• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

خرید جهزیه در تبریز

۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #31
RE: خرید جهزیه در تبریز
خیابان اخونی پایین تر از خیابان شریفی مبل پریزاد
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz jon ، الهام10 ، مهشید
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #32
بچه ها پرده با نازلترین قیمت از کجا بگیرم؟Big GrinBig Grin
نقل قول
۱۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ عصر توسط amanda.)
ارسال: #33
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ صبح)eshgham نوشته است:  سلام دوستای گلم منم تبریزی هستم جشن نامزدیم مفصل بود تو تالار گرفتیم صدرا سالن گلشن من که خیلی راضی بودم اصل ستون نداشت کادرش عالی بودن خیلی شیک بود پارکینگم داشت که دیگه همه راحت بودن 2تومن شد که با تخفیف 1900 شد ارایشگاهم ریحانه من که راضی بودم قیمتشم خیلی مناسب بود 550تومن اتلیه هم ژیک فقط مشکلش اینه که سرشون خیلی شلوغه باید دیگه چشم انتظار عکسات نباشی جهیزیه هم من فعلا کریستال گرفتمو چند تا وسیله برقی که کریستالامو از نو ر گرفتم

منم آتلیه ژیک و انتخاب کردن راضی بودی از کارشون؟ مشکلی پیش نیومد؟

(۳۰-تير-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر)sanaz jon نوشته است:  دوستان ادرس چند تا مبل فروشی قیمت مناسب بهم بگین فوریه

اگه می تونی یه سر بیا جلفا. چندتا کارخونه مبل ترکیه هست. ipak- koctas- leleyum collection
من خودم مبل ،سرویس خواب با کمدش، سرویس غذاخوری ،میز تلویزیون، میز جلو مبلی، 2تا ویترین خریدم. کنسولم قراره آقای همسری بخره.

تا آخره هفته تحویل میدن براتون عکس میذارم. این عکسو از ژورنال استکبال برداشتم ولی ماله من شبیه اینه

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8...468654.jpg

Heartبه امید خدا 3 شهریور با عشقم میریم زیر یک سقف
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz jon ، الهام10
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #34
یه پیشنهاد بدم؟؟؟؟؟؟؟ میشه اونایی که سرویس خواب و مبلو و چیزایی از این قرار رو خریدن عکسشو بذارن با قیمتش تا بفیه تازه عروسا معیار قیمتها دستشون بیاد؟؟؟ کلی صواب داره هاااا

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #35
بچه ها پرده با قیمت مناسب از کجا بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #36
بچه ها تو تبریز رسم لوستر چه جوریه؟دختر میخره یا پسر؟

خدایا شکرت دارم مامان یه پسمل ناز میشمAngel
نقل قول
۲۲-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #37
(۱۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ عصر)amanda نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ صبح)eshgham نوشته است:  سلام دوستای گلم منم تبریزی هستم جشن نامزدیم مفصل بود تو تالار گرفتیم صدرا سالن گلشن من که خیلی راضی بودم اصل ستون نداشت کادرش عالی بودن خیلی شیک بود پارکینگم داشت که دیگه همه راحت بودن 2تومن شد که با تخفیف 1900 شد ارایشگاهم ریحانه من که راضی بودم قیمتشم خیلی مناسب بود 550تومن اتلیه هم ژیک فقط مشکلش اینه که سرشون خیلی شلوغه باید دیگه چشم انتظار عکسات نباشی جهیزیه هم من فعلا کریستال گرفتمو چند تا وسیله برقی که کریستالامو از نو ر گرفتم

منم آتلیه ژیک و انتخاب کردن راضی بودی از کارشون؟ مشکلی پیش نیومد؟

(۳۰-تير-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر)sanaz jon نوشته است:  دوستان ادرس چند تا مبل فروشی قیمت مناسب بهم بگین فوریه

اگه می تونی یه سر بیا جلفا. چندتا کارخونه مبل ترکیه هست. ipak- koctas- leleyum collection
من خودم مبل ،سرویس خواب با کمدش، سرویس غذاخوری ،میز تلویزیون، میز جلو مبلی، 2تا ویترین خریدم. کنسولم قراره آقای همسری بخره.

تا آخره هفته تحویل میدن براتون عکس میذارم. این عکسو از ژورنال استکبال برداشتم ولی ماله من شبیه اینه

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8...468654.jpg

سلام عزیزم
میشه بگی قیم سرویس خوابت چند شد ؟
منم این مدلی مد نظرمه... آخه رو تختیام بنفشه یاسیه ... خیلی شیک و قشنگن بنظرم ... فک کنم با سفید محشر شن
قیمتشو بهم میگی عزیزم ؟

میخواهم مادر شوم ... Rolleyes

وبلاگم : سلوک مادرانه : www.solokemadaraneh.blogfa.com

از همه تون التماس دعا دارم تا خیلی زودتر آماده ی مادر شدن بشم ، ان شاءالله
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #38
اگه چیزای لوکس بخوای چند تا مغازه خ ولیعصر هست که وسایل خونه و تزیینی خوشگلی میفروشن... مرکز لوازم خونگی و چینی و... طرف بازار پاساز "امیر کبیر"

نمیدونین چقد خوشحال میشم وقتی پیرمرد نگهبونی رو میبینم که شبای سرد از دکه ش بیرون میادو از قابلمه غذاش واسه گربه هایی که دورش جمع شدن غذا میریزه یا خانومی که باقیمونده غذاهاشو تو باغچه میریزه و یه بچه گربه گرسنه تندتند ازون میخوره.(خداوند در قران میفرماید من این موجودات بی زبان رو به شما موجودات زبان دارم میسپارم
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer
۲۵-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #39
کسی میدونه نمایندگی تاچ تو تبریز کجاست؟

آشنايي: 28 ارديبهشت
عقد: 1391/06/23
عروسي: 1392/02/28
بارداري: 1394/12/18
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #40
بچه ها من ساکن ولیعصرم.وسایلایم هم از یه مغازه توولیعصرخریدم هم قیمت هم مدلشون عالی هست.تول فلکه بازار توسنگ فرش بغل اون مغازه جوراب یه لوازم دکوری هست.و از کلبه و کلاغم خریدکردم.خیلی راضیم.عگسهاش توقسمت عکس خونه وجهزیه صفحه اخرهست.80 درصدوسایلام ازولیعصره زیادم گرون نیست

دختر مهر ماه من مهرسا
29 مهر اومد بغلمونNew2
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام