اما جاها دگه برو باید بگردی و قیمت دست باشه ببینی کجاها بهتره تازه من شنیدم خارج منطقه ازاد ت خود چابهار هم بگردی قیمت بدون گارنتی خیلی با منطقه فرق نداره دردرسر حمل و قل نداره با باربری با قیمت کمتر میشه فرستاد

اما خواهرم یه یخچال خرد روز دوم دید کار نمیکنه شانس اورد برای وخونه اونجاش خریده بود رفت عوض کرد 90 درصد خوبه10 درصد ممکنه بدشانسی بیاری اما احتمالش کمه

(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ صبح)'karamian' نوشته است:  نازگل جان این وسایلی که گفتی با گارانتی انقد تفاوت قیمت داشت؟تو چابهار؟

نه بی گارنتی فرق داره
با گارتی قیمتش فرق نداره  مثل سام سرویس و ال جی مثل شهرستانه نمایندگیهاشه

خدایا شکرت
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #234
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'nazgol22' نوشته است:  اره راضی بودم از دوتاش تره بعدا گفتم کاش یخچال ولباسشوی ازاونجا میخریدم بدون گارنتی چون من با گارنتی خریدم اما اون موقع قیمتها ثابت بود الان نوسان داره اونجا شنیدم مغازه تا مغزه قیمتها فرق داره فقط باید بپرسی چطوری بفرستن برات تو راه جلوش نگیرن چون میگم در اصل راحت نیست خارج شدن از منطقه اما اونها راهش بلدن
شماره تماس دوستم دا تو خصوصی برات مبذرام ازشون بپرس
اما جاها دگه برو باید بگردی و قیمت دست باشه ببینی کجاها بهتره تازه من شنیدم خارج منطقه ازاد ت خود چابهار هم بگردی قیمت بدون گارنتی خیلی با منطقه فرق نداره دردرسر حمل و قل نداره با باربری با قیمت کمتر میشه فرستاد

اما خواهرم یه یخچال خرد روز دوم دید کار نمیکنه شانس اورد برای وخونه اونجاش خریده بود رفت عوض کرد 90 درصد خوبه10 درصد ممکنه بدشانسی بیاری اما احتمالش کمه

(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ صبح)'karamian' نوشته است:  نازگل جان این وسایلی که گفتی با گارانتی انقد تفاوت قیمت داشت؟تو چابهار؟

نه بی گارنتی فرق داره
با گارتی قیمتش فرق نداره  مثل سام سرویس و ال جی مثل شهرستانه نمایندگیهاشه

دیدم دست گلت درد نکنه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام