• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد

۱۳-مرداد-۱۳۹۹, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #1921
RE: خرید بعضی از وسایل خانه و جهیزیه توسط داماد
(۲۶-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۵۸ صبح)'Parysa' نوشته است:  من مشهدی ام شوهرم کرمانی. کرمانیا رسمشون کل جهیزیه پای دختره و منم باباییم فوت کرده و وقتی ک اومدن خواستگاریم 
مامانم و شوهرم بدون اینکه عنوان کنن کدوم خونواده چی بخره گفتن ما رسم و رسومات و بیخیال میشیم و توافقی باهم میریم خرید و منم قاطی نکردن اصلا ولی الان به مشکل خوردیم شوهرم میگه باید ب رسم کرمان همشو شما بخرین مامانم میگه من توانم نمیکشه باید یخچال و لباسشویی و سرویس چوب و تلویزیون و فرش و شوهرم بخره از طرفی خونواده شوهرم هیچ کمکی ب شوهرم نمیکنن و شوهرم باید خودش هم عروسی بگیری هم جهیزیه تهیه کنه الان هم شوهرم به مشکل خورده نمیتونه بخره میگه من فقط میتونم یخچال و تلویزیون بخرم هم اینک مامانم فقط با 20میلیون میخاد واسه من جهیزیه تهیه کنه هم مامانم ندارع هم شوهرم تو شرایط بدی گیر کردم اگه حقو بدم ب شوهرم مامانم ناراحت میشه اگ حقو بدم ب مامانم شوهرم ناراحت میشه هردوشونم ناراحتن سر جهیزیه ی من . وام ازدواجم ک اینقدر سخت کردن شرایط ضامنو ک نتونستیم بگیریم واقعا نمیدونم چیکار کنم تو شرایط خیلی بدی گیر کردم از طرفی ام نمیدونم رسم اصلی مشهد چجوریه نمیتونم کمکی ب شوهرم بکنم مامانمم ک چیزای سنگین انداخته پای شوهرم میگه این رسم ما مشهدیاس کسی میتونه راهنمایی کنه منو لطفا؟ خعلی شرایطم بده امیدوارم کسی تو این شرایط گیر نکنه تصویر: /images/smilies/new/crying.png

خب عروسی نگیرید هزینه اش رو بزارید برای زندگی 

بالاخره یه روزی شادی به من هم رو می آره فقط نباید ناامید شد 
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubeh71
۱۴-مرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۴۲ صبح توسط banuye barani.)
ارسال: #1922
من بنظرم هرچی در توانت هست بگیر.چرا باید همه فشار روی خاواده دختر باشه؟عروسی الان توی شرایط کرونا نگیر به شوهرت بگو خرجشو بذاره برای وسایل.یه مهمونی جمع و جور بگیرید بجای عروسی
من میگم اگه خانواده پسر به نام پسر خونه میدن اشکال نداره جهیزیه با دختر باشه ولی اگه خونه ای در کار نیست پسر باید 5 تیکه رو بیاره دیگه

امیدوارم دخترهای مجرد این پیج اینو بخونن.دخترا سر بله برون همه رسم ها رو شفاف حرف بزنید.خجالت نداره.کسی بخواد بخاطر رسم و رسوم بهم بزنه همون بهترهمون اول چهره خودشو نشون بده و بهم بزنه و بره .والا .من خودم زخم خورده بله برونم.ولی شوهرم شکر خدا خوبه.میگه با اینکه خانوادم سر بله برون بدقولی کردن و هیچی از جهیزیه به عهده نگرفتن ولی من خودم 4 تیکه میخرم
البته بنده خدا با پول خودش میخره ها.خانواده ش یه هزار تومن تاحالا کمکش نکردن
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۴-مرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #1923

دوستان دقت کنید به تاریخ ارسال برای مرداد پارسال هست
اون موقع کرونا نبود
الانم احتمالا سالگرد بگیرن چون مرداد ماهه

عقد : 98/02/07
شروع زندگی عاشقانه مون : 1398/08/08

ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *آن‌شرلی* ، نسیم64 ، nazgol22 ، خانم فسقلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام