• نسیم عقیلی
  • مرضیه محمدی

خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان

۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #11

RE: خرید جهیزیه در سیستان و بلوچستان
ساریتا پردیس فرودوس که دوستمون گفت ار بیقه بهتر

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ عصر توسط ساریتا.)
ارسال: #12
ساتی جون تو کی خربد کردی گلم

مرسی ساتی جون ونازگل جون من باید خربدامو از چابهار بکنم اما تاحالا چابهار نرفتم میترسم چیزبدبخرم. فقط یاتی جان بگو کی خریداتو کردی گلم اسم مغازه هم اگه میدونی بهم بگو

یه چیز دیگه ساتی جون وسایل خونه که میخری گارانتی هم دارن. یانه

می توانم تو را " مال خودم " صدا کنم ؟
آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #13
نه ندارن. از جایی که من گرفتم نداره. تو تیس خریدم ساید رو. اما نگاه مثلا ساید من مدل zn724 یه همچین چیزی بود. که بعد تو ایران نمایندگی هاش hm24 بهش میگن. تو نمایندگی های ایرانی این مدل مخصوص ایران زده میشه یا تو خود ایران زده میشه. اما این سایدی که ما خریدیم موتورش برای اروپاست. به سفارش عرب هاست. کلا من خواهر بزرگم و داداشم جفتشون ساید خریدن همینطوری موتور پولند. تا الان اخ هم نگفته.
من 2 ساله دارم خرید میکنم. اما کلا در سال گذشته این خرید های چابهاری رو کردم. یه بار مامانم تنهایی رفت. یه بار خودم رفتم. یه بار هم با همسرم. اما همش تو زمستون اردیبهشت رفتیم.
ببین بازاراش که اونقدر زیاد نیست. اما هر شب یه بازار رو بچرخ. یه هفته نیاز داری تا خوب خریداتو کنی.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا ، زیر هشت
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #14

عزیزم....اونا که گارنتی دارند همونا گه من ار نماندگیا چابهار پرسیدم قیمتش با تهران فرق نداره

تو پاییز مخصوصا زمستون هواش عالیه..الان دگه شزجیه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا ، satinik
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-فروردين-۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ عصر توسط ساریتا.)
ارسال: #15
مرسی نازگل پس یعنی من که مشهدم ازهمین جا وسایل سنگینم بخرم یعنی با گارانتی مثل تهران. دوستان اگه گارانتی نداشته باشه چی میشه

ممنون ساتی جون از کمکت

آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
 سپاس شده توسط satinik
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #16
هیچی نمیشه. خداییش این گارانتی ها هم میان خونت ازت پول میگیرن . الان من لباسشوییمو و سولاردومم از شیراز خریدم 2 سال پیش دیگه الان که شاملش نمیشه.
اما اگه مشکل مالی نداری از همونجا بخر . اما اگه پول یه جا دستت میاد به نظر من که بهترین گزینه شهرهای مرزی هست. که یک باره بار کنی. چون تو منطقه ازاد خارج کردن جنس رو اجازه نمیده مگه اینکه یه کامیون بگیری بگی وسائل خونمه. دیگه کاریت ندارن. اما ما ساید یه جور دیگه اوردیم که خود فروشنده ها بهمون گفتن. اما مثلا من اگه میخواستم ساید و مایکرو لباسشویی و گاز و خیلی چیز های دیگه رو میتونستم با کامیون بیارم. اگه از قبل نخریده بودم.

جهانم لباس تازه میپوشه.رنگ و وارنگLub
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ عصر
ارسال: #17
ساتی جون بهم ادرس مغازه مطمین داری بدی گلم

آن وقت
من اسمم را فراموش میکنم
و تو هم می توانی مرا
" مال خودم " صدا کنی
15مهر=تفلدددم
نقل قول
۳۱-فروردين-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #18
من بابام از چابهار کلی وسیله خریده قیمت دقیقشو نمیدونم اما پتو یک نفره جنس خوب دونه ای٥٠تومن خریده
نقل قول
 سپاس شده توسط ساریتا ، nazgol22 ، satinik
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #19
منم امسال عید چابهار بودم وتقریبا همه مجتمع هاشو گشتم واز اون جا یک ال ای دی 40 اینچ سامسونگ خریدیم اما هنورز ازش استفاده نکردیم اما فروشنده اش که خیلی تعریف میکرد ساخت کشور مالزی هم هست

آشنایی: از بچگی مال هم بودیم Lub
عقد:1391/06/09
عروسی:انشالله 1394/06/19
خداجونـــــــــــم مرسی بالاخره داره همه چیز به بهترین نحو درست میشه......یعنـــــــــــــی عاشقــــــــــــــتم...........
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، satinik
۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #20
سلام دوستای گلم
لوازم سنگین رو از تیس بگیرید اما در کل فردوس و صالحیار از بقیه ارزونتره من بیشتر وسایلامو از اونجا گرفتم لوازم برقی و ظرف اونجا مناسبه

خیلی خوشحالم از اینکه تو به دنیا اومدی تو
خدا فهمید که تو انگار نیمه گمشدمی تو......Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، ساریتا ، satinik
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام